Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 10:54 am

Doma imem tri podgance z imeni omenjenim v naslovu.

Missy sem dobila lani oktrobra, doma so zelo nasprotovali namerč so rekli da mi jo lahko ulovijo v zunaj, toda potem ko sem jo dobila jo je vsak prijemal v roke kot še zdaj.
Belkota sem dobila letos od sošolca, kateri jo je dobil od neke ženske ki ga je prestavljaja iz kletke v kletko z palico, nato je bil v šolskem vivariju in ugriznil 3 punce, hoteli so ga dati kači, potem pa sem ga vzela domov. Moram reči da se je precel spremenil, negrize več.... =D
Inno sem kupila za vivarij, a mi je zaćela kihati, zdaj je doma in njeno stanje se je zelo izboljšalo =) =* <3



alien

[img] Innaa MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0142rl.th MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0156j.th Belkoo MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0153zq.th Missy [/img]
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 3:58 pm

Lepe podgance maš. I love you
Inna je zelo podobna moji Ellie. :=)=:
A mislim da si se zmotila pri predstavi, v tej temi bi morala predstaviti sebe ne podgane. xD
Link kjer predstaviš podgance - https://podgane.slovenianforum.com/nase-zverce-f15/ Wink
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 9:06 pm

ines. je napisal/a:
Lepe podgance maš. I love you
Inna je zelo podobna moji Ellie. :=)=:
A mislim da si se zmotila pri predstavi, v tej temi bi morala predstaviti sebe ne podgane. xD
Link kjer predstaviš podgance - https://podgane.slovenianforum.com/nase-zverce-f15/ Wink

hualaa =) sm na hitr nardilaa =)
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 11:48 am

dulce.bina je napisal/a:
Doma imem tri podgance z imeni omenjenim v naslovu.

Missy sem dobila lani oktrobra, doma so zelo nasprotovali namerč so rekli da mi jo lahko ulovijo v zunaj, toda potem ko sem jo dobila jo je vsak prijemal v roke kot še zdaj.
Belkota sem dobila letos od sošolca, kateri jo je dobil od neke ženske ki ga je prestavljaja iz kletke v kletko z palico, nato je bil v šolskem vivariju in ugriznil 3 punce, hoteli so ga dati kači, potem pa sem ga vzela domov. Moram reči da se je precel spremenil, negrize več.... =D
Inno sem kupila za vivarij, a mi je zaćela kihati, zdaj je doma in njeno stanje se je zelo izboljšalo =) =* <3



alien

[img] Innaa MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0142rl.th MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0156j.th Belkoo MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Img0153zq.th Missy [/img]


Sem Klara prihajam iz zgornje-savinske doline. Obiskujem srednjo veterinarsko šolo v Ljubljana. Doma imam 3 podgnane, činčili, hrčke... psa, mačke.....
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 1:13 pm

Uau maš dosti živalic. Dobrodošla.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 2:39 pm

Dobrodošla.

Ker letnik in smer pa si?
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 9:13 am

MetalGirl je napisal/a:
Dobrodošla.

Ker letnik in smer pa si?

2.letnik smer veterina =) Razz
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 4:36 pm

Kul. Sošolka od Tix in Ajde? Smile
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimePet Dec 03, 2010 4:53 pm

MetalGirl je napisal/a:
Kul. Sošolka od Tix in Ajde? Smile

sosošolka =) bounce
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitimePet Dec 03, 2010 9:04 pm

aha Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )   MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D ) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3
» Ena malenkost o Sandrci
» samec brez mod
» Grizenje brez razloga?
» Podganica brez moči

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: