Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 samec brez mod

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 3:41 pm

Živjo!
Ja, čudno se sliši, jz sm naročila v trgovini ZOOTIC (ja, tam, kjer nimajo pojma) odraslega samčka za parjenje in včeraj sem ga šla iskat in v trgovini nisem nič pogledala, ko pa sem prišla domov sem ugotovila da nima jajc! Sigurno je samček, ker če pogledaš na hitro, ima pod repom, kot da bi imeu jajca, ko pa sem pogledala jih ni bilo, oz. zgleda kot da bi se še razvijala al neki tazga, samček je pa že velik, vsaj po velikosti, in dvomim, da se mu jajca nebi še razvila. Ima pa malo nižje, med zadnjima tačkama, eno čudno bulico. Ve kdo mogoče kaj bi lahko blo?? Bom pa prlepla še eno slikico, sicer je slabo videt, in sm ga mogla bogega revčka za rep držat gor, da sem lahko slikala, ma mogoče bo kdo vedu kaj je narobe Smile

[img]samec brez mod Photoddu[/img]
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 4:14 pm

Kot sem rekla: ali so se mu jajca na napačnem mestu spustila (ker nebi bilo v redu!) ali pa se mu niso spustila in je tista bula kaj drugega.
Lahko pa bi bila res samica, samo če ima res mošnjo, je verjetno kej z modi ali s spustom kej narobe.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 7:45 pm

Veterinaaaaaar... Pomoje ti bo lahko povedu ali so samo za spustit ali kaj je narobe. Če se niso spustila, mu jih pomoje lahko on..
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 11:33 pm

Timea, daj probaj ga še enkrat slikat, ma tako, da ga z eno roko držiš pod sprednjimi tačkami (in mu glava gleda gor, rep pa navzdol). Potem ga pa slikaj od spredaj, da bomo boljše videli, kaj je tam spodaj.
Aja, pa še to - ko sem jaz imela dilemo samec/samica, sem izcedela tudi to, da samci nimajo razvitih prsnih bradavic (pri samičkah so pa dobro vidne). Poglej še to.
Pa magari pošlji fotke še na naslov veterine, kjer si dobila nasvete o parjenju, da ti poskušajo že po sliki povedat kaj je narobe (če sploh je kaj narobe).
Seveda držim pesti, da bo vse OK in bo tale lepotec tatko mojih bodočih podganic :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 8:58 am

hmmm, nemorem ga nč drugače primt ker grize ko zmešan! :S sploh ne dovoli niti da ga pobožam.. in še ful ugrizne :S mi je noht na pol preščipnu.. ugotovila pa sm, da jajca IMA, sicer ne prou una gromozanska, ma so, in ko ga dvignem za rep gor, jih potegne noter. in nastane tista bulo, ko pa teka okol, ma jajca zuni in tiste bule ni! Smile tako da očitno je use uredu.. je pa od rejke pršu totalno nesocializiran :S usakič k dam sam roko zdravem kr napade.. Sad
Nazaj na vrh Go down
Tea




Število prispevkov : 2
Join date : 19/02/2010

samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:56 pm

Baje da jajčka not stisnejo ko jih je strah, se pravi ko ga primeš... Tako da zgleda da je res vse uredu Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





samec brez mod Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: samec brez mod   samec brez mod Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
samec brez mod
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Samec ali samica
» izpuščaji brez dlake
» Grizenje brez razloga?
» Podganica brez moči
» MiSsy <3 BeLlko <3 InNa <3 in moja malenkost Klara(brez slikce =D )

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razmnoževanje-
Pojdi na: