Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Iščem/ Kupim pogdanico.

Go down 
+2
AtLanT!da
LadyCy
6 posters
AvtorSporočilo
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 10:34 am

Lep pozdrav vsem skupaj. Embarassed
Iščem samičko, sivo bele barve,.. lahko tudi čist črne barve. Super bi bilo če bi bila podganica še mlada.. nekje do 4 mesecev. Razz Za nakup podgane se že zanimam približno leto in pol,.. in čas je da se pride k meni razvajat. Very Happy
:=)=:
Prosim da mi sporočite, če je kakšna kje za prodat.
Lep pozdrav, LadyCy. sunny
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 11:53 am

LadyCy je napisal/a:
nekje do 4 mesecev.

Podganco je bolš dobit mlajšo od dveh mesecev xD
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:38 pm

to vem ja,upam da dobim staro kake 4 tedne.. Smile s tem sem mislila tudi če ima kdo malo starejšo, da ni problema.^^
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:52 pm

Upajmo, da se kdo javi Smile
Jaz bi imela samčka, ampak trenutno nihče nima maldičev tu gor.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:53 pm

JZ bi tud enkart konec maja mela enga samčka, kapučino barve, če se da. Upam da bodo kšni mladički.
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Apr 05, 2010 9:52 pm

Jaz mam kr nekaj mladićev, barve: Rjave z belim trebuščkom, Albino, Rjava glava + črta čez hrbet (ostalo belo), Capuccino glava (+ črta čez hrbet) ostalo belo.. stem da kapučinke majo rdeče očke Smile

kapučino pa rjavo bele
so že za oddat, albino pa rjave z belim trebuščkom pa bo treba še kaka dva tri tedne počakat.. sem iz MB Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 12:24 pm

No, lepo Smile

Lahko še poveš barvo po spolu? Samo za samčke. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 5:44 pm

kalisto,slikce rjavih prosim Smile
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 6:17 pm

Nes spol te samo za kapučinke zanima? =) ti v kratkem javim... do kdaj ? =)
ful sem natrpana z urnikom...

fotke pa pridejo, moram si naložit novi program za nalagat ker mam nov fotoaparat pa pridejo fotke.. pa še net mi ne dela na mojem ker je šel kabl v kurac.. tak da bom bol redko tu gor xP
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeSob Apr 10, 2010 7:26 am

Kalisto je napisal/a:
Nes spol te samo za kapučinke zanima? =) ti v kratkem javim... do kdaj ? =)
ful sem natrpana z urnikom...

Ta teden sem do 16./17. aprila še zdoma, za vikend pa pridem nazaj domov v Maribor. Se opravičujem za pozne odgovore, imam omejen dostop do neta. Te pokličem na številko, ki si jo dala, ko pridem domov in se morda dogovoriva za en ogled pred posvojitvijo?
Torej, meni je pomembno da sta 2 samčka, in če je vsaj en kapučino z hooded vzorcem, bom čisto srečna Smile
Odvisno, kako bojo po spolih, fino bi bilo če sta dva različna in da je eden kapučino. Drugi je lahko pa zaradi mene tudi espresso ali pa latte machiatto Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 4:10 pm

hehehe ok ti samo pokliči ko boš, pa se zmenima kak pa kaj.. samo kaki dan prej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimeČet Apr 15, 2010 8:09 pm

Hej!
Sporočam samo, da sta oba kapučinka ki sta mi ostala samčka, s tem da je en rezerviran.
Drugi dve podganci (hooded rjavi) pa sta obe samički. Lahko dobiš tudi podgančka z drugega legla, tisti bodo čez par dni za oddat, včeraj so prvič začeli sami jest. Smile
Se slišiva.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePet Apr 16, 2010 6:26 am

Kalisto je napisal/a:
Hej!
Sporočam samo, da sta oba kapučinka ki sta mi ostala samčka, s tem da je en rezerviran.
Drugi dve podganci (hooded rjavi) pa sta obe samički. Lahko dobiš tudi podgančka z drugega legla, tisti bodo čez par dni za oddat, včeraj so prvič začeli sami jest. Smile
Se slišiva.

Smile A v novem leglu so samčki kakšne druge barve kot kapučino? Ne bi bilo slabo, če bi imela različni barvi, ni pa tako pomembno. Če prav razumem, obeh kapučinov ne morem vzet?
Danes nekje po 15ih bom klicala Wink
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePet Apr 16, 2010 8:08 am

V novem leglu so albinčki, hooded rjavi pa rjavi z belim bušijem samo še moram prečekirat spol Smile
Kapučinko pa je samo en ja.. Smile
Se slišiva Smile
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitimePon Maj 10, 2010 1:46 pm

Tema se lahko zaklene. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Iščem/ Kupim pogdanico. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem/ Kupim pogdanico.   Iščem/ Kupim pogdanico. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščem/ Kupim pogdanico.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: