Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podganice čez mesec dni

Go down 
+13
Sonii
Cath
Ninica
Nes
AtLanT!da
fate
ruby.
taii aiko
LadyCy
zverina
Kalisto
Juni
Lee
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 3:07 pm

Skinny je napisal/a:
Oba črna sta fantka? Kako se pa odzivata? Kater bol miren, kateri bol živahen? Un ki ima manjši del repka svetlega je manjši, kaj?

OBa sta isto velka. In samo še eden je frej Smile tako da kuj povej če ga boš
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 8:22 pm

Ja, MetalGirl, črni vragec je moj Smile Te PM-jam!
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 7:57 am

Kako je tista čisto rjava lepa!!!!!!!!!!!! OMG OMG OMG, zakaj mam že dve!!!??? Joj, obljubi mi, da boš čez eno leto spet imela eno čisto rjavo podganco!!! Jooooj!! Pa lih sem se spraševala, če ima kdo sploh še rjave pa rjavo bele podgane I love you I love you I love you drunken drunken drunken Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 3:41 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Kako je tista čisto rjava lepa!!!!!!!!!!!! OMG OMG OMG, zakaj mam že dve!!!??? Joj, obljubi mi, da boš čez eno leto spet imela eno čisto rjavo podganco!!! Jooooj!! Pa lih sem se spraševala, če ima kdo sploh še rjave pa rjavo bele podgane I love you I love you I love you drunken drunken drunken Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

=) zakaj čez eno leto?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:01 pm

MetalGirl je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Kako je tista čisto rjava lepa!!!!!!!!!!!! OMG OMG OMG, zakaj mam že dve!!!??? Joj, obljubi mi, da boš čez eno leto spet imela eno čisto rjavo podganco!!! Jooooj!! Pa lih sem se spraševala, če ima kdo sploh še rjave pa rjavo bele podgane I love you I love you I love you drunken drunken drunken Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

=) zakaj čez eno leto?

Ker predvidevam, da bosta takrat moji dve šle na lepš zard starosti, pa bom iskala nove podgance an` ^^
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:41 pm

AtLanT!da je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Kako je tista čisto rjava lepa!!!!!!!!!!!! OMG OMG OMG, zakaj mam že dve!!!??? Joj, obljubi mi, da boš čez eno leto spet imela eno čisto rjavo podganco!!! Jooooj!! Pa lih sem se spraševala, če ima kdo sploh še rjave pa rjavo bele podgane I love you I love you I love you drunken drunken drunken Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

=) zakaj čez eno leto?

Ker predvidevam, da bosta takrat moji dve šle na lepš zard starosti, pa bom iskala nove podgance an` ^^

a sta že tok stare :O
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:49 pm

Frej so še:

-albino
-pisan (tist k ma prekinjeno črto na hrbtu)
-rjav z belmu trebuham
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimePet Maj 21, 2010 2:49 pm

Frej samo še albino
Nazaj na vrh Go down
tamZZZiii




Število prispevkov : 4
Join date : 21/05/2010
Age : 32

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimePet Maj 21, 2010 8:44 pm

žiuuu.... aj se ksna podganca freiii???;D jest bi jo tuud meLa'??? Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 22, 2010 8:31 am

Jap. samo še albino fantek Smile
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 22, 2010 11:02 am

Jaz mam doma še enga rjavega fantka z belim bušijem Smile
Nazaj na vrh Go down
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 6:16 pm

Kalisto je napisal/a:
Jaz mam doma še enga rjavega fantka z belim bušijem Smile

To bi pa mogoče mene zanimalo Very Happy Že kar nekaj časa iščemo rjavega pobčka.
A bi mi lahko poslala kako slikco? Koiko pa je star?
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 8:03 pm

Grass, skotil se je 25.3, torej je star dobra dva meseca.
Fotke bi z veseljem na-load-ala ampak mam nikona in so izjemno velikega formata.
Če veš na kateri spletni jih lahko pomanjšam in dobim kodo za sem gor, mi prosim povej, ker ne obvladam ravno, bi pa rada znala da bom lahko še več fotk kdaj sem gor. Smile
Torej.. Lahko pa mi tudi daš tvoj mail in ti par fotk pošljem. Smile

LP
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 8:12 pm

Kalisto je napisal/a:
Grass, skotil se je 25.3, torej je star dobra dva meseca.
Fotke bi z veseljem na-load-ala ampak mam nikona in so izjemno velikega formata.
Če veš na kateri spletni jih lahko pomanjšam in dobim kodo za sem gor, mi prosim povej, ker ne obvladam ravno, bi pa rada znala da bom lahko še več fotk kdaj sem gor. Smile
Torej.. Lahko pa mi tudi daš tvoj mail in ti par fotk pošljem. Smile

LP

Kaj pa mogoče, da zmanjšaš kar v programu za urejanje slik. Npr. Microsoft Picture Manager ali kaj pač imaš prednaloženo na svojem računalniku.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 8:13 pm

Kalisto, poglej prosim v to temo:
https://podgane.slovenianforum.com/o-forumu-f1/kako-objaviti-slike-na-forumu-t412.htm
(sicer pa slike lahko pred shranjevanjem zmanjšaš že sama - na fotoaparatu imaš sigurno tudi možnost pod "image size" izbrati opcijo PC (to je forumska 640x480 pik), sicer pa izberi Microsoft Office Picture Manager (če imaš naložen Office, ga imaš), pojdi na "Urejanje slik - edit pictures" in jih zmanjšaj.
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 11:53 pm

Nes nisem ravno odbra v teh programih.. -.-"

mamaF hvala ti!! Smile
Nikoli do zdaj mi ni noben nič razložil, skozi sem se nekaj mučla pa se jezila zraven tega računalnika x)
Bom kr na fotoaparatu proskusla spremenit, upam da gre! Smile
-neham smetit-
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitimePet Maj 28, 2010 6:30 pm

Nes lahko zbrišeš temo. Mam že vse rezervirane oz. oddane.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podganice čez mesec dni - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganice čez mesec dni   Podganice čez mesec dni - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podganice čez mesec dni
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Podganice čez mesec dni
» Podarim črno belo samičko staro mesec pa pol
» Majhne podganice za oddajo okoli marca
» kupim samičko mlade podganice, kjerkoli v slo :)
» Vztrajno grizenje podganice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: