Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!

Go down 
+20
Nes
Cookie
Blue
mashikaa
Lee
Rat
mihc
xFylgjax
aella
Malinca
Eva
erik in yhoni
Barbara
Iraa
Fiamma
Sonii
mamaF
Dejan
*Tinky*
AtLanT!da
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 12:26 pm

Rat je napisal/a:
xFylgjax je napisal/a:
hehehe nice posnetki xD

jst morm zdj probat mojo pudeljko predstavt podganci,sam nvem kk bi to zgledal. zaenkrat sploh se ne vesta ena za drugo Very Happy

ceprov jst po eni strani rajš nebi,k sm mela včash ruske hrčke in smo dubli obiske enkrat, k so mel rotwailerja in se ga je hrck ful ustrasu, 2 dni sploh ni htel pit pa ne nc :/ ...

hm no ja še zmer so pudlji manjši pa sj naša shaya(psička) je prjazna dost, tok da vrjetn vsaj UPAM,da neb blu problemov. (: geek

Js mam tud pudljico in podgano. Če gledaš karakter teh psov, ne marajo da kdo sili vanje, zato ne tevegaj in ne sili s podganico v psičko, ker imajo tudi pudlji lovski nagon iz preteklosti. Moram pa rečt ,da je pri meni čist drugače, da psička teži in liže podgankota on pa tega ne mara in se je izogiba. Drugač je pa moja psička taka pojava no, prve tri dni se je kr ulegla pred kletko (noč in dan) in gledala noter podgano. Ko je bla podgana pri meni pa je skos težila okol. Sploh ne da miru več, kr ena mamica mu je postala sam on je lih ne "porajta" kej dost Razz
Svetujem ti to, da če je bila psička prej pri tebi na prvem mestu tega nikar ne zanemari zdaj, ko imaš še podgano! Zna biti hudo užaljena ali celo spremeniti karakter.

Lp, Nina

mal se bojim,da ne bo frk zarad podgance, samo itak moja psička je večino časa na fotrovi strani bajte,k mamo ločeno,jst mam pa podganco v bistvu tam, v eni manjši sobici,kamor pudeljka sploh ne hod.
ampak no ja, sj naša tamala ni nevarna xD
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 30, 2009 2:12 pm

Jaz imam pa labradorca in podgane in ostalo, pa so se navadli en na drugega. Pes ne teži podganam, včasih se celo igrajo skupaj. xD vsaj tako zgleda... podgane pa nič nimajo proti psu.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:13 pm

Moja zlataprinašalka Neli se pa boji podgan. Samo vidi jih v mojih rokah pa že beži stran.Včasih jo prepričam, da stoji pri miru in, da počaka potem pa podgano dam nanjo. Potem čist otrpne in se sploh ne premakne ampak takoj, ko jo spet dam dol hoče it stran:) Res je hecna! Druge živali ma pa ful rada!
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:45 pm

Moja gladkodlaka prinašalka se tudi boji podganc. Samo je pa nič ne silim da bi jih mora gledat al pa da bi po njej lezle.. če pride sama je najboljš.. pa jo takrat pač fuuul pohvalim in dobiva priboljške. Smile
Nazaj na vrh Go down
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ? :/   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:33 pm

Noro hud filmčk ^.^
Samo...kaj pa če je mačka dokaj napadalna do premikajočih se stvari? bi se dalo nekako navaditi?
Imam dva mačka (punca in fant). Punčka (napadalna) je občasno notr drug pa ne. In me zanima če bi se dalo nekako ali ne zaradi nagona.

Neutral
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 4:06 pm

Cookie je napisal/a:
Noro hud filmčk ^.^
Samo...kaj pa če je mačka dokaj napadalna do premikajočih se stvari? bi se dalo nekako navaditi?
Imam dva mačka (punca in fant). Punčka (napadalna) je občasno notr drug pa ne. In me zanima če bi se dalo nekako ali ne zaradi nagona.

Neutral

Raje ne poiskušaj, če pa že, potem daj najprej ene 5x tako, da je podganca v kletki oz. dobro zavarovana. In da je mačka sita!!!
Nazaj na vrh Go down
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 4:09 pm

Bom probala ^.^ sita je pa večino cajta ker je pravi požeruh tale muca xD sam je zlo razigarana glede stvari ki se premikajo ali štrlijo.
Bom probala navajati. Hvala =)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 6:59 pm

Nekatere mačke, ki nimajo preveč lovskega nagona, se podgan celo bojijo Very Happy Very Happy

Ampak če skoči na vse kar se premika, je verjetno strastna lovka.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nessa




Število prispevkov : 11
Join date : 06/09/2009

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 20, 2010 8:24 pm

Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 9:30 am

Nessa je napisal/a:
Boga mačka https://www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks Razz Twisted Evil

K sm prvič gledala tale filmček je bil moj prvi utis: Poor kitty^^
Resno že mal najedata mačku. Laughing
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 12:43 am

Naša mačka večinoma naredita velik krog okrog kletke, ju je Bob parkrat "objel" in se ga bojita. Smile Je pa pes navdušen nad njim, ga vsake toliko pride pogledat in ga liže. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 9:49 am

evo tkole pa moja Nelly usako noč vn zbriše Very Happy


Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 10:17 am

S kakšnim kavljem ''zakleni'' vratca. Na primer s takim od povodca: http://www.onlinezoo.si/images/hi540.jpg Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 534281
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 10:27 am

ja sej ko mi je v eni noči prišla 4x za vrat spat sm potem zaprla s tisto sponko ko je na povodcu wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!   Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti! - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Naj še kdo reče, da je psa, mačka in podgano nemogoče spoprijateljiti!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ukvarjanje s podgano
» KLETKA za podgano
» skrb za podgano
» oddam podgano
» Kako in kam s podgano?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: