Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ideje za igrače in zabavo podgan

Go down 
+42
Tasha.W
Piah
Sara*
choo
talupu
zverina
Kalisto
Tajson
amphibium
Tahun
BunQiii
valandil
Juni
NORČKK
ruby.
knofla
Skinny
Pepka
Cookie
bolha
Peexy
Rat
Nes
Cath
Blue
taii aiko
crkjeni angel
Lee
Dejan
binko
Avalon
Eva
Katarina
Piipsy
elanor
Olivija
Barbara
AtLanT!da
Sonii
Fiamma
_panter_
mamaF
46 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 9:43 pm

Fiamma je napisal/a:
Alexi tudi obožuje papirnate brisače Very Happy
prow zanimivo je kaj dela iz njih XD

Zdej bom pa še jest mogla to probat, sm total radovedna lol!
Nazaj na vrh Go down
Piipsy

Piipsy


Število prispevkov : 32
Join date : 20/03/2009
Kraj : Radenci

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:19 am

Hm, naša še je očitno malo premlada za to... zvečer sem dala v kletko razgrnjen robček, zjutraj pa sem ga našla na pol zloženega Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 10:14 am

Piipsy je napisal/a:
Hm, naša še je očitno malo premlada za to... zvečer sem dala v kletko razgrnjen robček, zjutraj pa sem ga našla na pol zloženega Laughing
Laughing Laughing Potem pa ni premlada - ampak kvečjemu preveč redoljubna, da bi robčke cufala in z njimi smetila kletko Laughing
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:19 pm

Piipsy je napisal/a:
Hm, naša še je očitno malo premlada za to... zvečer sem dala v kletko razgrnjen robček, zjutraj pa sem ga našla na pol zloženega Laughing

Moj Jonny je tut na začetku robček ven iz visečke vleku, ampak sm pustila tko kot je, pa si jo je pol nazaj not dal Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:25 pm

Če grize čiste pol je še super.
jaz sem bla doma bolana, smrkala skoz, iks lepo k men na postlo pa umazane robce kradla. pujs! scratch
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 5:10 pm

Sonii je napisal/a:
Če grize čiste pol je še super.
jaz sem bla doma bolana, smrkala skoz, iks lepo k men na postlo pa umazane robce kradla. pujs! scratch

Haha, poznam to Laughing Nazadne mi jih je za postlo znosu in sm mogla vse prestavlat in jih brskat vn Very Happy

Pa še en prašanje: ko vsi pravte da ne jejo robcev... No, tega Pepe tud ne je, ampak če najde kkšn zvezek... pa ornk zgrize in poje kkšn papirček. A e to slučajno lahko nevarn?
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:16 pm

Sonii je napisal/a:
Če grize čiste pol je še super.
jaz sem bla doma bolana, smrkala skoz, iks lepo k men na postlo pa umazane robce kradla. pujs! scratch

meni je pa to maček počel. Bljak No pol sem pa skrivala celo noč tiste svinjske robce pod povšter, da jih ne bi zjutraj spet vseh razcufal Laughing
Nazaj na vrh Go down
Piipsy

Piipsy


Število prispevkov : 32
Join date : 20/03/2009
Kraj : Radenci

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 4:45 pm

Verjemite mi, dokler živalca samo grizlja posmrkan robček, je še dobro. Naša psička, ki požre dobesedno vse, kar ji pride pod noge, naravnost obožuje robčke... sploh posmrkane... zginejo v trenutku. Celo od priboljškov so boljši Rolling Eyes hja... najboljše da jo začnem s posmrkanimi robčki nagrajevati, bomo vsaj prišparali Laughing
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 6:03 pm

Piipsy je napisal/a:
Verjemite mi, dokler živalca samo grizlja posmrkan robček, je še dobro. Naša psička, ki požre dobesedno vse, kar ji pride pod noge, naravnost obožuje robčke... sploh posmrkane... zginejo v trenutku. Celo od priboljškov so boljši Rolling Eyes hja... najboljše da jo začnem s posmrkanimi robčki nagrajevati, bomo vsaj prišparali Laughing

no vidiš, še imunizirala jo boš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 6:16 pm

ugotovila sm da so elastike zelo uporabne Laughing
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 02, 2009 9:46 am

Našla novo igrco Twisted Evil rolce od toaletnga papirja, okoli 10, 15, postaviš pokonci, malo mešano, kot gozd, in v nekatere, tako da podganca vidi, daš pribolške.. In potem ona to vse razturi, da jih najdeeeee Razz

aja, a je že kdo probu pinato z njimi?? Očitno je zabavna.. -> https://www.youtube.com/watch?v=kuzULyBNQnU&feature=channel_page

In pa še tole... https://www.youtube.com/watch?v=Eh4x7fDilpI&feature=channel_page
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 5:39 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Našla novo igrco Twisted Evil rolce od toaletnga papirja, okoli 10, 15, postaviš pokonci, malo mešano, kot gozd, in v nekatere, tako da podganca vidi, daš pribolške.. In potem ona to vse razturi, da jih najdeeeee Razz

aja, a je že kdo probu pinato z njimi?? Očitno je zabavna.. -> https://www.youtube.com/watch?v=kuzULyBNQnU&feature=channel_page

In pa še tole... https://www.youtube.com/watch?v=Eh4x7fDilpI&feature=channel_page

se opravičujm za offtopic ampak a vaše podgance se spraujo u te wc rolce? Oli se je še kot 2 mesca str not zataknu in ni mogu pridt vn Shocked
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 6:09 pm

Olivija je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Našla novo igrco Twisted Evil rolce od toaletnga papirja, okoli 10, 15, postaviš pokonci, malo mešano, kot gozd, in v nekatere, tako da podganca vidi, daš pribolške.. In potem ona to vse razturi, da jih najdeeeee Razz

aja, a je že kdo probu pinato z njimi?? Očitno je zabavna.. -> https://www.youtube.com/watch?v=kuzULyBNQnU&feature=channel_page

In pa še tole... https://www.youtube.com/watch?v=Eh4x7fDilpI&feature=channel_page

se opravičujm za offtopic ampak a vaše podgance se spraujo u te wc rolce? Oli se je še kot 2 mesca str not zataknu in ni mogu pridt vn Shocked


Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:13 pm

js wem da jih ne bom not tlaćla Very Happy Razz
nuben nč ne pove, kuko se kj ukvarjate pa igrate z njimi.. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePon Maj 04, 2009 7:53 pm

Jst mojo zaposlim mal dela skoz neki če ne druzga da hrano nosi iz ene stravni v kletko pa ma delo pol pa na vsake tolko časa pride mal pocrklat na kolena
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 05, 2009 8:27 am

Ta odrasle 3 podgane lezejo po kletki in se občasno podijo po rolah, samo so bolj lene in v glavnam samo čakajo na hrano. Ferdotu se tud parit več ne da. Tomi in Tinka, pa sta bolj živahna, ker ne grizeta jih vsake toliko časa vzamem venj pol pa malo lezata po meni in bližnji okolici včasih pa se prideta malo pocrklat v dlan. Si bom mogo umislit še kako igračko zanju.
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 05, 2009 8:38 am

Oli ma u kletki en štrik pa mal pleza po njemu, pa eno palco. DRgač pa večino cajt pleza po men in gloda pribolške (ponavad zgreši in mene ugrizne, kt da sm podobna pribošku Evil or Very Mad ). Pa eno žogico ma k jo pol meče ukol. Newem zakaj ampak zloo mu je u vesele da se meše iz 3 štuka svoje kletke u pruga Suspect
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 6:16 pm

Dejan je napisal/a:
Ferdotu se tud parit več ne da.

Laughing Laughing lol! Moška lenoba prve klase Razz

Pepe se večino časa zaposli sam: skače na tako nizko omarco (in vrh zgreši in se zabije v vratca, pol pa kkr v risanki fjuuuu ob omari na tla Laughing ) pa pleza okol pa se skriva pa laufa ke pa sm... ma kr pestro. Aktivnosti u povezavi z mano so ponavad povezane s priboljški (sevede more kj nardit za to, naprimer zdj že odlično po zadnjih tačkah hod) pa crklat se pride pa mal greva okol. pa še kj bi se najdl Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2009 7:27 pm

A drugače so rovi v redu za podgano dokler ji niso premajhn? Namreč imam kletko ki pa ima na vsaki strani čez celo kletko rove...(zunaj kletke), in potem še enekaj malega v notranjosti. Dala pa sem ji tudi tulce od brisačk. Wink
Nazaj na vrh Go down
crkjeni angel

crkjeni angel


Število prispevkov : 5
Join date : 28/07/2009

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 28, 2009 6:51 pm

Olivija je napisal/a:
Oli ma u kletki en štrik pa mal pleza po njemu, pa eno palco. DRgač pa večino cajt pleza po men in gloda pribolške (ponavad zgreši in mene ugrizne, kt da sm podobna pribošku Evil or Very Mad ). Pa eno žogico ma k jo pol meče ukol. Newem zakaj ampak zloo mu je u vesele da se meše iz 3 štuka svoje kletke u pruga Suspect

ok sm misnala da je sam moj Mali mal nor, kr on se ponavadih vrže iz pisalne mize na tla Embarassed
drgač se pa zabava s tem k nosi kakšne pribolške iz mize na postlo pod kouter pa takšne stvari
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSob Avg 01, 2009 7:26 am

Men je pa ful zanimiv k podgance žogico okol prerivajo. Ampak Iks tega noče seveda. Mogoče če bi pribolške notr nabasala tko k majo za pse. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSob Avg 01, 2009 9:07 am

Sonii je napisal/a:
Men je pa ful zanimiv k podgance žogico okol prerivajo. Ampak Iks tega noče seveda. Mogoče če bi pribolške notr nabasala tko k majo za pse. Laughing

Sej se kup tud za glodalce taka žigica.

http://www.tukano.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0202&KatK=0102040401&ProdID=26176&MC=014,64,74A
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSob Avg 01, 2009 1:39 pm

Ja samo glede na to da sploh nima zanimanja za žogice res ne vem Rolling Eyes
K mam pa tako zakomplicirano podgano no. Laughing
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 5:06 pm

MetalGirl je napisal/a:
A drugače so rovi v redu za podgano dokler ji niso premajhn? Namreč imam kletko ki pa ima na vsaki strani čez celo kletko rove...(zunaj kletke), in potem še enekaj malega v notranjosti. Dala pa sem ji tudi tulce od brisačk. Wink

To tud mene zanima. Kakšen premer(fi) rova je najboljši za podgano?
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 8:00 pm

A bi bil TALE tunel prevelik za podgano? Usaj tko da se ne bi kje zgubila? Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za igrače in zabavo podgan
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ideje za igrace
» Ideje za imena
» Ideje za "mokro" hrano
» Vzgoja podgan
» Vsejedost podgan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: