Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nakup gole podgane

Go down 
+8
zverina
talupu
Lee
Skinny
Tahun
Nes
Juni
millyvanilly
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimePon Jan 17, 2011 9:39 am

Toliko, da vas malo updatamo.. Po spletu čudnih naklučij smo prišli do variante, da se reši gola podgana iz nekega laboratorija na Dunaju, kjer jim sicer ni nekaj težko, ker delajo le IQ teste na njih in to vključuje veliko miselnih iger in zabave, ampak po tem nimajo kam z njimi in imajo tudi ponavadi veliko preveč mladičev, ki za teste zaradi takšnega in drugačnega razloga niso primerni, zato smo se doma odločili, da če lahko rešimo takšno živalco, jo bomo.. Tako, da sedaj čakam na kolega, ki živi v Celovcu in se na vekiko ukvarja z reševanjem živali, da jo gre iskat.. Računam, da vas bom lahko čez kakšna 2 tedna že založila s slikicami Wink.

Lp
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimePon Jan 17, 2011 3:15 pm

O hudo! veselje
Ampak pri meni se že golega repa bojijo, kje bi prenesli celo golo podgano. doh Laughing
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 7:32 pm

Iiiiiiiii! Z veseljem povem, da sta danes na poti iz Dunaja moji dve novi goli podganici Smile. V četrtek ju grem iskat v Celovec in zvečer napopam slikice Smile. Jeeeeeej.. Tako vesela, da ne morem opisat group hug lol lol lol lol cheer cheer cheer cheer .
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 6:37 am

Čestitkeee!!!! wink
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 6:42 pm

V BTCju v Mr.Petu majo zdej golo podganico, zgleda zdravo, malo se boji ampak je firbčna Smile cena pa je 25€ =S
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 6:45 pm

Vem ja, hvala.. Sem videla.. Pregrešno drage so sad . Se pa izvedela, da jih zelo radi (kljub ceni) kupujejo za hrano kačam jok jok .
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 6:50 pm

Aja.. nevem zakaj bi kupoval drage podgane za futer, č jih loh dobiš za dober €.. si ne predstaulam na 14 dni dat 25€ za obrok kače..
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:18 pm

Zato, ker nimajo dlake, oddajajo več toplote in so SUPER za kačice.. Tak je bil odgovor enega, ki jo je ravno kupil, jaz pa jokala sad .
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:26 pm

Jaz sem bila danes v mr. Pet, v Ljublani in so tam prodajali golo podganco, staro okol 3 mesece.
In moram reči, da je neznansko srčkana Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:39 pm

millyvanilly je napisal/a:
Toliko, da vas malo updatamo.. Po spletu čudnih naklučij smo prišli do variante, da se reši gola podgana iz nekega laboratorija na Dunaju, kjer jim sicer ni nekaj težko, ker delajo le IQ teste na njih in to vključuje veliko miselnih iger in zabave, ampak po tem nimajo kam z njimi in imajo tudi ponavadi veliko preveč mladičev, ki za teste zaradi takšnega in drugačnega razloga niso primerni, zato smo se doma odločili, da če lahko rešimo takšno živalco, jo bomo.. Tako, da sedaj čakam na kolega, ki živi v Celovcu in se na vekiko ukvarja z reševanjem živali, da jo gre iskat.. Računam, da vas bom lahko čez kakšna 2 tedna že založila s slikicami Wink.

Lp

zdravo.
To reševanje golih podganic, še zdaj kaj velja? Mislim, tako da bi se dalo rešiti kakšno ?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:44 pm

Tasha: potem sva gledali isto Very Happy

millyvanilly: nebi rekla d je neki razlika.. lačna kača bo tk al tk prjela.. kaj njo briga al ma dlako al ne.. res to se mi pa zdi bolno da en reče d zato kup golo podgano.. glup razlog res.. pol pa js rabm gole miši če ma kdo, moja kačica je zbirčna pa ma rajš gole. uno wtf!?
Nazaj na vrh Go down
ini90




Število prispevkov : 16
Join date : 18/03/2010
Age : 33
Kraj : Brestovica pri Komnu

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:46 pm

...danes sem v trgovini Fenix v Novi Gorici videla naprodaj dve goli podganici..cena je bila samo 20€..
zdeli sta se mi lušni..nič nista bili plašni in zelo radovedni Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:56 pm

MetalGirl je napisal/a:
Tasha: potem sva gledali isto Very Happy

zelo mognče ja. Meni se je zdela zdrava in zelo radovedna. Smile upam da najde lep dom in da ne konča na kačjem jedilniku :S
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:04 pm

Ini90: samo ja. xD

Tasha: Ja sej so itk mel sam eno golo podganco.. ja tud jst upam tako Wink že tako ali tako je teh podganic malo pri nas.. škoda jih je pol za kače..
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:07 pm

Glede tega reševanja.. mi smo do tega prišli po spletu naključij, ker je en naš kolega ravno tam delal in so jih imeli odveč, drugače je kar zapleten postopek.. Se jih pa veliko lažje dobi s kakšnega medicinskega ali veterinarskega inštituta, ko prestanejo kakšna (ne invazivna, ne nevarna) testiranja (moje so bile npr namenjene IQ testom)..
Nazaj na vrh Go down
ini90




Število prispevkov : 16
Join date : 18/03/2010
Age : 33
Kraj : Brestovica pri Komnu

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:08 pm

..hmmm..ja zame je 20€ nepreveč velika cena za dobro uzrejeno in zdravo živo bitje...
kaj bi pomagalo če bi jih prodajali za 5€ in bi bile vse bolne in bi slabo delali z njimi huh
..menim da če se že odločiš da boš imel tako posebno podganico moraš vzeti v račun da je dražja in da je tudi oskrba le te dražja!
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:09 pm

Se popolno strinjam s teboj Wink
celo sama razmišlam, da bi imela že kar 3 podgance, 2 kosmatinki in 1 golo Very Happy, ampak malo me je strah kako bi se razpletlo, ker bi bila gola podganca iz drugega legla... Če bi jo sloh marali :S
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:14 pm

millyvanilly je napisal/a:
Glede tega reševanja.. mi smo do tega prišli po spletu naključij, ker je en naš kolega ravno tam delal in so jih imeli odveč, drugače je kar zapleten postopek.. Se jih pa veliko lažje dobi s kakšnega medicinskega ali veterinarskega inštituta, ko prestanejo kakšna (ne invazivna, ne nevarna) testiranja (moje so bile npr namenjene IQ testom)..

hvala za tako hiter odgovor Smile
ker zelo razmišljam, da bi imela golo podganico, saj imamo ze kitajskega golega psa - ki ga naravnost obozujem. Embarassed
imam vprašanje še zate, ali je po tvojem mnenju ok ideja, da bi imela 1 golo in 2 kosmatinki skupaj? Malo me je strah, ali bi jo sprejeli :S
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:48 pm

@Tasha.W: Živali nimajo predsodkov, kot ljudje!
Sprejele bi jo ali ne, lih tako kot bi ali ne druge podgane!
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 10:33 pm

Ini90 je napisal/a:
..hmmm..ja zame je 20€ nepreveč velika cena za dobro uzrejeno in zdravo živo bitje...
kaj bi pomagalo če bi jih prodajali za 5€ in bi bile vse bolne in bi slabo delali z njimi huh

eh, problem je, da v vsakem primeru slabo delajo z njimi in da niso ravno 'dobro vzrejene' ...
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 4:45 am

Fiamma je napisal/a:
@Tasha.W: Živali nimajo predsodkov, kot ljudje!
Sprejele bi jo ali ne, lih tako kot bi ali ne druge podgane!
LP

ljudje so taki, včasih sem bila tudi jaz in na to nisem čisto nič ponosna. Mislim, da bom kar poskusila tole z golo podganico Smile
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 8:31 am

Fiamma je napisal/a:
@Tasha.W: Živali nimajo predsodkov, kot ljudje!
Sprejele bi jo ali ne, lih tako kot bi ali ne druge podgane!
LP

S tem pa se žal ne morem strinjat.. Živali imajo tudi predsodke.. Npr. ko je najina (s fantom) kobila (bele barve) prišla v štalo, kjer je bilo 5 rjavih konj in ena bela, so jo vsi ostali tolkli ko mačka razen tista bela jo je sprejela.. Ne vem zakaj, kako, ampak menim, da živali nekako vedo/čutijo.. Mogoče je malo smešen primer, ampak tega je v naravi ogromno..

Jaz osebno bi ti svetovala, da ne vzami ene gole (ali pa vzami vse gole), ker so gole zelo občutljive, če se bodo slučajno stepli, bo najverjetneje usodno za golo, ker je veliko bolj krhka, poleg tega pa ji lahko naredijo tako velike poškodbe na koži (lahko pride do hudih vnetij kože - pri nas je dobil Clyde ranico že samo zaradi tega, je malo nerodno skočil v hišico in se pri tem opraskala s senom (pa imamo tistega ultra mehkega)).. Odločitev je itak tvoja, ampak jaz jih ne bi mešala, ker so si popolnoma razlečne.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 9:30 am

hvala za nasvet Very Happy
Tako ali tako imam se 5 meseceu casa da se odlocim. Very Happy
Pa ko si dala po primerjavo ane, mi imamo doma 8 let starega nemškega ovcorja in zdaj se kitajskega golega in 2 mački. In lahko recem, da ni bilo nobenih problemov. Bil je sprejet v njihov "trop" če lahko tako rečem
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 11:05 am

Tasha, daj ne citiraj postov nad sabo, sem ti že parkrat brisala Razz
Nazaj na vrh Go down
urska55




Število prispevkov : 7
Join date : 16/02/2011

Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 3:23 pm

Pozdravljeni,

tudi jaz si želim noro golo podganco. Mi lahko kdo zaupa ime rejca ali pa kam naj se obrnem, da rešim kakšno iz laboratorija. V soboto grem pogledat v KP če jih prodajajo v trgovinah, ampak raje -če je možno- se trgovinam izogibam rofl

Urška
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nakup gole podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup gole podgane   Nakup gole podgane - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nakup gole podgane
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» nakup podgane
» Nakup podgane v trgovini
» ZOO trgovine - vaše izkušnje
» Podgane - nakup, hrana, kletka
» Pirsingi (nakup)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: