Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zlomljen repek

Go down 
+10
Sonii
zverina
fate
Fiamma
me&Pek
mamaF
Nes
Tjashy
Eclipse
Timea
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 7:51 pm

Hey!
Enako se je zgodilo pri meni z Mono, samo da je nekako padla, oz. skočila na tla in si pri tem kožo z repka dol odtrgala. Bila je zelo prestrašena in se je tresla. Nato smo jo odpeljali k vetu, ter so jo dali pod narkoo, tisti del kosti ki je ven štrlel odrezali in zašili. Šli smo na fakulteto za veterino v Ljubljani, kjer res super naredijo. Tako, dajaz bi priporočala veterinarja in to čimprej, da ne pride do okužb. Imejte ga v kletki, vendar brez žagovine in posiba, da ne stakne okužbe. Najbolje je da ima noter le papir.
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 7:59 pm

Uf hvala za hiter odgovor samo njemu ne štrli kost ven ampak si je samo kožo posnel. Do jutri bomo pocakali seveda...tamali ful cvili in je prestrasen. Podlago bomo zamenjali. Hvala vam..
LP
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 8:54 pm

3cm kože posnel? Shocked meni se sliši bolj kot zlom.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 21, 2010 6:47 am

če cvili, potem pomeni, da ga boli Sad tako, da je edina rešitev obisk pri veterinarju.
Če je nesreča, potem je res smola zanj in za vaju, ampak naj za vsak primer poudarim, da se podgan NE sme
dvigovat za rep.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 8:50 am

Živijo. Torej moram vam povedati da se je vse dobro izteklo,podganček si repa ponoči ni grizel,lizal, rep mu ni odpadel...rana se je lepo posušila,rep se je skrčil ampak vnelo se ni nič.Boli ga ne več in lepo se bo zacelilo.Šla sem na veterinarsko postajo v Murglah po nasvet nasednji dan ker je blizu moje šole ampak niso dali nobenega mnenja ali karkoli niso želeli pomagati, so me pa poslali v Btc v Tukano kjer je klinika za male živali.Razočarana sem bila, da mi niti ni pustila do konca povedati kaj je narobe, saj je tudi ona naredila veterino, bolje od mene pa že ve! No in potem sem šla v Tukano kjer so mi rekli, da če se bo rep sam celil ni treba vozit, drugače pa bojo tisto konico odrezali. Hvalabogu se je vse vredu izteklo!

Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:38 pm

Če si bila v murglah, zakaj nisi šla pol raje na kliniko na VF, ki je 100 metrov naprej pa še res se spoznajo? :S
Sicer pa lepo, da je s podganico vse ok Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Zlomljen repek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlomljen repek   Zlomljen repek - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlomljen repek
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» zlomljen zobek

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: