Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nani-nič več agresivna ??!

Go down 
+4
AtLanT!da
Jasmina
Nes
mashikaa
8 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 2:46 pm

Pred včerajšnem sva s fantom dala Naniko na stol. Potem sva vzela Didi in sva jo dala zraven nje. S fantom sva želela videti, če bo še vedno agresivna do tamalih dveh ali pa se bodo dobro razumele. Še vedno sva se bala, da je nebi slučajno spet knockoutirala in ji poškodovala oko zato sva ji držala glavico, ko je bila blizu glave. Nani jo je vohljala po ritki in malo tacala po njej(kot bi jo česala ali umivala) potem pa šla stran..Potem sva držala Naniko, da je še Didi malo prevohala Nani. Didi je tudi tacala po njej. To sva ponovila tudi s Kimmy.

Naslednji dan sva se odločila, da tvegava in ne posredujeva čisto nič ampak samo sediva zraven in opazujeva reakcijo, ko najine roke nič ne opletajo zraven podganc. Tokrat sva jih dala na kavč v drugi sobi, kjer še niso bile nikoli(nikogaršnja zemlja). Vzela sva prvo Kimmy in jo dala zraven Nanike. Nani jo je vohljala in ni bila prav nič groba, čeprav sva cvikala s fantom, ko se je glavi s tačkam preveč približala. Nanika je pustila celo, da Kimmy pleza po njej in taca po njej. Tudi po glavi jo je s tačkami pa je Nani samo zatisnila oči in "potrpela". Potem sva Kimmy odmaknila in dala na kavč Didi. Didi se je pazljivo splazila pod Nanikin trebušček( fant je rekel, da ji je sigurno všeč, ker je Nani tako puhasta in mehka). Vohljali sta se in Nani je tudi njej pustila,da taca po njej in po njeni glavi. Čisto nič ni delovala agresivno. V očeh ni bilo videti nobene prestrašenosti in agresivnosti. Bila je čisto mirna in na čase celo malo ignorantska. Tudi, ko sta obe skakljali okoli nje je ni nič motilo. Niti enkrat ju ni udarila ali ugriznila. Včasih je malo tudi ona tacala po njiju in po glavi(takrat sva bila s fantom čisto okamenela in prestrašena) a se ni čisto nič zgodilo! Niti enkrat nista zacvilili.

Tudi danes sva jih dala na kavč in spet so se krasno razumele. Nanike ni čisto nič motila njuna družba in spet ju je malo povohala in tacala po njiju.. Na kavču sem jih imela kratek čas(5 minut). Za začetek mislim, da je to čisto dovolj. Fant je rekel, da meni, da bi Nani že lahko dala v njuno taveliko kletko, vendar še nisem prepričana, če je to pametna ideja. Za začetek se mi zdi dovolj, da so nekaj časa skupaj zunaj izven kletke. Nani je še vedno agresivna, če se tamaledve potepata in plezata po njeni kletki. Čez kletko še vedno piha in ju hoče udariti, na kavču pa je čisto mirna in je sploh ne moti.

Kaj vi menite o tem? Je to dobra novica? Se je Nani spremenila in ju je sprejela? Ali pa je to samo naklučje? Prosim povejte kaj se vam zdi. Hvala!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:18 pm

Meni se zdi to naravnost super! bravo cheers cheers
Koliko časa je trajajlo, da je zdaj sprejela nove? Je že več ko 1 mesec, ne da

Mogoče bi pomagalo, da se zdaj čimveč igrajo skupaj na nevtralnih področjih.
In potem pa čez nekaj času jim pustiš veliko kletko odprto, da vidiš, če bodo šle skupaj not brez kakšnih bojev.

A pridejo še kakšne slikice tega druženja? I love you
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:31 pm

Ja kasneje jih bom malo slikala. Misliš, da ju je sprejela? Res se bojim, da bi zopet postala agresivna in ju poškodovala tako kot je takrat Didi. Čeprav sta zdaj starejše in skoraj tako velike kot Nani. Didi je bila takrat stara 4 tedne in je bila prav majčkena proti Naniki in zato jo je zlahka poškodovala. Kimmy je sicer zelo pogumna podganica in si veliko upa in se bojim, da bi jo kaj izzivala in izzvala napad. Bom poskusila tako kot si rekla. Vendar jih imam rada na očeh, da lahko preprečim morebiten napad. Če bi se motale okoli kletke bi lahko šle pod njo, tam jih pa ne dosežem in ne vidim.ŽNo sicer pa lahko zabašem eno cunjo, da ne bodo mogle iti spodaj. Torej je to napredek?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:49 pm

Od takrat, ko sem ju dobila je že več kot en mesec. Kimmy je stara 2 meseca, Didi pa 3. Od poškodbe in agresivnega vedenja do Didi je dva mesca in pol. Od takrat imam kletki skupaj, da se lahko vohljajo.
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:01 pm

Po mojem mnenju jih ni dobor dat skupej.
Tud moji se vsi ql razumejo ko niso v kletkah.
Kletke so pa označene in imajo vsak svoj teritorij.
Če bi jih že imela skupej bi jih mogla met stalno na očeh...
Ne vem,poskusi fajn oprat kletko,dat novo steljo pa jih dat not za neki časa.
vse naenkrat k če ena že označi teritorij je konec:)
Maš pissing contest pol Smile)
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:04 pm

Meni se zdi, da bo šlo zdaj samo še na boljše. Pa še dovolj sta veliki, da se lahko branita. Verjetno pa za skupaj v kletko še ravno niso, ker je Nani preveč teritorialna. Verjetno ju še ni 100 % sprejela, ju pa vsaj končno začenja sprejemati.

Ampak več kot bodo skupaj, bolj se bo Nani navadla na njuno igranje.
Že to, da se ne zažene takoj vanju je zeeelo dober znak.

Se že veselim slikic Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:12 pm

Ja jaz tudi tako mislim ja. Prej je takoj udarila samo, da ji je prišla blizu. Nisem nora, da bi jih še takoj dala v isto kletko. Prvo jih bom imela samo malo na kavču pa tko mal.. Sej se nikamor ne mudi. Pa mislim, da ima Nani vseeno rada mir v svoji kletki. In je zelo navajena na svojo kletko.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 5:30 pm

Danes sem vseeno dala vse tri v veliko kletko in moram povedati, da sem bila čisto presenečena!!

Nani je bila sprva malo hiperaktivna in zbegano vesela:D Vsaj tako je bilo videti. Letala je gor in dol po kletki in bila čist naspedirana. Silila je v Didi in Kimm ampak jima nič ni želela nič žalega.Videti je bilo kot, da se želi igrati z njima, da si želi njune pozornosti. Z Didiko sta se malo "teple" ampak mislim, da je bilo to bolj v igri. Stali sta na zadnjih tačkah in se z rokami malo klofutali in odrivali, Didi je plezala na Nani in jo celo malo ugriznila ampak nič ni bilo. Nani se ji je čisto pustila in nič ni pihala nanjo ali pa jo na hitro udarila(kot takrat, ko je bila majhna ali pa ko se približa njeni kletki). Kimm je bila sicer malo tečna in cmerica(taka je pač po značaju) in je malo cvilila, ko je Nani hodila po njej ampak nič ni bilo. Nani je bila ves čas prijazna in se je želela vključiti v njuno družbo.Tudi, kos ta kasneje šle spat je želela biti zraven. Kar lezla je na njiju in se želela tudi ona stiskat.
Vsem trem sem tudi dala košček jabolka in nobena ni pokazala agresivnosti. Vsaka je šla v svoj kot in pojedla. Didi in Kimm sta se spravili na Nani..bilo je videti tako kot, da bi Didi porinila Nani v kot, Kimm pa je medtem spizdila košček jabolka od Nani..Very Happy hahaha. Res so face. Nani je celo umivala Didiko medtem, ko je spala in Didi se prav nič ni menila, ko je Nani malo plezala čez njo.

Že nekaj ur so notri v kletki in se imajo čist fajn. Mislim, da če se kaj bockajo, da se to samo v igri.Kako sploh ločiš a se podgace igrajo ali tepejo.Jaz mislim, da če ne piha in če ji ni videti agresivnosti in besa v očeh, da se samo igrajo. Nani in Didi se igrata tako kot se Didi igra s Kimm. Kimm je zelo občutljiva in cvili za vsako malenkost ampak se z Nani tudi super razumeta. Nani je tudi z Didi raziskovala in se igrala v bazenčku. Sta skupaj premikali školkice v vodi. Mislim, da ji je všeč v tej veliki kletki in, da ji je potegnilo, da se mora lepo razumeti z njima, če hoče živeti v tej kletki. Kaj vi mislite? Čez noč jo bom še vedno dala v svojo kletko, ker takrat ne morem posredovati, če bi bilo slučajno kaj.. ampak mislim, da bi se do sedaj moralo pokazat, če bi bla Nani še vedno agresivna ane?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 5:34 pm

O super!! Ja, seveda bi se do sedaj že videlo, če bi bila agresivna. bounce sunny ^^
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 5:48 pm

Ja jst mislm, da že lahko živijo vse skupej v isti kletki. Še zmerej jo lahko dam v njeno kletko, če bo slučajn kej narobe ampak mislm, da nebo, ker če ne bi že blo. Bom v četrtek vse tri prnesla na srečanje pa bote povedal:) hihi
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 5:59 pm

Zakon! To da jo je umivala je pa res dober znak. Pa da se ne pogrizejo do smrti zarad hrane, je tudi en velik korak naprej.
Še je upanje za življenje v skupni kletki Smile Sem prav vesela, da se razumejo.

Pa zdaj imamo še dokaz za tiste, ki mislijo da so podgane zadovljne, če so same in da se z njimi sam ukvarjaš.
Ker glede na tvoj opis zveni Nani zelo srečna v družbi drugih podgan.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 6:09 pm

Ja, če primerjam kok je bla prej agresivna k sm mela kletki skupej in je pihala skoz kletko pa s tačko hotla udart skoz kletko(čeprou ni dosegla), pa kako je reagirala zmerj k ji je sam kera podganca pršla bliz. Prou bala sm se, da je enbi kej poškodvala. Sej včasih deluje kej groba ampak ni nasilna pa agresivna. Čist se jima pusti, da tacata po njej.Kr zapre učke pa se prepusti, pol pa še ona mal po njiju hod..pa skupej se bockajo pa s tačkam odrivajo pa prevračajo. Mislm,d a se res igrajo no, ker nobena ne cvil, nč se ne grizejo..Edin enkrat je Didi Nani ugriznla za kožuščk ampak nobena od tamalih ne bran teritorija čist nč ju ne mot, da je zdej Nani v kletki. Jst samo upam, da nebo zdej čez cajt Nani spet kej agresivna al pa, da si bo zbrala en kotičk pa, da jima nebo pustila bliz. Lol... sej bom dala kkšne slikce gor zvečer al pa jutr. Pa med sabo se tko s tačkam po kožušku..kukr, da bi kej iskale v kožušku notr, če si predstavlate..kukr, da bi gledala, če ma notr uši:D haha.. tko je hecn..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 6:49 pm

hehe, ja, sej tud iščejo uši Smile ko take opice
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimePon Jan 11, 2010 7:18 pm

Joj prou srečna sm, ker sej Nani končn umirila!!Very Happy tok sm ponosna nanjo..Res sm mislla, da je brezupn primer, pa da nikol nebo sprejela tamalh dveh ampak mislm, da bo zdej ful bolj srečna, pa ful mn osamljena.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 7:35 pm

Evo čez par minutk bom dala slikce gor, da boste vidl kako se fajn razumejo. Čez noč sva jih pustila v kletki pa Nani nč nisva dala v njeno kletko pa sm bla zjutrej čist presenečena, ker so vse tri skupej spale na vrhnji polički tko ena na drugi. Res se čist razumejo.Sploh pa Didi ma ful rada Nani..kr skos je pr njej:) Pa če ona spi se Didi kr privije k njej pa spančka skupej z njo tamala je pa budna takrt pa leta naokrog pa dela pizdarije. Nani mi deluje ful bl srečna:) Pa kar je najbl važn-ni več osamljena!
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 7:59 pm

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1702z.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1704w.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1708w.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1714.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1723.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1715c.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1716.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1718.th
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 8:05 pm

Dobre fotke, splohb zadnji 2. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 9:22 pm

Kak lepo! Čisto sproščena je zraven njih.

Predzadnja slikica = I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeTor Jan 12, 2010 10:44 pm

Smile O, kako je tole lepo prebrat pa videt Very Happy
Evo, si videla, tebi je novo leto že takoj prineslo same super zadeve cheers Upam, da bo še kdo s podobnimi problemi zaradi tvoje zgodbe pogumno in potrpežljivo počasi združeval podgance - saj je tu prav lepo videti, da se marsikaj doseže, če ima človek potrpljenje in pravo željo.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 6:28 am

drunken kok so lepe!! sunny :=)=: I love you
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 2:48 pm

bounce cheers cheers cheers Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 7:55 pm

Že tretji dan so v kletki in se niti enkrat niso steple. Danes sem pa želela poskusiti še nekaj. Ker so sedaj vse tri v eni kletki sem se odločila, da bom Nanikino manjšo kletko odnesla k očetu in jo imela tam, da nebojo podgance v škatli čez vikend. Bala sem se, da bo Nani spet agresivna na svojem teritoriju a sem si rekla, da moram poskusiti. Kletko sem zdrgnila in jo stuširala potem pa sem prvo noter dala tamalidve. Čez minuto sem notri dala tudi Nani in bila je presenetljivo mirna. Čisto nič se ne meni za njiju. Ko se je ulegla noter v visečo kroglo sta tudi tamalidve želeli biti noter. rinili sta noter in Nani je bila čisto boga. Čisto sta jo pomečkale in skoraj zrinile ven. Dve še gresta noter, za tri je pa premalo prostora. Nani uradno ni nič več agresivna! Jupiiiiiii! Tok sm srečnaaa!!

Pa še nekej slikic od danes:)

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1724.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1727.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1728.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1729.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1731.th

Nani-nič več agresivna ??! Imgp1742.th
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 8:14 pm

haha, is že kar predstavljam kak jo ven iz krogle tiščita Very Happy

Prav lušne so skupaj.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 8:24 pm

Nani se je ful spremenila. Ful je bolj mirna in niti malo ni agresivna. Tudi grize ne več. Včasih je znala kdaj pa kdaj ugrizniti, če ji ni kaj pasalo. Opažam, da zelooo veliko spi! Je to normalno? Tako utrujena se mi zdi. Saj se tudi igra in raziskuje po kletki ampak na splošno pa je zelo umirjena in utrujena. Imam problem pri Kimmy. Namreč..podganca je zelo pogumna in veliko si upa. Samo odprem kletko in že mi uide ali pa skoči name in želi biti pri meni.Ampak kadarkoli jo želim pocrkljati in jo malo polubčkam me odriva in cvili. Nani in Didi se mi včasih pustita malo poljubčkat in tudi umirita se, da ju lahko pobožam. Kimmy pa kadarkoli jo pobožam(tudi, ko je zaspana) začne lizati mojo roko in se me otepa in odmika(ne morem jo pobožati po hrbtu, ker sledi gibanju moje roke in jo ves čas gleda). Tudi pri umivanju in striženju nohtov je problem. Didi in Nani potrpita in sta mirne, čeprav ne marata tega. Kimmy pa cvili kot, da bi jo rezal in prav bojim se, da jo bo kap!Very Happy Res nevem kaj naj naredim, da mi bo zaupala, da se bo umirila. Čisto je hiperaktivna in po značaju in karakterju čisto nasprotje od unih dveh. Čeprav je najbolj pogumna in se ne boji ničesar. Kaj naj naredim?Niti minuto ni pri miru!
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 8:45 pm

Super da se je sprijaznila z novo družbo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nani-nič več agresivna ??! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nani-nič več agresivna ??!   Nani-nič več agresivna ??! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nani-nič več agresivna ??!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» agresivna podgana
» Agresivna podgana
» Podganja mamica je agresivna
» Nani, Didi & Kimm <3.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: