Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako in kam s podgano?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 28
Kraj : Murska Sobota

Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitimeČet Maj 03, 2012 4:26 pm

No, mene pa zanima kako in kam vzamete svoje podgane? Grejo z vami v trgovino, šolo, na sprehode...? Vam sedijo na rami, spijo v kapuci, ali imate za njih kakšne posebne torbice? Jih imate spuščene ali jim pred izhodom iz hiše nadenete oprsnice? Question
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitimeČet Maj 03, 2012 4:54 pm

Moji podganci vzemem praktično kamorkoli ju lahko..s samičko nikoli ni bilo problemov, samček pa me rad "označuje" pa ga ne morem odvadit xD... drugače pa sedita na rami, še raje pa v kapuci pa si ogledujeta okolico....samičko sem tudi že spustila po travi (brez povodca - sicer smo s kolegi sedeli okoli nje pa vseeno) pa ni niti poskušala nikamor pobegnit... tudi vožnjo z avtom dobro prenašata, po navadi kar zaspita... vglavnem osebno imam same dobre izkušnje razen lulanja po meni veselje
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitimeČet Maj 03, 2012 5:13 pm

Jaz in sestra jih skoraj povsod jemljema zraven. Ko greva v Poljčane, Bistrico, k babici, sorodnikom, v trgovino.. Razz Sedijo na rami in so čisto pridne brez povodca. Ena od naju ima na ramu 2 podgani, druga pa 1 Smile
Nazaj na vrh Go down
TinnaS

TinnaS


Število prispevkov : 3
Join date : 27/03/2013
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 9:51 pm

čaoo vsem ... mene pa zanima a je kdo že vzel svojo podgano na morje oz. na počitnice..?? kako se je obneslo to v avtu?? je dobro prenesl/a vožnjo ??
Zdej bo kmalu poletje in verjetno grem na morje,pa jo seveda ne mislim doma puščat Very Happy pod nobenim pogojem jo ne dam drugemu v oskrbo za tisti čas ...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitimeSob Mar 30, 2013 12:29 am

Nekje smo sicer že pisali kar dosti o tem, tako da pobrskaj malo po forumu. Ampak na hitro - vožnja načeloma ni problem, samo pazi, da ne bo v avtu prevroče (če nimaš klime bo treba it na pot zelo zgodaj zjutraj al pa ponoči), med potjo morajo imeti na voljo dovolj tekočine (najbolje v oblik zelenjave) in jasno mora biti tudi na morju za njih ustrezno poskrbljeno (če boste v šotoru, ta nikakor ne sme biti na soncu, če so podgane not itd).
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Kako in kam s podgano? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako in kam s podgano?   Kako in kam s podgano? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako in kam s podgano?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» kako veš ali podgano zebe?
» Kako nauciti podgano trike? :)
» Kako navaditi podgano na WC?
» Kako navadit podgano na vodo
» Kako navaditi podgano na prenašanje...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: