Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nakup podgane v trgovini

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nakup podgane v trgovini Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nakup podgane v trgovini   Nakup podgane v trgovini Icon_minitimeTor Mar 31, 2015 2:39 pm

Pred nakupom živali (kjerkoli pač že) toplo priporočam branje tegale prispevka: http://dzzz.si/sl/resujem-zivali-oziroma-zakaj-ne-kupujem-zivali-v-trgovinah.html

Veseli bomo, če prispevek tudi delite s prijatelji Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Nakup podgane v trgovini Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup podgane v trgovini   Nakup podgane v trgovini Icon_minitimeSre Apr 01, 2015 12:14 am

Zelo lep prispevek.^^ sem kliknila na povezavo s fotkami. Iskreno, ta rejec ima odlične pogoje v primerjavi s tistim, kar sem videla po internetu. Celo dotika se jih 1x na teden in niso na žagovini. Uau, pohvalno! Res žalostno Sad
Tudi jst sem imela in še imam podganice, ki so prišle iz trgovin. Eli in Petunija sta recimo trgovinski. Ampak sta imeli srečo, ker sta se skotili v trgovini sami, kjer so tudi sparili starše. Tam bilo nekaj prodajalk, ki so jim bili mladički všeč in so se igrale z njimi. Se spomnem, ko so me ob nakupu rotile, naj vzamem več kot dve, ker so ravno tisti dan prepričevale neko stranko, naj ne vzame teh mladičkov za kačjo hrano, ampak raje kako miš. No, Eli in Petunija sta super žabici, imata pa obe isti zdravstven problem, ki so ga na VFju verjetno prvič videli. Toliko o "selektivni" trgovinski vzreji. Ja, lahko rečem, da sem imela neverjetno srečo in dobila karakterno in zdravstveno ok podgane, ampak sem vseeno sklenila, da ne. Pa mi je ful hudo, ko gledam vse te šnofle in jih seveda hočem odnest domov in "rešit" pred njihovo grozno usodo. Ponavadi pol pošiljam obupane sms-e naši Choo naj se mi pomaga nazaj držat Razz
Jst sem veliko svojih podgan našla na bolhi, ker jih nekdo ni mogel/hotel več imet. Meni se sicer zdi absurdno, da daš stran žival, ker se seliš v novo stanovanje in tam lastniki ne dovolijo živali ali pa si ravno rodila in ni več časa za živali, zdaj ko je dojenček ali pa si se vpisal na faks in spet ne bo več časa zanje. Nič nimam proti, da k meni pridejo odrasle živali. Ravno tako jih lahko socializiraš in so ti lahko ravno tako dobre prijateljice.
Svetujem vsem, da tudi takole posvojite, ne pa kupite v trgovini. Kot je bilo rečeno v prispevku - morda ste rešili posameznika, ampak s tem ste v obtok vrgli novo živalico.
Nazaj na vrh Go down
 
Nakup podgane v trgovini
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» nakup podgane
» ZOO trgovine - vaše izkušnje
» Nakup gole podgane
» Podgane - nakup, hrana, kletka
» Kako se spoprijateliš z podgano kupljeno v trgovini?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: