Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podgane - nakup, hrana, kletka

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeSob Jan 29, 2011 1:19 pm

Zdavo.
Jas sem se odločila, da tudi kupim podgano. Very Happy Mislim kupiti 2 samički. Dosti sem si prebrala o njih, tudi na vašem forumu in mi je seveda zelo pomagalo.
Imam pa še vedno ogromno vprašanj.
Ne vem, kje naj kupim podgano, ker nekateri zagovarjajo trgovine, drugi rejce,... zanima me kje je večja možnost, da bosta podganici zdravi? Smile
Zelo si želim, da bi bila zdrava in nebi poginila, že po parih tednih. :/

Imam še vpršanje, glede prehrane,... koliko naj bi pojedle na dan in koliko zelenjave in sadja na teden bi lahko pojedle ( da nebi imeli težave s prehnaro...

Tudi kletko imam namen izdelati sama, imam namen uporabiti star akvarij in kletko ( usaj železno ogrodje ), da bi bila deljena in bi mele veliko dovolj za plezati in vse ( lesene poličke, vrvi ), ampak ne vem ali je uredu ideja...


Hvala za odgovore.

LP

Tjaša
group hug
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeSob Jan 29, 2011 4:00 pm

V akvariju ti bodo pljučnico ''fasale'. Preberi si najbolj brane teme v podforumu Življenjsko okolje.

Za hranjenje pa isto, najboljše je pokuhat v najbolj obiskane teme v ustreznem podforumu.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeSob Jan 29, 2011 6:09 pm

Dobrodošla Smile

Kar se nakupa tiče, DEFINITIVNO pri rejcu. Kar preberi si teme 'mladiček s težavami' in pa 'izkušnje z ZOO trgovinami', pa boš videla, kaj se lahko zgodi pri nakupu trgovinske podgane.
Kar se pa rejcev tiče, pri nas tistih 'pravih' rejcev, ki bi imeli podgane z rodovnikom, ni. Se pa trudimo, da se preko našega foruma oddajajo samo podgane, ki imajo zdrave starše in ki so bile odgovorno parjene (imaš tudi njihova družinska drevesa v podforumu Razmnoževanje). Malo spremljaj podforum Mali oglasi; baje bo v kratkem imela ena od forumašic leglo. Smile

Sicer pa kot je Nes rekla, na forumu je ogromno informacij glede stvari, ki te zanimajo, tako da si kar preberi malo teme.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeNed Jan 30, 2011 5:12 pm

Hvala za odgovore.
Ja, saj sem si prebrala skoraj use forume čez vikend. In ja dobila ogromno informacij.
Tako, da zdaj komaj čakam, da dobim svoji podganici Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeNed Jan 29, 2012 6:04 pm

Meni osebno - čisto enostavno pa lepo predstavljeno Smile
https://www.youtube.com/watch?v=-QqvUwnVSj4
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimeNed Jan 29, 2012 6:53 pm

tale video je res super Wink priporocam marsikateremu zacetniku, sama sem obrnila forum in teme ze parkrat tako da ja ... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimePon Jan 30, 2012 10:00 am

no ja mene je že takoj na začetku zmotlo, ko reče akvarij (ki je po tem takem steklen in predvsem neprimeren) in pa kolo, ki je tudi neprimerno za podgano...sej pa ni riba al pa hrček Suspect meni je mimo sorry

jaz sem si pogledla vse posnetke od te ženske in sem tudi še vmes kdaj kaj poiskala

youtube.com/watch?v=bbNhK0g8fJY
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitimePon Jan 30, 2012 1:49 pm

Pa sej majo tut terarije.. To drugim povej. Jas sem sam video delila Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podgane - nakup, hrana, kletka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgane - nakup, hrana, kletka   Podgane - nakup, hrana, kletka Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podgane - nakup, hrana, kletka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» nakup podgane
» ZOO trgovine - vaše izkušnje
» Nakup gole podgane
» Nakup podgane v trgovini
» hrana za podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: