Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!

Go down 
+5
Blue
Sonii
Nes
Jasmina
Cath
9 posters
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 8:47 am

Pred 2 dnevi so pred zoo trgovino zapustili pritlikavo brejo rusko hrčico sive barve in me je prodajalka prosila, če jo lahko vzamem k sebi zaradi inšpekcije, da lahko uboga revica v miru na toplem skoti in neguje svoje mladičke. Še preden sem prišla ponjo, so se mladički skotili. Doma, ko se je stanje malce umirilo in je prišla ven iz gnezdeca jest in vrtet kolo, sem pokukala v gnezdo in preštela 9 mladičkov I love you

Zelo hvaležna vam bom, če mi sporočite, ali bi kdo imel kakšnega od njih, ali če pznate koga, ki si želi hrčka.

Mamica je zelo prijazna, živahna in radovedna. Pravi mali cukrček I love you

Po starosti izgleda zelo mlada, ima 2, 3 mesece.

Bom prilepila kakšno slikco, ko pride spet ven iz gnezda I love you
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 10:24 am

Ewo, pa še sveža slikca pridne mamice

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17602498
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 5:08 pm

Bošček Sad
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 5:32 pm

Kak je lušna!
Pa kaj ljudem ni jasno? A ni logično, da lahko žival zunaj pri minus 20 prej zmrzne, še preden sploh odprejo trgovino.

No, vredu, na Primorskem verjetno nimajo tak hladno, ampak vseeno. Sem prav jezna.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 7:58 pm

V Postojni so jo zapustili na mrazu Sad

Jaz sem tako vesela, da je z njo in mladički vse ok. uboga revica, kaj je mogla dat skozi in ravno 1 dan pred kotenjem Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 9:36 am

Mladički so vsi preživeli, zdaj so že odlakani in imajo odprte učke.

Vsi skupaj:

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17622339

Samičke:

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17622340

Samčki:

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17622341

Za oddajo bodo zelo kmalu, če je kdo zainteresiran in bi kateremu od njih ponudil nov domek, me lahko kontaktira. Jaz sem se potrudila kolikor sem lahko, če komu pomaga, lahko tudi organiziram prevoz do LJ.

maja.podganca@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 9:38 am

Kok so luškani. Very Happy
Ne vem kako lahko ljudje pustijo živali pred trgovino samo zato ker je samica pač breja.
Shocked
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 11:01 am

Omg, pa dej kako lahko pustijo na mrazu hrčico.. f** no. Evil or Very Mad Dobro da je/so h tebi prišli. (:

Fuuul so cortkani, bom mal okol vprašala če bi ga kdo imel. Wink A mamico boš pa ti obdržala? =)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 11:06 am

Če bo bila možnost, bom tudi mamici priskrbela nov domek, ker meni žal primanjkuje kletk Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePet Feb 12, 2010 11:57 am

Toliko smo že zrastli, da nam je hiška premajhna Embarassed Embarassed Embarassed
Bi nas kdo posvojil?

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17638034
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePet Feb 12, 2010 1:07 pm

Jooj kok so luškani. sunny
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePet Feb 12, 2010 5:31 pm

Kakšne kepce mejhne so tole I love you
Bom vprašala sestrično če bi rada še enga, ampak nič ne garantiram...
A bi ga blo možno dostavit v Ljubljano?
Nazaj na vrh Go down
me&Pek

me&Pek


Število prispevkov : 28
Join date : 11/02/2010
Age : 33

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePet Feb 12, 2010 5:45 pm

ouh, prijetno luškani...

jaz bom dala na facebook objavo, pa da vidimo, če bo kaj odziva...

PREDLAGAM, DA DATE TUDI DRUGI!!!
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePet Feb 12, 2010 6:46 pm

Ja, je možno dostavit v LJ.
Hvala vam I love you
Nazaj na vrh Go down
me&Pek

me&Pek


Število prispevkov : 28
Join date : 11/02/2010
Age : 33

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeSob Feb 13, 2010 5:17 pm

Zal se meni nihče ni nič javil ;/
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 3:21 pm

No, upam, da bo kdo želel posvojiti vsaj 1 hrčka.
Zdaj so že pripravljeni za oddajo I love you
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 4:24 pm

se je že kdo javil?
drugače pa oglašuj še na forumu ljubiteljev živali,pomoje se bo tam kdo javu..Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 4:50 pm

Poskusiš lahko tudi na podarimo.si.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePon Mar 01, 2010 1:03 pm

Samičke so vse oddane in 2 samčka sta rezervirana.

Tako, da so še 3 mali kožuščki na voljo Smile
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePon Mar 01, 2010 1:11 pm

a zdej maš ločene al si samičko že oddala?da noujo spet mladi:D
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitimePon Mar 01, 2010 1:17 pm

Vse samičke so oddane, nekdo je tudi mamico posvojil. Tako, da imam samo samčke v tej kletki.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!   Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pred trgovino zapustili brejo hrčico z 9 mladički!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Chaos, Jinx in Draco aka. Speedy Gonzales & all the rest of the gang
» Miša & mladički
» Mladički grizejo
» mladički skakači
» Podganji mladički

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: