Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Krvavi poljub!

Go down 
+5
AtLanT!da
Sonii
Nes
zverina
mashikaa
9 posters
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 9:41 pm

Ok to vam morm povedat Very Happy
S tamalmdvema se jst ful rada crklam pa lubčkam pa niti enkrat me niso ugriznle..Sam ližejo mi ustnce pa pol še mal poslinm pa so čist nore na slino..Lubčkam jih učasih tud čez kletko tamalo k so mal širše rešetke..
Dons sm se pa našminkala z živordečo šminko..neki sm se afnala pol sm pa se sklonila h kletki pa je bla lih Didi tm na polički pa me je opazovala..Pa sm našobla ustnce pa se približala nakar me je ful na hitr ugriznla.Kukr k jim hočm dat kej za jest pa hitr zagrabjo.Tko je emla hitr refleks, da se pomojm sploh ni zavedala, da so to moja usta. Ugriznla me je za zgorno ustnco in mi tko like že 15 minut kri lije. Lol.. Ko sm smotana!
For se mi smeje-prav: Pa kako te lohk lastna podgana ugrizne?! Pejt razkužt in to in ono.... A se je to vm kdaj zgodil? Nani je bla nagnena k grizenju..sicer k je bla starejša je pol nehala ampak tamaledve me nikoool nista še ugriznle!U pol leta niti enkrat samkrat. Zih je bla napaka to, ker sm mela rdeča usta.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 5:51 am

To je bila po mojem napaka, k so tvoje ustnce dišale in je misnla, da ji boš dala kej za jest. Vsaj jst tko mislm. Men se to še nikol ni zgodil!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 5:57 am

Meni se je, samo da je zgrabil veke, ampak me ni do krvi. IN to vedno, ko se imela make-up gor.

A veš kaj je, diši jim čebelji vosek po hrani. Ali pa kakšna druga sestavina, zaradi katere se šminke tako mazljive.
Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 10:01 am

OD zdej naprej se bom bala ji dat lubčka:D Oz. vsaj skoz kletko ne bom več lubčke dajala.Drgač ustnca je že mal bolš..MAl mam modrico nad ustnco k je pač krvavela in sm zgubila mal krvi..drgač se pa prou poznata dve zarezi od zobkov:D
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimePon Maj 10, 2010 5:43 pm

Verjetno ji je res po hrani dišalo. ker takrat kar napadejo pa pobašejo tisto hrano.
Ji je bilo pa verjetno žal ko je ugotovila da ni ugriznila hrane ampak tebe. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimePon Maj 10, 2010 6:17 pm

Revica, čist si jo zmedla, lol xD xD xD
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 12:15 pm

Sonii je napisal/a:
Verjetno ji je res po hrani dišalo. ker takrat kar napadejo pa pobašejo tisto hrano.
Ji je bilo pa verjetno žal ko je ugotovila da ni ugriznila hrane ampak tebe. Rolling Eyes

Haha..ja vrjetn ji je šminka dišala.Sej ni nč vlela pol al pa kej..tko k hrano..je koj spustila.. Sj enkrat sm bla pa skor ob prst, ker sm pomazala po posodi in sm jim dala za polizat:si predstavlate tri podgane k hočjo polizat tiist s prsta dol? katastrofa! Čist so se zagreble, pa ponavad usaka u svojo stran hoče nest hrano.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 11:17 am

Haha, jaz sem jima tudi včeraj preblizu prišla z našminkanimi ustnicami, pa sta oba hotela malo probat Very Happy ampak sta bila na srečo zelo previdna in ni bilo nič.
Nazaj na vrh Go down
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 6:49 pm

Men se je tudi en dan prej ena nezgoda zgudila.xD
Đingls je splezala na moj stou in sm dala glavo nzaj dbimi lupčka dala.me je pa zagrabla za pirs na nosu.xD
in pol takoj spustila.xD
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 7:00 pm

Prosim piši bolj pravopisno in slovnično pravilno, da te lahko vsi razumemo.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 7:13 pm

mene je prej en dan Đingls ugriznla za nos.pač za uhan ki ga imam v nosu. Razz
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 7:21 pm

lol!
Drugače bi te rposila, če uporabljaš tudi velike začetnice. Upam, da si si prebrala pravila.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 7:36 pm

Lol, saj smo te že v prvo zastopli, Fiamma je samo mislila, da malo uredi post. Very Happy

Sicer pa ja, moji imajo tudi neverjetno radi moj piercing, skoz bi ga nekaj grizli (sploh AnaMarija, Samuel je pa edini, ki ga stvar niti najmanj ne zanima).
Nazaj na vrh Go down
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 10:06 pm

Aja,nism ker sem nova na forumu. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimePet Jun 11, 2010 10:19 am

Vse novince na forumu pozivamo, da si pred registracijo obvezno preberejo forumska pravila. Tam je opisamo, vdse, kar se od aktivnih obiskovalcev tega foruma pričakuje.
Pa dobrodošla! Smile
Nazaj na vrh Go down
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitimeSob Jun 12, 2010 9:39 am

OK,hvala! Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Krvavi poljub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krvavi poljub!   Krvavi poljub! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Krvavi poljub!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Rep krvavi
» Krvavi madeži
» KRVAVI FLEKI
» krvavi madeži po telesu in v okolici..

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: