Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tresenje in cviljenje

Go down 
+10
choo
Juni
LadyCy
Eva
Nes
Tahun
Blue
Sonii
Cath
Timea
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 2:17 pm

to moja počne če jo mam dl časa zunaj kletke,in je zmatrana.takrat hoče samo mir in spanje,zato cvili.Smile
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 7:56 pm

Meni so moji vedno slišat kot ptiči, ko se kaj mikastijo med sabo Laughing res bolj čivkajo, kot pa cvilijo.
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 8:17 am

To glede tresenja opažam tudi pri svojih podgancah in nevem zakaj Neutral Mogoče preveč stresa Wink
Podgana s cviljenjem kot pes sporoča, da ji nekaj ne odgovarja ali pa da nekaj hoče! Smile
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 18, 2011 9:17 am

meni je to tudi občasno nardila, kot da jo nekaj srbi pa ne doseže.
huh
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimePet Avg 12, 2011 8:46 pm

Kaj smo potem pogruntali, kaj je to tresenje? Jaz zadnje dni to pri Pepsiju opažam. Tako se trese, ponavadi "v ritmu" - spominja me na mačka, ki prede, samo da pač ne spušča zvokov zraven. Zebe ga ne, ker je zunaj vroče, boli ga po mojem tudi nič, ker niti na pogled niti na dotik ne zgleda nič narobe. Je možno, da je strah? Ker to je počel, ko sem ga vzela v roke, potem, ko sem ga pa nekaj časa čohala, mi je pa zaspal v naročju in se je tudi trest nehal. Ko ga je pa kolega v roke vzel, se je pa spet trest začel huh

Edit: Aja, in tega nisem do zdaj opazila še pri nobeni drugi podgani.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 7:32 pm

To bi znal bit znak ugodja Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tresenje in cviljenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tresenje in cviljenje   Tresenje in cviljenje - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tresenje in cviljenje
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: