Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3    MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 11:46 am

Doma imem tri podgance z imeni omenjenim v naslovu.

Missy sem dobila lani oktrobra, doma so zelo nasprotovali namerč so rekli da mi jo lahko ulovijo v zunaj, toda potem ko sem jo dobila jo je vsak prijemal v roke kot še zdaj.
Belkota sem dobila letos od sošolca, kateri jo je dobil od neke ženske ki ga je prestavljaja iz kletke v kletko z palico, nato je bil v šolskem vivariju in ugriznil 3 punce, hoteli so ga dati kači, potem pa sem ga vzela domov. Moram reči da se je precel spremenil, negrize več.... =D
Inno sem kupila za vivarij, a mi je zaćela kihati, zdaj je doma in njeno stanje se je zelo izboljšalo =) =* <3



alien

[img] Innaa MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Img0142rl.th MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Img0156j.th Belkoo MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Img0153zq.th Missy [/img]
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3    MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 1:14 pm

III Missy je podobna moji Pinky. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
dulce.bina




Število prispevkov : 25
Join date : 20/11/2010
Age : 29

MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3    MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Icon_minitimeNed Nov 21, 2010 4:41 pm

nika_animals je napisal/a:
III Missy je podobna moji Pinky. :=)=:

jap bounce
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3    MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: