Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nani, Didi & Kimm <3.

Go down 
+14
lenka
Ancha.
AtLanT!da
Avalon
Fiamma
Tahun
Cath
bolha
Nes
Lee
Sonii
Eva
Dejan
mashikaa
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 7:48 am

No vidiš mashikaa, pa je le uspelo. Wink cheers
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 12:11 pm

super da se lepo razumejo Smile
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 4:40 pm

Zdaj jih ima v varstvu ati PrimožSmile Jaz sem morala nujno odpotovati v Srbijo, ker mi je umrla mama. Drugače so super. Bomo videli kako bo, ko bo Stella šla v nov dom. Mislim, da ji bo kar hudo, ker se ima noro v moji veliki kletki..hihi
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 5:01 pm

A ma si ji dala ime Kimmy Very Happy Šele zdaj vidim, da si že izbrala Laughing Lepo I love you
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 5:23 pm

Ja Kimm je oz. Kimmy pomanjsevalno. Kimmy jo ati Primož rd kliče:) Je reku, da je ful navihana. Jih ima na pojstli, pa so ful živahne.Pa koj k ne gleda mu uide nekam..Hehe res je navihanka.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 5:26 pm

Kaj pa Nani jih ne mara? Jaa.. največjo navihanko si izbrala Laughing Kdaj bo kaj novih slikic?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 5:32 pm

Nani jih ne mara.. skos piha pa ful je lubosumna.. Jo mam v drugi kletki. Mogoce bo kasnej k bojo mal zrasle kej mn pihala pa jih bo sprejela..Kaj pa vem
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 7:19 pm

Danes se je morala Kimm končno posloviti od svoje sestrice. Moram rečt, da je zelo žalostna. Ko jo primem in ji hocem prilimat lubcka kar cvili in hoce stran pa noce, da jo bozam. Mogoče je le malo zmedena. Zdaj se je stisnila k Didiki, ki pa že skoraj ves dan samo spi. Moram rečt, da se je Didi od začetka zelo spremenila. Postala je bolj umirjena,pusti se crkljati in božati. Sploh ne trzne in ne beži stran. Tudi, ko sta Kimm in Stella skakali po njej ji ni bilo nič mar. Kimm je zelo hiperaktivna in zelo navihana. Ves čas bi samo raziskovala in se igrala. Upam, da se bo tudi Kimm umirila in me sprejela. Slikice bodo še prišle.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 8:31 pm

mashikaa je napisal/a:
Danes se je morala Kimm končno posloviti od svoje sestrice. Moram rečt, da je zelo žalostna. Ko jo primem in ji hocem prilimat lubcka kar cvili in hoce stran pa noce, da jo bozam. Mogoče je le malo zmedena. Zdaj se je stisnila k Didiki, ki pa že skoraj ves dan samo spi. Moram rečt, da se je Didi od začetka zelo spremenila. Postala je bolj umirjena,pusti se crkljati in božati. Sploh ne trzne in ne beži stran. Tudi, ko sta Kimm in Stella skakali po njej ji ni bilo nič mar. Kimm je zelo hiperaktivna in zelo navihana. Ves čas bi samo raziskovala in se igrala. Upam, da se bo tudi Kimm umirila in me sprejela. Slikice bodo še prišle.

Revček maliiii...

Moram priznat, da ima stella cel kup dela in sploh še ni opazla da ni tvojih navihank zraven Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 7:09 am

Tudi podgance znajo bit full emotivne.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 12:42 pm

Tukej je še nekej slikc od mojih dveh cukrčkov. slike so mal slabše kvalitete ampak pridejo še bolše.

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1499.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1505d.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1530.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1531t.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1556s.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1536s.th

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1561.th


Kolkr sm zdej vidla je Didi bl umirjena, pa pusti se crkljat, Kimmy je pa čist naspedirana pa živahna in ko nastaviš roko začne plezat po teb ampak crklt je pa ne moreš, ker ni niti 3 sekunde pri miru. Ampak menim, da se bo tudi Kimm kasneje umirila. Mladiči so vsi tok živahni. Didi je bla tud čist naspedirana. Danes sta ble tzko hecne. Ko sem odprla kletko je Kimm takoj prišla k meni in se hotla igrat z mano in vedno, ko je začela laufat sm in tja jo je Didi začela grizt za kožušček in za repek. Kimm je cvilila ampak takoj, ko jo je Didi spustila je bilo spet isto:) Danes sem jima dala malo palačinkice in moram rečt, da se prau tepeta za hrano. Moram dati vsaki posebaj. Kimm je res navihana. Ko dobi svoj košček gre prvo pokazat Didiki, kaj ima:) Res hinauska podganica. Prav izziva. Drugače pa ju je res veselje gledat. Didi zadnje čase zelo kiha vendar ne opazim nič posebnega. Upam, da ni nič narobe z njo.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 1:11 pm

In še malo slikc Smile

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1566.th
Didika gre pogledat kaj delam:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1568.th
In seveda se ji mora takoj pridružiti še Kimm!

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1565.th
Ah nč pametnga..gremo nazaj!

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1570k.th
Kimmy se kuja:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1575k.th
Ampak jo je pršla Didi potolažt:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1595.th
Smile

In še nekej slikic od moje druge lepotičke Nani Smile

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1579w.th
Nanika v svojem gnezdu:) ki si ga je sama naredila. Skopala luknjo in notri položila malo raztrgane škatle od čaja:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1580.th
Matr kok je fajn:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1581.th
Smo se zavedali, da nas en fotografira in mormo pozirat:)

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1585r.th
A sem lepa?! Smile

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Imgp1590.th
Iz tukaj gor pa vidim vse kar se dogaja okoli mene:) Imam razgled na tamaledva pamža!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 1:44 pm

Kaj ta krogla na vrhu Nanine kletke je prišla že zraven kletke kot del opreme?
Se da to mogoče tudi posebaj kupit?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 1:56 pm

Ne to sem jo kupla posebej. Pa lahko jo obesiš, da visi ali pa daš na tla, ker ima tako nogice. Jaz sem jo kupila na Jesenicah v eni trgovinici za živali ampak mislim, da mora biti še kje drugje.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:13 pm

Jaz sem tudi imela tako Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:14 pm

Sej je res huda ta krogla. Nani ful rada tm notr čepi pa spančka. Še rajš ma pa svojo hišco, k jo je pa že mal prerasla.Ampak ji ni nč mar,ker še zmer notr spančka.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:28 pm

Fiamma je napisal/a:
Jaz sem tudi imela tako Smile


kupim! će še imaš kje Very Happy
Kateri proizvajalec pa je to?

a je to tista stvar, ki se ji reće sputnik?Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:52 pm

to majo tud v btc-ju v mr.petu, sm že vidla.

Drgač so pa face use tri!!!!! I love you
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 3:05 pm

Nes je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Jaz sem tudi imela tako Smile


kupim! će še imaš kje Very Happy
Kateri proizvajalec pa je to?

a je to tista stvar, ki se ji reće sputnik?Very Happy
Sem jo že dala Jasmini, sicer dvomim, da bi jo hotela kupit, ker sta jo moja dva genija že precej načela, tako da še komaj drži skupaj. Laughing
Mislim, da firma je Savic, nisem pa prepričana.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:01 pm

Zdaj sem v pododico dala nekaj vode in notri kamenčke in skokice. Didi se ni zmenila za to.. Kimm pa neizmerno uživa. Brksa noter in nosi kamenčke ven iz vode ter jih grize:) hihi. Želim ju navaditi na vodo, da jih bom potem brez problema lahko kopala..Nočem, da se bojita vode. Nani ful ne mara vode in vedno kaka, ko jo umivam in cvili.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:18 pm

Kot Takos. Prvič v življenju sem ga slišala cvilit, ko je plaval v banji Laughing In spuščal kakce za sabo Laughing
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:21 pm

Nani se je sicer zdaj že malo navadila. Jaz jo umijem kar pod pipo.Jo držim v eni roki, z drugo jo pa umivam. Sedaj ne cvili več, samo še občasno.Ve, da mora malo potrpeti. Nevem kako naj še Didi navadim na vodo. Kimm zdaj nosi kamenčke ven in včasih malo počofota. Sedi na robu posode. Upam,da se vsaj ona ne bo bala vode. Drugače pa bi si zelo želela, da bi plavale in se res igrale v vodi in se zabavale. Počasi ju bom navajala in brez siljenja.Upam, da mi bo uspelo.
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:23 pm

Nes je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Jaz sem tudi imela tako Smile


kupim! će še imaš kje Very Happy
Kateri proizvajalec pa je to?

a je to tista stvar, ki se ji reće sputnik?Very Happy

Jst sm za svojo (bodočo) kupla tole v Mr. Petu pred 5imi dnevi..kupla sm rumeno imajo pa še modro Very Happy
Drgač so pa cotkice vajine podgance..(jst sm tista k je z Ajdo po Stello pršla)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:23 pm

Tudi jaz sem dala danes mojim malim posodico z vodo in grahom in se nobena ni bala. Kr vse so se zašibale k posodici, vsake toliko je kakšna kr padla not in nič Laughing So se zabavaleee.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:27 pm

Ja sej Kimm je tud kr skočila s poličke taprve notr u vodo..Hahaha res je huda:)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani, Didi & Kimm <3.   Nani, Didi & Kimm <3. - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nani, Didi & Kimm <3.
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nani-nič več agresivna ??!
» Didi je breja
» Kimmy in Didi iščeta topel domek

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: