Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ideje za igrače in zabavo podgan

Go down 
+42
Tasha.W
Piah
Sara*
choo
talupu
zverina
Kalisto
Tajson
amphibium
Tahun
BunQiii
valandil
Juni
NORČKK
ruby.
knofla
Skinny
Pepka
Cookie
bolha
Peexy
Rat
Nes
Cath
Blue
taii aiko
crkjeni angel
Lee
Dejan
binko
Avalon
Eva
Katarina
Piipsy
elanor
Olivija
Barbara
AtLanT!da
Sonii
Fiamma
_panter_
mamaF
46 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSob Dec 26, 2009 3:21 pm

Moj podganko pa se sploh noče igrat z ničemer. Tud če mu nastaviš hrano (njegovo najljubšo )se nebo dolgo ukvarjal. Nevem al je razvajen al je len. jooj
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSob Dec 26, 2009 3:22 pm

Podobno je pri mojih..sploh se nočjo igrat...
Nazaj na vrh Go down
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 12:00 pm

MetalGirl je napisal/a:
Podobno je pri mojih..sploh se nočjo igrat...
kaj pa potem počnejo cel čas? Moj Kim je skos v hiški, ko ga pa končno zvabim ven se pa pri meni skos zariva nekam v temo in na toplo.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 1:22 pm

Moje se pa zlo rade igrajo z eno tako žogico za mačke ki je notri zvonček. Smile Pa če jo vržem tko zlaufajo za njo.. res luštno. Razz
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 1:56 pm

To sem zanč vidu v zooticu pa mr. petu. Very Happy
Potem praviš, da se obrestuje nakup? ^^
Mislm, ne zgrizejo tiste gume?

Eni dajo še pribolške notri, pa jih potem dresirajo.. Arrow
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 2:04 pm

Rat je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Podobno je pri mojih..sploh se nočjo igrat...
kaj pa potem počnejo cel čas? Moj Kim je skos v hiški, ko ga pa končno zvabim ven se pa pri meni skos zariva nekam v temo in na toplo.
Mogoče je pa osamljen? Ker znajo kar precej spremenit karakter, ko dobijo družbo Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 4:17 pm

bolha je napisal/a:
Rat je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Podobno je pri mojih..sploh se nočjo igrat...
kaj pa potem počnejo cel čas? Moj Kim je skos v hiški, ko ga pa končno zvabim ven se pa pri meni skos zariva nekam v temo in na toplo.
Mogoče je pa osamljen? Ker znajo kar precej spremenit karakter, ko dobijo družbo Smile

mislim z igračam se ne znajo igrat se mi zdi..zelo[b] radi pa plezajo po kletki,,
Nazaj na vrh Go down
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 7:46 pm

Blue je napisal/a:
Moje se pa zlo rade igrajo z eno tako žogico za mačke ki je notri zvonček. Smile Pa če jo vržem tko zlaufajo za njo.. res luštno. Razz
Moj isto, čeprav se jo je prvi dan bal. Polej si jo je pa kr v hiško zbasov Razz Zdej pa zmer k sliš zvonček iz une žogice prleti vn Very Happy

Drugač pa ja, moj tud skos pleza po kletki pa laufa do hrane pa u bajtico pa povsod sam igrat se pa noče, al pa da bi za hrano šibou, da bi ga kkšne trike naučila. Al ma pa use hrane v izobilju Razz No mogoče je še mal premejhn, upam da bo pol kej od njega Razz
Druagče se podgane da naučit tud k so starejše al je to tko k pr večini živali da se to da najbol od malega?
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 10:33 pm

Tudi ko so starejše, se znajo marsikaj naučit in marsikaj dojamejo, vendar so kot male dovzetnejše.

Se mi pa dozdeva, da so predvsem za raznorazne enostavne trike bolj zagreti samčki, kar bi blo po svoje tud logično, glede na to, da so bolj lenega tipa, se radi crklajo in igrajo.
A je možno, da se imajo nekatere podgane za tako inteligentne, da jim kakšne easy-stuff problemske zadeve sploh ne dišijo?

Đesi bi cel čas samo raziskovala in kopala in take reči. Kkšno skakanje čez obroče ji ne gre ravno, oziroma se mi že zdi, da mi hoče dopovedat, da ni tako neumna, kot si mogoče mislim in se ona tega pač ne bo šla. Razz
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 9:33 am

Peexy je napisal/a:


Đesi bi cel čas samo raziskovala in kopala in take reči.

kopala kot kopala v vodi ali kopala kot kopala s tačkami v pesek,... ??? Ker moji sovražita vodo!! =( Sad
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 12:51 pm

Ma, saj na vodo jo lahko navadiš.. Sam pač počas, da, če je slučajno mela kakšno negotovo izkušnjo, dojame, da to ni nič takega.. al ne gre sploh?

Drgač sm mislu kôpat, tako, med cunjami in odejo, in pomoje bi se z veseljem vrgla tud na zemljo, če bi ji dal.. Very Happy

Sicer pa, moja je neumorna, ko pride do mrve in slame, s tem se res zabava, in spi na tem.. Shocked
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Dec 29, 2009 4:20 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Peexy je napisal/a:


Đesi bi cel čas samo raziskovala in kopala in take reči.

kopala kot kopala v vodi ali kopala kot kopala s tačkami v pesek,... ??? Ker moji sovražita vodo!! =( Sad

Z Mici še nism probala, ampak Pepe pa samo sliši vodo tečt iz pipe vn je v milisekundi pod majco, vmes mu rata pa še popraskat vse okol sebe Rolling Eyes
Po zemlji pa obadva rada rijeta, zemlja kr leti iz lonca Shocked Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 6:59 pm

Je za podgane nevarno če grizejo obarvano škatlo? naprimer obarvano kot škatla od parfuma? O.O
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 7:07 pm

Ja, če so te snovi same po sebi strupene.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 10:16 pm

Torej je nevarno ali ne?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 6:50 am

Če se je parfum polil, ali pa če je na škatli potisk (barve). Črnila in barve so toksične, razen tiste, ki so na osnovi soje.

Za igro so dobre navadne kartonaste rjave škatle.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 1:42 pm

Cookie je napisal/a:
Torej je nevarno ali ne?
Sej sem ti napisala da JA, če so snovi same po sebi nevarne. Recimo, da boš pobarvala les z nekim barvilom, na karemu piše, da ni za zaužitje in to podgani ponudila kot igračo, je verjetnost da to zgrize in da ji škodi.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 3:54 pm

Aja....ups...nism dobr prebrala ^.^ oprosti. Drugače pa hvala za odgovor Smile
Nazaj na vrh Go down
Pepka

Pepka


Število prispevkov : 23
Join date : 02/03/2010

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 6:04 pm

Jaz sem našima dvema včeraj dala žogico skokico notri in zjutraj me je namesto ene velike čakalo 1000 majhnih skokic. Very Happy
Mi pa čez dan večinoma spijo, ponoči pa divjajo, skačejo, ropočejo kot nore.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 8:15 pm

Moje imajo ful rade tiste viseče igrače za ptiče, ki se jih obesi na kletko. ;D Eno tako ima Nessie; http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=6128 Smile
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePet Mar 19, 2010 8:57 pm

Chaos je pa po moje fin dečko. Sm mu prejle na trakove narezala bombažno "plenico". Pa si jih je znosu na seno, da ga nebi pikal. Prej je skos okol njega skaku Very Happy
Nazaj na vrh Go down
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 8:29 am

pozdravljeni, sem nova na tem forumu in imam vprašanje, če je že kje to napisano se opravičujem, kako je z raznimi zajedalci če na primer prinesem kakšno vejo iz gozda za igranje ali moram kaj posebej razkužiti in kako, hvala
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 5:09 pm

Kaj pa takale? Zvonček bi dala stran. A ne bi razgrizla takoj podgnca tega?

http://www.tukano.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0202&KatK=0102030301&ProdID=46259&MC=013,63,73A
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 8:33 pm

knofla je napisal/a:
pozdravljeni, sem nova na tem forumu in imam vprašanje, če je že kje to napisano se opravičujem, kako je z raznimi zajedalci če na primer prinesem kakšno vejo iz gozda za igranje ali moram kaj posebej razkužiti in kako, hvala
Če te posebej skrbi, da so v lesu kakšni zajedalci, bo po mojem najboljše, da vejo pekuhaš v vodi, potem pa jo dobro posušiš na soncu. Pri vretju vode na 100°C bodo vsi morebitni zajedalci zagotovo uničeni.
Nazaj na vrh Go down
knofla




Število prispevkov : 9
Join date : 03/04/2010
Kraj : domžale

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 3:26 pm

Citiram :
Če te posebej skrbi, da so v lesu kakšni zajedalci, bo po mojem najboljše, da vejo pekuhaš v vodi, potem pa jo dobro posušiš na soncu. Pri vretju vode na 100°C bodo vsi morebitni zajedalci zagotovo uničeni.



Hvala to bi moral bit dovolj ja .saj se mi zdi da kompliciram ampak sta prvi podganici ki jih imamo in me skrbi da ne bi bilo kaj narobe confused
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za igrače in zabavo podgan
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: