Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hobiji, aktivnosti, tečaji,...

Go down 
+12
miska
Piipsy
Olivija
Avalon
elanor
miki
*Tinky*
Eva
Fiamma
Dejan
Sonii
AtLanT!da
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 3:57 pm

Tele fotke sem pa že gledala.
Super so. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Piipsy

Piipsy


Število prispevkov : 32
Join date : 20/03/2009
Kraj : Radenci

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 4:52 pm

O jezosmarija a vas tega ni nič strah? Shocked vsaka vam čast. Mene že ob slikah na računalniku pobira, da bi pa ga mogla v živo prijet, o ne, ni šans... mam grozno fobijo pred pajki...
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 5:27 pm

Piipsy je napisal/a:
O jezosmarija a vas tega ni nič strah? Shocked vsaka vam čast. Mene že ob slikah na računalniku pobira, da bi pa ga mogla v živo prijet, o ne, ni šans... mam grozno fobijo pred pajki...

Jaz pa pajke obravnavam z grozljivim strahospoštovanjem. Da bi se ga pa tkole bala na smrt, pa ne, recimo.
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 6:20 pm

no jst pa risat ne znam... poleg tega da sm obsedena z živalmi, rada igram tud na kitarco (sama naučila Smile )
drugač pa nč posebnega...iščem si še eno službo, da bi mela mal več dinarčkov, da bom lahko vzdrževala še več živali cheers
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 8:00 pm

Dejan, Acanthoscuria geniculata je fuuul lepa, pa Aphonopelma seemani ma ful lepe nogice Razz Embarassed ostali so mi pa za malenkost prekosmati xD ampak a.g. je res lep!
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 9:39 pm

Avalon je napisal/a:
Piipsy je napisal/a:
O jezosmarija a vas tega ni nič strah? Shocked vsaka vam čast. Mene že ob slikah na računalniku pobira, da bi pa ga mogla v živo prijet, o ne, ni šans... mam grozno fobijo pred pajki...

Jaz pa pajke obravnavam z grozljivim strahospoštovanjem. Da bi se ga pa tkole bala na smrt, pa ne, recimo.
Laughing Laughing To pa so besede.
No pri meni je tako, da v roko vzemam samo Grammostolo,ki je res mirna vrsta. V to kategorijo paše tudi Brachypelma schmidti, vendar se mi zdita moja 2 mladička še malo premajhna da bi jih po rokah vlačil. Grammostolo pa dam v dlan tudi obiskovalcem, če hočejo.

AtLanT!da je napisal/a:
Dejan, Acanthoscuria geniculata je fuuul lepa, pa Aphonopelma seemani ma ful lepe nogice Razz Embarassed ostali so mi pa za malenkost prekosmati xD ampak a.g. je res lep!
Tudi (skoraj) odrasli B. smithiji so precej lepi. Naslednji ptičji pajek pabo verjetno kak predstavnik z rodu Poecilotheria. Ti pajki so tudi bolj rahlo kosmati in pisani, si pa zaradi agresivnosti zaslužijo "strahospoštovanje" kot ga omenjata Avalon in Piipsy. Cool Laughing
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 9:02 pm

OOOO, kakšni grozni kosmati pajki Shocked affraid
Sj nimam nč prot živlacam, ampak da bi mi pa takale golazn lezla za vrat - ne hvala Shocked
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 9:45 pm

Ojoj mene je tut telih pajkov stran What a Face Nism lih najbol fan..
A ti jih tut kej vn iz terarija uzams pa po rokah pa tko al kko?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 9:50 pm

Sevada, sploh če pride kdo pogledat moje živalce. Če hoče obiskovalec dobi v roke Grammostolo. Nekateri so kar navdušeni. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 8:34 am

ooooooo Smile jst bi tud mela tacga pajka v rokah Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 10:44 am

Pol pa pridi kaj na ubisk. Magari pridita oba s fantom. Smile
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:19 pm

a resno to? Shocked

sam ne vem če je pametno... on je ful nor na kače... da mi ne bo pol kšne domu prpeljal Smile že tko mava poln stanovanje živali Smile
mu bom omenila, če ponudba res velja, z veseljem prideva ko bo kej časa.... kako da si tako zaupljiv? dost ljudi hodi gledat tvoje živalce?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:23 pm

Ja kar dosti; moji kolegi pa bratovi, ki ji je malo morje, pa včasih še sestra koga pripelje.
Kar se pa tiče zaupanja, pa resnično upam, da forumši niste take barabe, da bi se vas mogu človek na kilometer ugibat. Laughing Laughing

Preden uletita mi prej pošlita PM. Isto velja za ostale forumaše.
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:39 pm

he he Smile ne, nism baraba Smile
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 1:32 pm

Dejan je napisal/a:
Sevada, sploh če pride kdo pogledat moje živalce. Če hoče obiskovalec dobi v roke Grammostolo. Nekateri so kar navdušeni. Very Happy

Kača je lepa, pajki tut, ampak ne za po rokah Laughing Laughing
Strašljiv je zgledal. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Piipsy

Piipsy


Število prispevkov : 32
Join date : 20/03/2009
Kraj : Radenci

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 3:28 pm

Dejan, a maš tudi kake protifobialne tečaje? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 9:47 pm

Ne lahko pa poskusiva.Laughing Nekaj let nazaj je bil na faksu en pedagoški delavec, ki je ljudi odvajal od strahu pred kačami. Tud marsikatera moja sošolka je šla čez to. Ostali smo pa gledali je blo kr zanimivo in niti ne preveč zapleteno. Smile
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 10:49 pm

vrjamem da se da, samo fobija ne sme bit premočna Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 1:45 pm

Ej Miška kero srednjo šolo pa delaš ti? V temi o alargiji na podgane se zasledil, da si neki omenila šolo. Samo nisem hotel tam smetiti teme s tem vprašanjem. Smile
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 11:10 pm

miška je pa že lep čas študentka Wink
leta 2005 sm zaključla z gimnazijo (kranj), pol sm se pa vpisala na biotehniško, zootehnika, samo sm zabluzila mal... (v bistvu čist Mad )
tko da grem oktobra na turizem, bled. moja zadnja šansa da kej nardim iz sebe...
to je to- na kratko Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 9:04 pm

Pol si na podobnem kot jaz, le da namerava jst končat svoj faks, ker sem prišel do 3. letnika in je treba zadevo dokončat. Pa še vredu mi je služba za prfoksa.
Veš zakaj sem ti omenil, če si še v SŠ, ker si v uni temu napisala da si zabluzila s šolo. Če bi bla pr 22 še kar v srednji šoli pol bi res zabluzila, da se pa človeku 22 letih zaplete na aksu je pa to skor standart, čeprov lih fino pa ni. Ko sem se jaz opisal na svoj faks, si nisem misli, da je to taka "ruska fronta". Jebi ga korajžo in voljo pa gremo naprej. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:39 am

sm enkrat že napisala in ponavljam....
najhujši so tisti očitki, ki si jih sam naložiš...
ni me sram, da pri 18h nism vedla kaj hočem in da nism bla dost zrela, da bi stvar izpeljala. zej pa točno vem, da to MORM nardit in gledam z optimizmom naprej... vsaka stvar je za neki dobra Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:51 am

Potem pa kar na Bled na višjo turistično. Brt je hudo na višjo gostinsko, sedaj ga čaka samo še zagovor diplome. Je bil zadovoljen. Na tej šoli se študentom posvetijo precej več kot v Ljubljani in je zato tudi vzdušje precej bolj optimistično. Tud jaz sem šel en dvakrat gor pogledat in je res dobro zgledal. Lep ambient, pofesorji in študenti se med sabo poznajo, ni take živčnosti kot v prenatrpanih ljubljanskih faksih... Smile
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 1:13 pm

ja, vse to vem Smile
mam znance tam, pa tud na informativnem sm bla. pa še rada spoznavam ljudi in se učim tuje jezike...
fajn je, k se ukvarjajo individualno s študenti... všeč mi je, če te nekdo posluša in se ti posveti. na bf sm bla samo številka, nobenga ni zanimalo kaj se s kom dogaja...
pustmo to Smile komi čakam oktober Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 4:42 pm

Jaz se ukvarjam z atletiko in z jahanjem in je super! Very Happy V preteklosti sem trenirala tudi gimnastiko in malo plesa - v vrtcu. Rada rišem in pojem. In pa seveda, ko se mi ni treba učiti visim cele dneve samo na forumu! Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hobiji, aktivnosti, tečaji,...
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: