Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako ste izvedeli za forum?

Go down 
+19
karin
Tasha.W
nika_animals
Nes
zverina
Juni
Jasmina
AtLanT!da
Lee
Cath
Eva
Olivija
Scaredy Rat
_panter_
sreda_
Dejan
Sonii
mamaF
Fiamma
23 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next

Kako ste izvedeli za forum?
od prijateljev/zvancev/sorodnikov
Kako ste izvedeli za forum? Vote_lcap13%Kako ste izvedeli za forum? Vote_rcap
 13% [ 13 ]
iz druge spletne strani/foruma
Kako ste izvedeli za forum? Vote_lcap24%Kako ste izvedeli za forum? Vote_rcap
 24% [ 24 ]
slučajno našel med brskanjem po spletu
Kako ste izvedeli za forum? Vote_lcap55%Kako ste izvedeli za forum? Vote_rcap
 55% [ 55 ]
nekdo je imel link na svoji spletni strani/messengerju, ...
Kako ste izvedeli za forum? Vote_lcap0%Kako ste izvedeli za forum? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
drugo
Kako ste izvedeli za forum? Vote_lcap8%Kako ste izvedeli za forum? Vote_rcap
 8% [ 8 ]
Skupaj glasov : 100
 

AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jan 26, 2009 1:59 pm

Kako ste prišli do foruma?
Videla sm, da nas je že 20 cheers
in da bomo reklamirali lahko še naprej forum, me zanima kako največ ljudi najde to stran
tko da lepo povejte in deljate reklamo naprej bounce cheers
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jan 26, 2009 4:02 pm

Ojla! Bom rekla mojima mulotoma, da dasta link do foruma na svoje profile na Facebook in Netlog!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jan 26, 2009 4:04 pm

super Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jan 26, 2009 7:22 pm

MamaF: ena redkih mam verjetnoo ki je seznanjena z vsemi profili po internetu. moja ne ve da to sploh obstaja Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jan 26, 2009 7:54 pm

Sonii, bodi vesela Laughing Twisted Evil vsaj ne ve vsega, kar počneš. Saj tud jaz nisem na facebooku, je pa mož in je ful hecno, ker ima oba otroka za "prijatelja".

V glavnem, na hčerinem profilu je že reklama za naš forum cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 10:48 am

Sem malo kolebal ali naj si izberem 1. ali 4. opcijo pri anketi. Izbral sem prvo ker se bolje sliši.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 1:50 pm

mamaF je napisal/a:
Sonii, bodi vesela Laughing Twisted Evil vsaj ne ve vsega, kar počneš. Saj tud jaz nisem na facebooku, je pa mož in je ful hecno, ker ima oba otroka za "prijatelja".

V glavnem, na hčerinem profilu je že reklama za naš forum cheers cheers cheers
Laughing
Pri meni bi mami prebrala en komentar pa bi me že letela sprašvat kdo je to napisal itd Laughing
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePet Jan 30, 2009 7:08 pm

js pa spremlala vseh 150 strani na mojpes forumu
sem se parkrat poskusila prijavit tja pa ni slo Mad Shocked
Nazaj na vrh Go down
_panter_

_panter_


Število prispevkov : 53
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 9:58 pm

meni je pa fiamma povedalaaaaaa Laughing haha

haha. Mojca, sm dodal tvojga možeka na Fejsbuku.... upam da sm skinu.. da je tvoj možek Razz haha

Dejan tvoj komentar je pa svetski... "sem izbral prvega ker se bolje sliši" bwahahahha... ma kašne Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 10:19 pm

Jaz sem pa tebe dodala. Bomo vidli, če si najdu tapravega (možeka, mislim) Laughing
Nazaj na vrh Go down
_panter_

_panter_


Število prispevkov : 53
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 10:41 pm

ahaha... jaa si me skinla.. no bomo vidli če sm najdu tapravega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 3:55 pm

Čist slučajno k sm iskala če kdo prodaja podgance in je na eni strani nekdo nalimu link do tega foruma. Sem zelo prijetno presenečena, da mamo Slovenci forum, posvečen podganam Very Happy
Sem pa mnenja, da je layout precej kičast, pa tud nepregleden.. mogoče bi bla dobra ideja, če bi se stvar preselila na kšno drugo domeno? ;(
Sm vidla v temi "Težave s forumom" predlog, da bi šli na mojforum.si, pa mislm da res ne bi blo slabo.
Heh, nov member, pa že težim XD Drgač pa lepo pozdrav vsem!
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 6:21 pm

men je pa tlele prou ušeč...tko otročji je
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jul 27, 2009 2:12 pm

meni je pa layout tudi všeč, ker je živahen
opazila sem, da je večina forumov tako enoličnih in dolgočasnih, da sem rajši dala kej bolj pisanega, pa po mojih pojmih je lepo pregleden
na mojforum.si se ne bomo selili, ker imamo na tem strežniku več funkcij, novo domeno pa lahko porihtam
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jul 27, 2009 2:43 pm

Meni je tudi fajn tale naš forum. Prav zato, ker ni enak kot ostali (na primer ta nov dizajn mojpes.com je totalna katastrofa No boring sto na uro). Itak smo sami otročji, prav pašejo nam tile pisani krogci na vrhu Laughing
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Jul 27, 2009 5:30 pm

mamaF je napisal/a:
Meni je tudi fajn tale naš forum. Prav zato, ker ni enak kot ostali (na primer ta nov dizajn mojpes.com je totalna katastrofa No boring sto na uro). Itak smo sami otročji, prav pašejo nam tile pisani krogci na vrhu Laughing

se strinjam Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 8:27 am

Ta forum je super, tukaj sem izvedela marsikaj koristnega v zelo malem času. Za ta forum pa sem izvedela iz druge spletne strani, mi je dal link eden od vaših uporabnikov :=)=:

Kdaj točno pa je začel delovati ta forum?

Res, čestitke flower
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 8:47 am

Cath je napisal/a:
Ta forum je super, tukaj sem izvedela marsikaj koristnega v zelo malem času. Za ta forum pa sem izvedela iz druge spletne strani, mi je dal link eden od vaših uporabnikov :=)=:

Kdaj točno pa je začel delovati ta forum?

Res, čestitke flower

kakor sem zasledila po prijavah deluje od 13.1.2009
bomo mel hmal obletnico. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 9:07 am

Jaz sem zvedla od Elanor ..
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 3:50 pm

meni je tud blazno dobr!! Sm gledala tud po ostalih forumih, za živali in tud ostale stvari, pa so mi bli preveč raztreseni, premal urejeni in nebistveni.. Ta nš je prou loh za zgled urejenosti podatkov u primerjavi z drugimi! Sm pa zvedla zanga na moj.pes forumu ^^
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 4:27 pm

Hvala, me veseli, da vam je všeč!^^ :=)=:
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 12:12 pm

Jaz sem zasledila stran,ko sem iskala male podganice:)
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 12:33 pm

Sonii mi je dala link, hvalla Sonii :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 4:49 pm

Jaz sem pa gledala, če imamo kak forum o podganah v slovenščini, vpisala 'podgane forum' v google in tole je bil prvi zadetek. Smile Mi je pa zelo všeč, ker je taka manjša skupnost, hkrati pa presenetljivo veliko podatkov. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 5:29 pm

Juni je napisal/a:
Jaz sem pa gledala, če imamo kak forum o podganah v slovenščini, vpisala 'podgane forum' v google in tole je bil prvi zadetek. Smile Mi je pa zelo všeč, ker je taka manjša skupnost, hkrati pa presenetljivo veliko podatkov. Very Happy

Men je tud to tuki najbolš!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste izvedeli za forum? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste izvedeli za forum?   Kako ste izvedeli za forum? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako ste izvedeli za forum?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Pomembno :: O forumu-
Pojdi na: