Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hana Podgana :)

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
magijamarko




Število prispevkov : 67
Join date : 01/04/2011

Hana Podgana :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hana Podgana :)   Hana Podgana :) Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:54 pm

Pozdravljeni..

po 3 tedenskem "lurkanju" sem vendarle našel čas da predstavim novega člana na vašem forumu..Smile

Hana Podgana :) Imag0144

To je Hana, kupljena 25.3. v Mr.Pet v Mariboru.. Čisto naključno, po sprehodu sva se jaz in moja punca oglasila tam" da vidimo če majo kaj pametnega" kot rečemo mi Štajerci..
Pot naju je prinesla do terarija, v katerem je ravno takrat telovadila ta podganca.. Aktivnost naju je pritegnila...to make a long story short..- po 15 minutah smo zapustili trgovino s podganco, vrečko pelatov..itd...Smile Stara je bojda 2,5 meseca..tako da še dokaj mlada..Smile

Kletko mi je zapustil brat, ki je že predtem imel podganca, ki pa je potem že nekaj časa naza tudi poginil...

Po krajšem spoznavanju so nastale nekatere od naslednjih slik(nastale z mobitelom..še kar ok..)...

Hana Podgana :) Imag0145
Hana Podgana :) Imag0150
Hana Podgana :) Imag0151

Taka malo bolj portretna:)

Hana Podgana :) Imag0152
Hana Podgana :) Imag0154

S časom postaja vedno bolj pogumna..čeprav je še vedno najraje v rokavu kopalnega plašča..ali mojega ali od punce..

Hana Podgana :) Imag0159

in seveda si iz dneva dan tudi več upamo..tekanje po omari za kletko(le ta bo kmalu večja, pričakujemo še eno podganico..)

Hana Podgana :) Imag0160

pred računalnikom...

Hana Podgana :) Imag0169

in kdo ne bi maral takega lepega smrčka:)

Hana Podgana :) Imag0170

Načelno nekih problemov nimamo, meni se samo zdi da je "premirna" bratov podganc je kar nekaj škode naredil, ona je dokaj pridna, umirjena.. Kamen za brusenje zobkov ignorira, ravno tako bikovko, karseda dosti je seveda zunaj.. Tudi serviete itd. nekako ne razcota, zelo rada pa ima trakce razrezanega papirja (službena dokumentacija je vendarle za nekaj dobra Razz ). Je dokaj radovedna, vendra ob vsaki priložnosti smukne nazaj za vrat..ali pa v rokav.. Druge ljudi ima rada..je cartljiva..pravtako so ji všeč ravsanja pod odejo, ko je moja roka enkrat plen, drugič plenilec..in jo napada.. Ugriza še nobenega..(do sedaj..) se pa seveda zavedamo moči njenih zobkov:)

To je nekje to..ko bo več časa bomo nalepili še kaj slik..predvsem se moram naučiti slikati pred podgano..ker ko to " leti..pol to leti " Razz

Kakorkoli...lep večer..
In lep pozdrav iz MB:)

Marko



Nazadnje urejal/a magijamarko Pon Apr 18, 2011 8:42 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
magijamarko




Število prispevkov : 67
Join date : 01/04/2011

Hana Podgana :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hana Podgana :)   Hana Podgana :) Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:56 pm

Hm...nekaj sem naredil narobe...slikice naj bi bile manjše..če lahko kdo pomaga bom zelo hvaležen...drugače pa se opravičujem..

LP
Marko
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Hana Podgana :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hana Podgana :)   Hana Podgana :) Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:57 pm

Lepa podganca. Very Happy

Če si shranjeval na shrani.si imaš tam opcijo, da slike pomanjšaš. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hana Podgana :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hana Podgana :)   Hana Podgana :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hana Podgana :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Še ena podgana?
» podgana in čaj
» Omoticna podgana..
» Podgana 2 leti
» osamljena podgana :/

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: