Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ideje za igrače in zabavo podgan

Go down 
+42
Tasha.W
Piah
Sara*
choo
talupu
zverina
Kalisto
Tajson
amphibium
Tahun
BunQiii
valandil
Juni
NORČKK
ruby.
knofla
Skinny
Pepka
Cookie
bolha
Peexy
Rat
Nes
Cath
Blue
taii aiko
crkjeni angel
Lee
Dejan
binko
Avalon
Eva
Katarina
Piipsy
elanor
Olivija
Barbara
AtLanT!da
Sonii
Fiamma
_panter_
mamaF
46 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 8:04 pm

Taii Aiko je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
A drugače so rovi v redu za podgano dokler ji niso premajhn? Namreč imam kletko ki pa ima na vsaki strani čez celo kletko rove...(zunaj kletke), in potem še enekaj malega v notranjosti. Dala pa sem ji tudi tulce od brisačk. Wink

To tud mene zanima. Kakšen premer(fi) rova je najboljši za podgano?
Tukaj je en rov (če takega misliš) ; http://www.zooplus.com/shop/rodents/toys_transport/ferret_toys/133705 Bom jaz tega naročila.
Drugače pa bom še ene par stvari naročila iz te spletne trgovine pri nekem skupnem naročilu (se čaka še 'prijave') Tako, da če bi kdo kaj naročil naj mi piše na zs, da pošljem kje se zbirajo te prijave.. Smile
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 10:00 am

Blue je napisal/a:
Taii Aiko je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
A drugače so rovi v redu za podgano dokler ji niso premajhn? Namreč imam kletko ki pa ima na vsaki strani čez celo kletko rove...(zunaj kletke), in potem še enekaj malega v notranjosti. Dala pa sem ji tudi tulce od brisačk. Wink

To tud mene zanima. Kakšen premer(fi) rova je najboljši za podgano?
Tukaj je en rov (če takega misliš) ; http://www.zooplus.com/shop/rodents/toys_transport/ferret_toys/133705 Bom jaz tega naročila.
Drugače pa bom še ene par stvari naročila iz te spletne trgovine pri nekem skupnem naročilu (se čaka še 'prijave') Tako, da če bi kdo kaj naročil naj mi piše na zs, da pošljem kje se zbirajo te prijave.. Smile

Hvala za odgovor. Drugač pa jaz vse sama delam, ker pride vse skupaj ceneje, pa še po svoji želji in domišljiji lahko delam Wink Smile
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:33 pm

Taii Aiko je napisal/a:
Blue je napisal/a:
Taii Aiko je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
A drugače so rovi v redu za podgano dokler ji niso premajhn? Namreč imam kletko ki pa ima na vsaki strani čez celo kletko rove...(zunaj kletke), in potem še enekaj malega v notranjosti. Dala pa sem ji tudi tulce od brisačk. Wink

To tud mene zanima. Kakšen premer(fi) rova je najboljši za podgano?
Tukaj je en rov (če takega misliš) ; http://www.zooplus.com/shop/rodents/toys_transport/ferret_toys/133705 Bom jaz tega naročila.
Drugače pa bom še ene par stvari naročila iz te spletne trgovine pri nekem skupnem naročilu (se čaka še 'prijave') Tako, da če bi kdo kaj naročil naj mi piše na zs, da pošljem kje se zbirajo te prijave.. Smile

Hvala za odgovor. Drugač pa jaz vse sama delam, ker pride vse skupaj ceneje, pa še po svoji želji in domišljiji lahko delam Wink Smile

Jest sm ta rov kupla oliju za v kletko (ja kletko moram še slikat) in se fajn obnese. Stane pa okol 6 evrov v zooticu.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:20 pm

Danes sem malo brskala po netu in naročila tole za podgance Very Happy

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 19717

Pa te keramične posodice so mi tako hude...

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 SS403
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:35 pm

Haha, posodice so pa res lušne.

Da še vam dam idejo za ''igračo''; vzela sem eno veliko košaro za perilo in dala not odpadke (saj ločujemo ne, tako da ni bilo nič umazanega in nevarnega), vmes potresla par sončnic in dala zram podgankote.
Ste se zabavala : :=)=: :=)=:
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:55 pm

Pa tole torbico sem si naročila in čakam, da jo dobim I love you Sam zdej mi je nekako žal, da nima zadrge..

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Snuggles
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 11:11 pm

OMG, kok torbica stane!!!!???????? I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 8:01 am

Oo kaj je dobra! :=)=:
Mene tut zanima kok stane pa iz kje si jo naročila?
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 9:10 am

Okoli 20 eur, iz Anglije. Upam, da se pasek da tko skrajšat, da jo lahko nosiš tudi okoli vrata, da ne nosim vedno kapuce spredaj (obrnjena majca kontra) Very Happy Pa pereš jo lahko komot. Komaj čakam jo dobit I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 10:18 am

A loh proooosim linkaš, kje si jo naročila, js bi tuuuud!!
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 10:29 am

Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:02 pm

Pomoje se podgana bolje počuti npr. v kapuci oz. za majico, ker je bližje človeku. Vem da moja gre tudi včasih v torbo ampak je veliko raje zraven mene.
Mogoče se pa boji da jo kje pustim. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:05 pm

Sej ta torbica je bla pri meni mišljena, da jo nosim okoli vratu, da mam podgance zraven obraza doma, ne pa kot navadna torbica Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 7:17 pm

Nesska se zadnje čase rada igra s frnikolami..
klik1
klik2
klik3
klik4
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:59 am

Full je simpatična. Kam pa jih potem odnese?
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 11:37 am

Cath je napisal/a:
Full je simpatična. Kam pa jih potem odnese?
Odnese jih pa pred svojo posteljico. Pa sem ji zanalašč dala eno noter pa jo je takoj dala nazaj na čisto določeno mesto. flower
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 12:31 pm

Iiii, danes sem še ta viseči most našla Very Happy Very Happy Very Happy Full mi je dober I love you

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 40206905
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 1:40 pm

Mojidve se pa blazno zabavata če njun pulovr obesm na kluko od vrat in je lih prava višina da skačeta in plezata po njem <3 zabavata se tud več k 15min z njih (kar je pr njima že fuuuuuuuuuuuul velik)..

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Img5164
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Img5169
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 1:52 pm

Jooj, kako sta dobri I love you I love you I love you A imaš vrata vedno zaprta od sobe, ali jim zaupaš prosto pot po stanovanju?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 1:55 pm

Iz moje sobe gresta sam ko starcev ni doma, ker se ju mami še vedno mal boji, fotr pa še vedno noče vidt.. Tko da stanovanja u bistvu ne poznata, razn kopalnice, ki jo pa sovrašta xD
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 2:05 pm

Moji starci pa so se čist raznežili, ko so videli ta bitja Laughing
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 2:31 pm

Cath je napisal/a:
Moji starci pa so se čist raznežili, ko so videli ta bitja Laughing

Blagor O.O
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 3:52 pm

Cath je napisal/a:
Iiii, danes sem še ta viseči most našla Very Happy Very Happy Very Happy Full mi je dober I love you

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 40206905

ta most sm pa gledala učeri za dihurja...pa mi niti kapnl ni da bi biu perfect za podgane...sam moja Biba bi verjetn use pogrizla..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 7:39 pm

kaj ima pa ta most med temi lesenimi palcami? Blago ali kaj?
Ker to zgleda čist enostavno za naredit, mogoče bi se dalo to kar doma skupi spacat
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 11:38 am

# Lesena lestev, s 6 stopnicami.
# Lestev iz vrvi, s 3 stopnicami.
# Obroč iz blaga, z leseno kocko.
# Za obesit v kletko.
# Preprosta namestitev

Tako piše v opisu. Meni je full všeč in grem zdaj v nabavo. Upam, da bo moji mali všeč - zdaj imam samo še eno in je prava scrkljanka, razvajenka :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za igrače in zabavo podgan
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: