Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Peexy in problem :)

Go down 
+12
Blue
Tjashy
Eva
Fiamma
mihc
Sonii
Juni
Lee
Cath
Nes
Jasmina
Peexy
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimePet Nov 20, 2009 10:24 pm

Pozdrav vsem skupaj!

Ja no, čisto po pravici sem redni obiskovalec tega foruma in že marsikaj vem o marsikomu, predvsem pa o marsikateri podgani.. Very Happy
Skratka, sem prišel na idejo( Idea ), da bi se pa mogoče registriral. Haha. Very Happy

Fant iz okolice Ljubljane, dijak 3. letnika, komunikativen, živ, nor, poseben, blizu polnoletnosti, iščem eno fletno podgano že en lep čas, bi se lahko glasil moj oglas.

Ali pa..
Sem tapata, in sem podganoholik. Very Happy Rolling Eyes

Ja no.
Pregledal 49576295 videov (poleg dokumentarcev Very Happy) , prebral še več "življenjepisov" teh drobnih življenj, pripravljen kot še nikoli, prevzeti eno majhno življenje, eno majceno bitjece v svoje roke, razviti karakter, izpolniti sanje.. kakšni podgani. Very Happy

Ja, podgane so kul.
Pred uresničitvijo te želje odvisnika..

Problem niso starši ("dokler skp žvimo tega ne boš nosil k hiši!", japajade Very Happy), ali kaj podobnega..

Imam morksega prašička, njo, Bubo.
Dejstvo je, da ti dve bitji skupaj ne moreta živeti. Dejstvo je, da so morske prašičke včasih naseljevali po hlevih, da so tako odgnali "nadležne" podgane.
Morski prašički in ti njihove frekvence, ki podgane BAJE tako zelo nervirajo..

Rad imam Bubo. Stara je 3 leta in pol, starša sta sprva negodovala novi sostanovalki, zdaj sta obsedena z njo, ravno tako brat.
Hkrati pa si tako zelo močno želim ene podgane.. ali dveh.. ali treh..
In nekako si ne upam uresničit tega. Saj ne bi bila osebka v istem prostoru.. pa vseeno. Dvomi ostajajo. Ne želim kakršnegakoli negativnega vpliva okolice na podgano. Še manj pa, da bi šel prašiček od hiše, ali kakršnakoli podobna ideja.

Torej, ja, bojim se, izpolniti ta načrt..
Vem pa, da bom moral v končni fazi se odločit sam.
Prostora je načeloma dovolj..
Tudi starša ("dokler skp žvimo") sta dejavnik, ki sorazmerno malo vplivata(0.001%) na vse skupaj..
Pa vseeno..

Kakšna spodbubna beseda/ali pač ne? Neutral

Se vidimo naokoli.. Smile

Peexy in problem :) Img0253
Peexy in problem :) Img0256
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 8:18 am

Hey.
A bi se dalo dobit kak link od dokumentarcev Smile Kr iščem že ful časa,
pa nism nč najdla.

DRgač pa-a neb šlo tko,da bi imel podganco v drugi sobi?
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 12:43 pm

Peexy je napisal/a:
Pozdrav vsem skupaj!

Ja no, čisto po pravici sem redni obiskovalec tega foruma in že marsikaj vem o marsikomu, predvsem pa o marsikateri podgani.. Very Happy
Skratka, sem prišel na idejo( Idea ), da bi se pa mogoče registriral. Haha. Very Happy


ermm, stalker :=)=:

To s prašički je zelo zanimivo! Prvič slišim.
Vprašaj Cath, ona ima pujsa. Pa leglo tudi, mogče se podganice ki že od rojstva prenesšanjo te frekvence ne ozirajo toliko na pujske
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 1:00 pm

Ja, to kar si napisal je čist res. Morske prašičke uporabljajo še vedno v hlevu z zajci in raznimi živalmi in menda ne odganjajo le podgan, ampak tudi nekatre ostale škodljivce.

Zajci in morski prašički pašejo skupaj. Podgane in zajci tudi pašejo skupaj. Morski prašički in podgane pa nikakor, razen če jih imaš v ločenih kletkah.

P.S. hrčki se oglašajo z ultrazvočnimi glasovi med seboj, ki so za škodljivce neslišni
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 2:29 pm

Ja pa sej verjetno maš m. prašička v kletki? oz. ga daš takrat v kletko ko maš podgane zunaj in obratno...alpa jih maš v različnih sobah, kot je napisala že ena pred mano...skratka, če si rees zelo želiš se da narest vse samo da jih dobiš, kajne?? Very Happy

Sicer pa če se odločiš jih bom mela jst okrog 13. decembra za oddajo. Samo čimprej sporoči če se odločiš.

Wink
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 3:08 pm

@Jasmina: DOkumentarce sm js v večini gledou kr na televiziji, že nekaj časa nazaj..
Na internetu jih je absolutno pretežko dobit.. -.-
RATS vem da je en, pa Ratropolis..
Your firend the rat, haha. Very Happy

@Cath: To, da bi bili v isti kletki mi na kraj pameti ni prišlo (kakšnih odgriženih repov ali ušes ne bi bil ravno vesel.. Shocked )
Pa drugače jih imaš v popolnoma ločenih prostorih, al kako?
Podgane ratajo kako očitno nervozne, ko se prašič približa?
Je že prišlo kdaj do kakšnega "pretepa"?
Ali se sicer za silo prenašajo?

Skrbi me, da bi podgana ali pujs kakorkoli postala agresivna, ne želim nikakršnega občutka ogroženosti..
@MetalGirl: Hehe, sem videl tvojo ponudbo med drugim tudi že na bolhi (po slikcah sodeč Very Happy ).

Bomo premislili.. pravtako bi blo treba narest eno konkretno kletko.. ker kupovat prav tako za podgane, ne vem ravno, kje bi, pa niti se mi ne zdi fajna..
Kkšno leseno sem mel v mislih, sem gledal enkrat ene slike tu gori, mi daje nekaj navdiha.. pa če je fotko mizar, bo že vedel, kako pa kaj.
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 3:23 pm

Jaz nisem nikoli imela pretepov med prašičkom in podgano, je pa moj podganček full umirjen in čist nič agresiven na splošno. Tudi v trgovini za male živali imajo ločene podgance pa prašičke. Recimo kunce pa prašičke imajo skupaj. Jaz mislim, da sploh ni problema, če imaš vsakega v svoji kletki. Kako se bosta obnašala izven kletke, če ju boš dal skupaj pa ne bom nič rekla, ker je vse odvisno.. Pri meni je blo vse ok. Niti minimalnega nasilja, nič.. Še skupaj sta jedla solatko in razno zelenjavo in jo skupaj vlekla v hiško lol!

Pač zraven moraš bit in sam videt obnašanje. Sej v hlevu prašiček ne zmasakrira podgane. Jo odbija.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:08 pm

Saj kunci in prašički tudi ne bi smeli biti skupaj, samo jih pač dajo, ker se lih ne tepejo ponavadi. Ampak kljub temu je baje bolje, da se jih ima ločene.

Peexy, pomojem ne bo problema - če jih imaš v ločenih kletkah, sta pomojem lahko tudi v isti sobi.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:10 pm

Mi je ful ušeč opis. Laughing
& welcome here.^3

Amm drgač pa maš pač pujska pa podgano v ločenih kletkah in ne bi smel bit problema.
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:19 pm

MetalGirl je napisal/a:
Ja pa sej verjetno maš m. prašička v kletki? oz. ga daš takrat v kletko ko maš podgane zunaj in obratno...alpa jih maš v različnih sobah, kot je napisala že ena pred mano...skratka, če si rees zelo želiš se da narest vse samo da jih dobiš, kajne?? Very Happy

Sicer pa če se odločiš jih bom mela jst okrog 13. decembra za oddajo. Samo čimprej sporoči če se odločiš.

Wink

jst ti dam cenej k metalgirl (:
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:24 pm

mihc je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Ja pa sej verjetno maš m. prašička v kletki? oz. ga daš takrat v kletko ko maš podgane zunaj in obratno...alpa jih maš v različnih sobah, kot je napisala že ena pred mano...skratka, če si rees zelo želiš se da narest vse samo da jih dobiš, kajne?? Very Happy

Sicer pa če se odločiš jih bom mela jst okrog 13. decembra za oddajo. Samo čimprej sporoči če se odločiš.

Wink

jst ti dam cenej k metalgirl (:

Haha kmalu se bo na forumu kregalo kdo bo oddal več podgan. Wink
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:36 pm

Sonii je napisal/a:
mihc je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Ja pa sej verjetno maš m. prašička v kletki? oz. ga daš takrat v kletko ko maš podgane zunaj in obratno...alpa jih maš v različnih sobah, kot je napisala že ena pred mano...skratka, če si rees zelo želiš se da narest vse samo da jih dobiš, kajne?? Very Happy

Sicer pa če se odločiš jih bom mela jst okrog 13. decembra za oddajo. Samo čimprej sporoči če se odločiš.

Wink

jst ti dam cenej k metalgirl (:

Haha kmalu se bo na forumu kregalo kdo bo oddal več podgan. Wink

sj ves eni mamo problem k jih hocmo dat v dobre roke (: metalgirl recimo ji je pa vse ce jih proda za futr za kače Razz
itak jih plodi pomoje sam zarad dnarja (:
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:40 pm

Dobrodošel še z moje strani!
Mislim, da dokler jih imaš v ločenih kletkah, nebi smelo bit problema. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:48 pm

Sam če podgane ne prenesejo frekvenc, ki jih spuščajo mp-ji, potem ni logično, da bi lahko bili v isti sobi.

Sam čez zid pomje ne bo slišala, razen če zid ni čisto nič zvočno izoliran (aka stene narejene iz lepenke Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:51 pm

Nes je napisal/a:
Sam če podgane ne prenesejo frekvenc, ki jih spuščajo mp-ji, potem ni logično, da bi lahko bili v isti sobi.

Sam čez zid pomje ne bo slišala, razen če zid ni čisto nič zvočno izoliran (aka stene narejene iz lepenke Very Happy)
Ne vem kok je resnice na tem da podgane motijo frekvence mp?
Po trgovinah majo npr. vse živali v istem prostoru, nikjer problemov.
Dosti ljudi ma doma podgane in mp pa še ni bilo problemov. Nevem no.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:53 pm

Se pravi, da bi bogi revež že zdavnaj lahko mel podgano, če si jo tako želi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 7:55 pm

Sonii je napisal/a:
Nes je napisal/a:
Sam če podgane ne prenesejo frekvenc, ki jih spuščajo mp-ji, potem ni logično, da bi lahko bili v isti sobi.

Sam čez zid pomje ne bo slišala, razen če zid ni čisto nič zvočno izoliran (aka stene narejene iz lepenke Very Happy)
Ne vem kok je resnice na tem da podgane motijo frekvence mp?
Po trgovinah majo npr. vse živali v istem prostoru, nikjer problemov.
Dosti ljudi ma doma podgane in mp pa še ni bilo problemov. Nevem no.

Dosti ljudi-kot sem že enkrat napisal-naseljuje mp po hlevih, ker ONI oddajajo frekvence, ki nervirajo podgane (ker pobegne podgana, ne morski prešič, ane? Very Happy)
To je stara fora, mi je celo stara mama pravla.. Smile

Sice rpa, je res ja, če bi bil malce bolj odločen pri vsem skupaj, bi zdajle lahko kraktomalo gostil več, kot pa samo eno podgano doma..
Čeprav, ni pa vse brezveze. V tem času sta že starša nekako dognala moja sanjarjenja in jima je jasno, da bom slej ko prej uresničil načrte..

Vsekakor, je čas, da se spravim zrihtat si eno kletko in spogajat s starši.. oča bo že vedel, kako pa kaj, glede na to, da se čez en mesec upokojuje mizarskega poklica.. Very Happy

Hehe, vi rejci. Very Happy
Zanimam se za kakšno luštno črno-belo samičko, čene pa albino..
Sem prejle govoril z eno prijateljico..
Ljudje imajo že tko fobije pred podganami. Da jim pa "laboratorijske" (albinke Laughing ) na čase povzročajo nočne more.. pa res nisem vedel. Very Happy
Al so pa samo kakšne babe malce preveč občutljive.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 8:01 pm

Peexy je napisal/a:
Sonii je napisal/a:
Nes je napisal/a:
Sam če podgane ne prenesejo frekvenc, ki jih spuščajo mp-ji, potem ni logično, da bi lahko bili v isti sobi.

Sam čez zid pomje ne bo slišala, razen če zid ni čisto nič zvočno izoliran (aka stene narejene iz lepenke Very Happy)
Ne vem kok je resnice na tem da podgane motijo frekvence mp?
Po trgovinah majo npr. vse živali v istem prostoru, nikjer problemov.
Dosti ljudi ma doma podgane in mp pa še ni bilo problemov. Nevem no.

Dosti ljudi-kot sem že enkrat napisal-naseljuje mp po hlevih, ker ONI oddajajo frekvence, ki nervirajo podgane (ker pobegne podgana, ne morski prešič, ane? Very Happy)
To je stara fora, mi je celo stara mama pravla.. Smile

Sice rpa, je res ja, če bi bil malce bolj odločen pri vsem skupaj, bi zdajle lahko kraktomalo gostil več, kot pa samo eno podgano doma..
Čeprav, ni pa vse brezveze. V tem času sta že starša nekako dognala moja sanjarjenja in jima je jasno, da bom slej ko prej uresničil načrte..

Vsekakor, je čas, da se spravim zrihtat si eno kletko in spogajat s starši.. oča bo že vedel, kako pa kaj, glede na to, da se čez en mesec upokojuje mizarskega poklica.. Very Happy

Hehe, vi rejci. Very Happy
Zanimam se za kakšno luštno črno-belo samičko, čene pa albino..
Sem prejle govoril z eno prijateljico..
Ljudje imajo že tko fobije pred podganami. Da jim pa "laboratorijske" (albinke Laughing ) na čase povzročajo nočne more.. pa res nisem vedel. Very Happy
Al so pa samo kakšne babe malce preveč občutljive.. Very Happy

No sej moj stavek "Ne vem kok je resnice na tem da podgane motijo frekvence mp?" je mišljen tako da frekvence mpjev zmotijo podgane. samo mogoče se ga da res narobe razumet. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 11:12 am

tudi jst nism še nikol slišala glede teh frekvenc.

pa ja še to. Glede pujska...jst mam v isti sobi dihurja in podgane, pa še marsikaj drugega...in pač nimam NIKOLI skupaj spuščene...sploh pa ko je dihur izven kletke je v dnevni.. ker je podgana v naravi plen dihurju.
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 11:50 am

Huhu, to mora bit a kar zabavno potem. Shocked Very Happy

Sicer pa, če se lahko razumejo pes, mačka, podgana in še kakšen kanarček zraven.. zakaj pa ne. Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 2:09 pm

Peexy je napisal/a:
Huhu, to mora bit a kar zabavno potem. Shocked Very Happy

Sicer pa, če se lahko razumejo pes, mačka, podgana in še kakšen kanarček zraven.. zakaj pa ne. Smile

jp to je res ja...moj pes se razume z vsemi...podganami, kačo, dihurjem,...
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimeNed Dec 13, 2009 9:49 pm

Peexy je napisal/a:

Peexy in problem :) Img0253
Peexy in problem :) Img0256
Waa kwa je hud pujso. <3
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 4:36 am

Use naibolšee. rabbit Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 10:28 am

Vse naj naj alien Razz
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitimePet Jan 08, 2010 1:34 pm

Use naj boljše =))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Peexy in problem :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Peexy in problem :)   Peexy in problem :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Peexy in problem :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: