Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hobiji, aktivnosti, tečaji,...

Go down 
+12
miska
Piipsy
Olivija
Avalon
elanor
miki
*Tinky*
Eva
Fiamma
Dejan
Sonii
AtLanT!da
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 6:20 pm

No, tule pa povejte kaj vse delate v prostem času poleg tega, da ste na računalniku ali s svojimi podganicami..

Jaz zelo rada rišem (v predstavitvi imam 2 sliki, če koga zanima), športam, predusem dirt-jumping (skakanje z bajkom, ampak sem še začetnica, poleg tega je pa zdej zima in vse mokro pa to... Sad ), berem preveč, zadnji mesec in pol raziskujem o podganah, ker imam resen namen jo dobit, aja, trenutno opravlam ure vožnje, ko bom mela izpitno vožnjo, vas bom že posvarila, da bodite previdni na cesti Very Happy

Drugače pa mi je večinoma dolgčas in spim Sleep

Kaj pa viiii?
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 6:33 pm

Jaz se preganjam z Iksom, hodim v zavetiišče če se le da [to leto še nisem uspela. me je prav sram Embarassed ] in seveda visim za računalnikom Laughing
V zadnjem času pa sem se, celo, ukvarjala s šolo. Ajoj. Mad
Trenutno pa prebiram literaturo o pajkih. Spet nova obsedenost. Samo se bojim da tokrat pa res letim iz stanovanja če kaj domov privlečem. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 6:39 pm

o, ja, jaz bi tudi..
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 10:38 pm

Glede na to da pavziram trenutno delam. Kombiniram dva šihta in poskušam nerediti okoli 50 delovnih ur na teden al pa vsaj 35 zato da si lahko nekaj privoščim ko sem prost in pa za avto šparam.

Drugače pa rad kolesarim. Rad fotografiram sploh makrofotke...nekatere sem objavil na www.foto-narava.com. Zanima me zgodovina...svoje čase dolker nisem imel preceč sesut računalnik sem rad igral letalske videoigrice...avioni me tudi na splošno precj zanimajo sploh tisti iz 2. sv. vojne. Sem pa tudi domoljub. Cool

Najpomembnejši hobi pri meni pa so živalce. To se pri meni odraža kot opazovanje žuželk- entomologija ali pa kot vivaristika. Pri žuželkah se najpodrobneje ukvarjam s kobilicami. Zadnja leta pa me čez sezono ponucajo kot mentorja, kjer potem otrokom in ostali mladini razlagam o kobilicah...in hodimo na terene. To mi zelo odgovarja glede na to da sem študent pedagoške fakultete in se rad ukvarjam z mladino.

No trenutno pa pišem tale prispevek in pijem Laško ( pivo)---ups, ga je že zmanjkalo. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePet Jan 16, 2009 10:56 pm

no, še js Smile
js tudi rada rišem...predvsem konje in zmaje Smile
drugače se ukvarjam še z jahanjem, samo zadnje čase je bol malo časa :/ ...
nora sem na več ali manj vse živali, čeprav nekako najbolj iztopajo konji Razz hehe
drugače poslušam rock in metal in hodim okoli po raznih koncertih, moj najljubši band pa je Iron Maiden...
sama pa igram sintisajze...oz. klavir
kaj je še takega...hmm ...precej visim na internetu Razz ...igram travian in bite figh X)
in ker sm tolko na netu, bol malo migam..tk oad bo treba kej začet Smile
če se še kej spomnem, bom dodala, čene pa vi kej prašte Razz hehe
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:01 pm

Fiamma, konje je zelo težko risat!! Blagor, k znaš! Js se dobesedno bojim tega obdobja pri meni, ko bom začela konje risat, ajooj, to bo polom! Sploh take živali k niso fluffy (bajsaste in puhaste) - ne morem se jih spravit risat..
Hi, jas sem bila tudi na bite fightu, pa mi neki ni lih šlo No Cool
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:04 pm

Fiamma je napisal/a:
no, še js Smile
js tudi rada rišem...predvsem konje in zmaje Smile
drugače se ukvarjam še z jahanjem, samo zadnje čase je bol malo časa :/ ...
nora sem na več ali manj vse živali, čeprav nekako najbolj iztopajo konji Razz hehe
drugače poslušam rock in metal in hodim okoli po raznih koncertih, moj najljubši band pa je Iron Maiden...
sama pa igram sintisajze...oz. klavir
kaj je še takega...hmm ...precej visim na internetu Razz ...igram travian in bite figh X)
in ker sm tolko na netu, bol malo migam..tk oad bo treba kej začet Smile
če se še kej spomnem, bom dodala, čene pa vi kej prašte Razz hehe

Sm zapoznela ja ampak sem šele sedaj res prebrala kaj piše Laughing
A bi se lahko dal vidt kšno sliko od zmajev? Ker so mi res Waaaa super hudi Shocked
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:08 pm

nekaj sem imela skenirano, ampak se mi je žal vse zbrisalo
bom pogledala doma kaj imam in kej skenirala Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:15 pm

Fiamma je napisal/a:
nekaj sem imela skenirano, ampak se mi je žal vse zbrisalo
bom pogledala doma kaj imam in kej skenirala Wink
Super. Very Happy
Prav občudujem vse ki znate tako lepo risat.
Men je bilo v osnovni šoli super gledat sošolca ki je risal grafita. Res lahko rečeš samo wauu. affraid
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:22 pm

ja, grafitiiiii, ooooaaaa, Exclamation I love you bounce ... lol!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Jan 19, 2009 6:33 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Fiamma, konje je zelo težko risat!! Blagor, k znaš! Js se dobesedno bojim tega obdobja pri meni, ko bom začela konje risat, ajooj, to bo polom! Sploh take živali k niso fluffy (bajsaste in puhaste) - ne morem se jih spravit risat..
Hi, jas sem bila tudi na bite fightu, pa mi neki ni lih šlo No Cool

komi zdej sm vidla tvoj post Razz
no, js konje rišem kar dolgo časa in moram rečt, da v teh letih sem se kar izpopolnila
..... čeprav včasih še vedno nism zadovoljna s svojimi izdelki
fulkrat me zajebavajo proporciji med glavo in telesom...začnem risat glavo in po nardim ful preveliko telo al obratno XD
sej bom kej pripela, če bom našla kšno sliko Razz ...mam vse doma ...sej grem domou v sredo, tko da bom se spravla iskat kej Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeTor Jan 20, 2009 3:56 pm

Fiamma je napisal/a:

fulkrat me zajebavajo proporciji med glavo in telesom...začnem risat glavo in po nardim ful preveliko telo al obratno

Sj pri konjih niso idealni proporci, tko da je konje načeloma treba kar nekj preštudirat (usaj tko so mi prijatli rekli, en slikar pa en bodoči slikar Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeTor Jan 20, 2009 4:04 pm

No, da še jst povem kaj kj počnem Smile

Ena plat hodi po koncertih in festivalih (rock, punk, ska, reggae al pa teli luštkani poletni festivali - Njoki, riversplash, itd.) Pa po kofetkih pa na žure pa tko naprej Smile

Moja druga plat pa zelo rada (in baje tud dokaj dobr, da se mal pohvalm Wink ) peče in kuha, hodi po likovnih razstavah in igra flavto (ampak tud na flavto smo že ska užgal, tko da ni vse samo klasika!)

Drugače pa nekaj malega plezam, pa poleti rolam, absolutno ne maram pa drugih oblik športa - kar se tega tiče sem pa malo bolj lena tongue
Nazaj na vrh Go down
*Tinky*




Število prispevkov : 82
Join date : 18/01/2009

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeTor Jan 20, 2009 4:10 pm

Jaz sem pa bolj športni tip človeka...
Še posebno rada igram floorball. Drugače pa treniram tudi košarko in plešem enkrat na teden latinsko-ameriške. Pred dvema letoma sem imela plesne treninge 3× na teden, zdaj pa za to ni časa.

Zdaj, ko je sneg pa predvsem bordam.

Če pa imam le čas pa se vržem na kavč pred TV al pa za računalnik Laughing Laughing

t.*
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 6:11 pm

ql, vidm, da smo vsi bl aktivni Razz
Nazaj na vrh Go down
miki




Število prispevkov : 23
Join date : 27/01/2009
Age : 27
Kraj : Koper

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 4:06 pm

no še da js povem kaj delam

no moji športi so košarka, nogomet, in zdej pozimi kadar je sneg pa smučanje

igram pa tudi igrice na računalniku kot so bite fight, travian, in ikariam in igrice na miniclipu

Very Happy lol! What a Face
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 12:16 pm

Še jaz Smile

Absolutno uživam v risanju česarkoli in fotografiranju.
Rada tut potujem, raziskujem... Very Happy
Nadvse pa obožujem živali, no, edino teh malih golazni od pajkov do kobilic in podobnega, to ne.
Mačke in podgane so najbolše I love you Razz

Kar se tiče športa... igrala sem tenis, plesala sem.. v malo nižjih letih ampak zdaj ne več ker sm bolj lena postala Razz
Rada filozofiram pa se delam norca iz ljudi Laughing
Tudi kitaro igram, ampak zadnje dni vse bolj malo... lenoba scratch
Poslušam stari rock in metal, tut punka malo... udeležujem se koncertov in podobnega.. Razz

To sem na kratko jaz lol!


Nazadnje urejal/a Phoebe Tor Sep 21, 2010 7:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:20 pm

Pajki so pa ja hudi. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 6:41 pm

Lepi so, to je res, ampak za po rokah vlačit, to pa nee Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 7:19 pm

Js komi čakam da ga dobim. clown
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:20 pm

Ukvarjam se s pisanjem, fotografijo, ter klavirjem, ki ga maltretiram že pet let in ga bom še kar malo Very Happy

In vem, da bom nekega dne naredila nekaj iz vsega tega, kar rada počnem. Samo, da še ne vem kaj.
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 9:25 pm

Preudsm se ukvarjam z lenarjenjem. Ok dost heca. Obožujm živali. Rada jih vlačm po rokah,opazujm, božam...
Rada rišm obleke, edn od razlogov, da sm hotla jt na ublikovno pa mi je mt zagrozila, da me bo na cesto vrgla. Tko da sm pristala na Bežigardu in tm gnijm.
Sm 7 let trenerala odbojko, ampak sm jo mogla nehat zarad težav z rokami.
Zdej pa hodm sam še na sprehod z mojo psičko Fly.
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimePon Mar 23, 2009 11:08 pm

Sonii je napisal/a:
Js komi čakam da ga dobim. clown
Jaz imam trenutno 7 ptičjih pajkov. Meni so kar všeč; tudi zato ker niso zahtevni. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 5:30 am

Dejan je napisal/a:
Sonii je napisal/a:
Js komi čakam da ga dobim. clown
Jaz imam trenutno 7 ptičjih pajkov. Meni so kar všeč; tudi zato ker niso zahtevni. Smile
Uuuu a lahko poveš kere vrste. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 8:54 am

Ni problema:-2krat Grammostola rosea
Nhandu vulpinus
Aphonopelma seemani
Acanthoscuria geniculata
-2krat Brachypelma schmidti
Slikce pa so tukaj: http://forum.exotic-animals.org/viewtopic.php?f=29&t=9610
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hobiji, aktivnosti, tečaji,...   Hobiji, aktivnosti, tečaji,... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hobiji, aktivnosti, tečaji,...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: