Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako ste izvedeli za forum?

Go down 
+19
karin
Tasha.W
nika_animals
Nes
zverina
Juni
Jasmina
AtLanT!da
Lee
Cath
Eva
Olivija
Scaredy Rat
_panter_
sreda_
Dejan
Sonii
mamaF
Fiamma
23 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2

Kako ste izvedeli za forum?
od prijateljev/zvancev/sorodnikov
Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_lcap13%Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 13 ]
iz druge spletne strani/foruma
Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_lcap24%Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_rcap
 24% [ 24 ]
slučajno našel med brskanjem po spletu
Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_lcap55%Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_rcap
 55% [ 55 ]
nekdo je imel link na svoji spletni strani/messengerju, ...
Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_lcap0%Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
drugo
Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_lcap8%Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 8 ]
Skupaj glasov : 100
 

AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 7:59 pm

Jaz pa sem izvedela za tale forum slučajno, ko sem brskala po netu, potem sem pa naslov pozabila, in mi ga je prijateljica povedala! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 8:00 pm

Pa tale forum je itak the best! Razz Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 8:09 pm

Jaz sem pa googla 'rejci podgan' ali nekaj takega in mi je med drugim forum vrglo med zadetke Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimePon Okt 25, 2010 8:50 pm

ja no meni pa je o tem forumu povedala ena prodajalka iz trgovine mr pet cat Je pa ta forum itak the best !!! I love you
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 11:37 am

Ko sem se odločila za podganoo sem brskala po internetu ( google seveda Very Happy) In sem iskala forume z temami o podganah .... in tako sem prišla na vaš foorumm Very Happy

In če me kdaj koli kaj zanima, se kar sem obrnem ker vem da bom našla vsee Very Happy

rofl
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 30
Kraj : Celje

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 6:39 pm

sem iskala nasvete za svojo mlado mamico podganco in sem zajadrala na vas forum.
sem bila pozitivno presenečena da obstaja tudi takšen forum.
lepo je videt da so tudi podgance pomembne živali za vse nas (:
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 06, 2011 2:36 pm

Iskala sem informacije o podganicah in vas našla. wink
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 08, 2011 3:58 pm

Js sem čist prvič vidla ta forum, ko sem imela plakat o podganicah in ravno tu sem se ustavila, ker je bilo tudi največ podatkov. Sicer pa sem se tukaj navdušila za podganico Smile
Nazaj na vrh Go down
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimePon Jan 30, 2012 12:26 pm

šla sem gledat če obstaja kak slovenski forum o podganah in naletela na vas Smile
Nazaj na vrh Go down
analog

analog


Število prispevkov : 20
Join date : 20/01/2012
Age : 29

Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitimePon Jan 30, 2012 3:20 pm

tut sama sem iskala informacije in našla tale forum, in še to pod prvim zadetkom Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako ste izvedeli za forum?
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Pomembno :: O forumu-
Pojdi na: