Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zina se predstavi x)

Go down 
+6
Olivija
AtLanT!da
Nes
Eva
Fiamma
Joanna.
10 posters
AvtorSporočilo
Joanna.




Število prispevkov : 7
Join date : 27/10/2009
Age : 31
Kraj : Dolenjska

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 12:15 pm

Živjo,
evo, še mene na podganjem forumu. Ime mi je Zina in sem stara 16 let (pa pol Twisted Evil ).
Podgane sicer nimam, sem pa imela za kratek čas fantka Darkota, ampak se je vse skupaj bolj nesrečno končalo. Vsekakor si v prihodnosti še želim podgano ali še bolje dve, vendar sem se odločila, da bom šla v nakup tokrat bolj premišljeno Smile Torej me čaka še nekaj branja in učenja o teh simpatičnih bitjih Very Happy
Sicer imam doma kar veliko živali: 2 psa ( cairn terierko Kano in kraškega ovčarja Groma), 3 mucke ( mački Frfra&Kiki, ter mačkon Lili Laughing ) in dve želvi (zemljevidarki Justi&Elvis) Smile
Grom in Kana:
Zina se predstavi x) P1230851
To bi bilo zaenkrat to, upam na prijetno druženje in debatiranje tudi na tem forumu
Very Happy
Lp
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 1:36 pm

Dobrodošla!
Kaj pa je bilo narobe s podgankotom, če smem vprašat? Ti predlagam, da rajše si zrihtaš podgano pri kakšnem rejcu, ker v zoo-shopih pogosto lahko dobiš bolne ali stare živali.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 1:55 pm

Dobrodošla Smile

Tejle kraški ovčarji so pa toook lepi psi, pa prijazni (no, vsaj tist k ga jest poznam :=)=: )
Nazaj na vrh Go down
Joanna.




Število prispevkov : 7
Join date : 27/10/2009
Age : 31
Kraj : Dolenjska

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:28 pm

Živjo,
hvala za dobrodošlico Smile
Fiamma- tega podgankota sem imela samo 2 dni in še danes se sprašujem, kako so me lahko tako gladko "nategnil" v trgovini. Imel je neko okvaro živčnega sistema- pa ne me držat za besedo, od tega je skoraj 2 leti in sem vse skupaj že malo pozabila. V glavnem je cel čas trzal in se težko premikal, meni pa so rekli, da je samo od šoka. Na koncu mu na žalost ni bilo pomoči, sicer pa tudi ni bil star 5 tednov, kot mi je bilo zagotovljeno, pač pa precej več Evil or Very Mad Je bila pa to vsekakor pomembna lekcija, da se živali res ne kupuje po raznih pet shopih, ampak kot si rekla pri rejcih, ki ustrezno skrbijo za živali. Vem za naprej...

Eva- kraševci so zakon flower Moj je tudi zelo prijazen, zadnje čase, ko postaja "dec" sicer malo manj do samcev, ampak ni problem, če drug samec ne rine vanj. Wink Edino česar res ne mara so pa bernci in njim podobni psi, ker imamo enega blazno tečnega v vasi in se naš začne repenčit že na daleč. Sicer je lepo ubogljiv, samo na čase ga malo puberteta daje Twisted Evil

Zina se predstavi x) P1220391

Lp Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:23 pm

Joanna. je napisal/a:
Živjo,
hvala za dobrodošlico Smile
Fiamma- tega podgankota sem imela samo 2 dni in še danes se sprašujem, kako so me lahko tako gladko "nategnil" v trgovini. Imel je neko okvaro živčnega sistema- pa ne me držat za besedo, od tega je skoraj 2 leti in sem vse skupaj že malo pozabila. V glavnem je cel čas trzal in se težko premikal, meni pa so rekli, da je samo od šoka. Na koncu mu na žalost ni bilo pomoči, sicer pa tudi ni bil star 5 tednov, kot mi je bilo zagotovljeno, pač pa precej več Evil or Very Mad Je bila pa to vsekakor pomembna lekcija, da se živali res ne kupuje po raznih pet shopih, ampak kot si rekla pri rejcih, ki ustrezno skrbijo za živali. Vem za naprej...

Eva- kraševci so zakon flower Moj je tudi zelo prijazen, zadnje čase, ko postaja "dec" sicer malo manj do samcev, ampak ni problem, če drug samec ne rine vanj. Wink Edino česar res ne mara so pa bernci in njim podobni psi, ker imamo enega blazno tečnega v vasi in se naš začne repenčit že na daleč. Sicer je lepo ubogljiv, samo na čase ga malo puberteta daje Twisted Evil

Zina se predstavi x) P1220391

Lp Very Happy

ka si nor, kakšen lepi medo!
Zadnjič ko sem podgančija peljala k vetu, sem prvič v življenju vidla kraševca v živo. Vsi v čakalnici smo ga gledal s strahospoštovanjem in občudovanjem Smile

Škoda za tvojo prvo podganico Sad Sem vesela, da ti ni odvrnilo od nabave nove.
Če kaj pomaga, trenutno ima članica foruma leglo, je pa iz Primorske. Njena tema je v rubriki Razmnoževanje.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:44 pm

Škoda, se zgodi. Samo so red svinje (oprostite izrazu), da se tako obnašajo do strank in ne poskrbijo za take živalice (zdravljenje ali usmrtitev), ker pač hočejo zaslužit. Rolling Eyes To bi jaz dala vse pod strog nadzor Exclamation
Sicer pa je ta tvoj kraševec res čudovit in verjetno si ga bom kupila ko bodo pogoji za to (beri: služba, hiša). XD
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 5:17 pm

Fiamma je napisal/a:
Škoda, se zgodi. Samo so red svinje (oprostite izrazu), da se tako obnašajo do strank in ne poskrbijo za take živalice (zdravljenje ali usmrtitev), ker pač hočejo zaslužit. Rolling Eyes To bi jaz dala vse pod strog nadzor Exclamation
Sicer pa je ta tvoj kraševec res čudovit in verjetno si ga bom kupila ko bodo pogoji za to (beri: služba, hiša). XD

saj so v določenih trgovinah doskrat inšpekcije. sam kaj, ko jim tisit drobiž za globo naložijo. Pač plačajo tistih par evročkov in še naprej služijo na račun mučenja živali.
Ne vem, če je že kaj sprmemb v zakonodaji na tem prodročju, amapk vem so da včasih živali bile klasificirano kot materialna lastnina. Če ti je lovec kužka šicno, si lahko tožil za poškodanje materialne lastnine.
Kaj boš potem pričakoval v taki državi?
No upam, da me bo kdo popravil in da je bilo tako samo včasih in da je zdaj že bolje.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 5:45 pm

Kok je Grom lep!!!! Kaki učki!!!!! Js bi tuuuuuud!

Ja, pa dobrodošla na forumu!
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:36 pm

Glih dans jedobu moj prjatu mladička kraševca. Kok je to srčkan pa cortkan kuža.
Kr ukradla bi ti ga.
Drgač pa dobrdodošla na forumu.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:43 pm

Dobrodošla na forumu! cheers

Grom & Kana sta super lepa pesjana.. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Joanna.




Število prispevkov : 7
Join date : 27/10/2009
Age : 31
Kraj : Dolenjska

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:02 pm

Ah, jaz nikoli ne bom razumela, kako je lahko življenje kateregakoli živega bitja, pa naj bo pes, podgana, maček ali konj manj pomembno od zaslužka... Mislm, tud ne vem če je to kakšna dobra politika poslovanja-konec koncev, če bodo prodajali bolne živali, si delajo slabo reklamo... Ampak na žalost se večini ne da pogledati malo dlje kot do sosednje trgovine za podgano Sad Sem pač zelo naivna, vendar sem se iz te izkušnje nekaj naučila, tako, da takega nepremišljenega nakupa ne bi nikdar ponovila...

Glede kraševcev pa cheers wau, nisem vajena takšnega odziva xD. Ponavadi ljudje še vedno mislijo, da so neki bavbavi, v resnici so pa zelo nežne in ljubeče duše I love you Je res, da so čuvaji, ampak je danes to v prvi vrsti družinski pes. Res pa, da ne prenesejo nobene prisile, z njimi moraš delati nežno, pa vendar odločno. Sicer so pa super psi, tako za spremljevalce, kot tudi za kakšne športnike Wink Najbolj simpatični so s svojim gruljenjem oz. pogovarjanjem z lastniki, skoz neki brundajo in bevskajo in grgrajo, pa zraven delajo take face, da se ne morš nehat smejat sunny sunny

Grom pri 3 mesecih I love you


Zina se predstavi x) 17391833
Pa še šefica s svojim best frendom Lamijem, da ne bo ravno zapostavljena (ima sicer na vesti par mišk, ker ima še vedno ogromno plenskega nagona) :=)=:

Zina se predstavi x) Dscn4335

Glede nove podganice, pa k meni pride predvidoma februarja, marca naslednje leto
Wink


Fiamma- hiša sploh ni pogoj za kraševca, priložnostno znajo postat tudi žepni kužati, pojejo pa tudi ne tako zelo veliko Twisted Evil Če boš potrebovala kakšne informacije glede vzrediteljev/nakupa/vzgoje, se kar obrni name Very Happy

Še enkrat hvala vsem za prijetno dobrodošlico, se tipkamo! clown

Lp Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:06 pm

medoooo. <3 Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimePet Okt 30, 2009 4:59 pm

cheers Dobrodošla, Joanna! Kako sta lepa tvoja psa , wauuuuuu, sploh Grom je tudi mene očaral I love you Pri moji prijateljici imajo ovce in eno psičko pasme mejni ovčar, ampak se z ovcami ne razume najbolje (je preveč "aktivna" za njih, pa itak je totalno razcartana hišna kraljična. Razmišljajo o še enem delovnem psu - ovčarju čuvaju, morda tudi Kraševcu (ker že živimo na Krasu ), samo ima prijateljica nek čuden predsodek do Kraševcev, češ da so "hinavski in žleht", ker ima pač zelo slabe izkušnje iz otroštva, ko je en njen sosed imel kraševca, pa ni znal/hotel delati z njim in zato je ta pes postal "čuden" in napadalen do vseh mimoidočih v ulici.
Jaz bi jo rada prepričala, da ni pasma kriva, če je bil posamezen pes "čuden", pa mi nekako ne ratuje najbolj. Imaš mogoče pri roki kak link, kjer so opisane dobre izkušnje s to pasmo - ali pa kontakt z rejci? Lahko mi pošlješ tudi na ZS, da bi ji pokazala.
Ampak, ker sem zaprisežena mačjeljubka Smile , bi bila zelo vesela tudi slikic tvojih mačjih prijateljev bounce
Nazaj na vrh Go down
Joanna.




Število prispevkov : 7
Join date : 27/10/2009
Age : 31
Kraj : Dolenjska

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimePet Okt 30, 2009 6:53 pm

Hej,
evo še mačorje cat
Frfra, 10 let Very Happy
Zina se predstavi x) P1200177

Kiki, 4 leta in pol I love you
Zina se predstavi x) 4231523

In edini fant Lili , star 1 leto in pol Wink
Zina se predstavi x) P1180854

flower

Glede kraševcev- intenzivno iščejo stik z ljudmi, zato je treba mladička že od začetka socializirati z ovcami in čimbolj onemogočiti stik s človekom. Kraševci so v osnovi pastirski psi, kar pomeni da ovce varujejo, in ne zganjajo kot ovčarji, vendar smo pri parih psih opazili, da ovce tudi držijo skupaj, vendar s popolnoma drugčnim stilom kot "hiperaktivni" borderji recimo ...
Dnevnik uvajanja pastirske psičke Eve v njeno delovno funkcijo:
http://guest.icra.si/zgavec/DnevnikEva.pdf
http://guest.icra.si/zgavec/krasevec.html
Društvo ljubiteljev in vzrediteljev kraških ovčarjev Slovenija:
http://www.dlvkos.si/
Pozitivnih izkušenj s kraševci je vedno več, ker se lastniki vedno več vključujejo v razne dejavnosti. Gromova sestrična Lava je tudi v programu terapevtskih psov Tačke pomagačke --->
Zina se predstavi x) 20090422_34
In njihova spletna stran: http://krasevka-lava-slovenian.webs.com/

Če bo šlo vse po sreči bo očka postal tudi naš Grom in sicer konec decembra. Mamica bo psička Fita:
Zina se predstavi x) 17022440

Če vas bodo zanimale še kakšne bolj konkretne stvari in podatki me lahko kontaktirate ali pa predsednico društva- kontakt je na spletni strani DLVKOS- sicer vam bodo pa mislim, da kar vsi radi odgovorili
Wink Very Happy


Evo, zdaj se počutim že skoraj čisto domače na forumu, sicer moram še do konca predelaati podganje teme, potem pa se začnejo še vprašanja iz moje strani Laughing Very Happy

Lp, Zina Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 5:21 pm

Joj, čudoviti so tej psi.
Ja Johanna, zame je pogoj za takega psa vrt, velik vrt. Glede na to, da imam v Lj majhno stanovanje in tudi ne preveč prostora pred njim in še to gleda na Aškerčevo, si ga trenutno pač ne morem privoščit.
In glede na to, da je Kraševec lahko tudi čuvaj, bi ga nedvomno imela, če bi živel nekje izven mesta in imela tudi kakšno drugo žival in bi jih on čuval. Pa glede na to, da so do tujcev nezaupljivi, so kr fajn, da ne pustijo kogarkoli k hiši. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 5:46 pm

Fiamma je napisal/a:
vrt, velik vrt

Hehe, citat direktno ven is Sreče na vrvici Smile jezik Pa še v kontekst paše.
Samo tak veliki kot so ti hišo verjetno še pred medvedom čuva, ka šele pred tujci Very Happy Very Happy

Žepni pes? Hm, najbrž ne bi živel v enosobnem stanovanju cca 35 m2? Bi ga takoj vzela <3
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 5:58 pm

Nes je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
vrt, velik vrt

Hehe, citat direktno ven is Sreče na vrvici Smile jezik Pa še v kontekst paše.
Samo tak veliki kot so ti hišo verjetno še pred medvedom čuva, ka šele pred tujci Very Happy Very Happy

Žepni pes? Hm, najbrž ne bi živel v enosobnem stanovanju cca 35 m2? Bi ga takoj vzela <3
Kaj res al kaj? XD Haha! Sreče na vrvici nisem gledala že od ne vem kdaj.
Ja, moje mnenje je, da tako velik pes ne sodi v stanovanje, sploh pa če je majhno. Glede na to, da so namenjeni bit čuvaji in pastirski psi, rabijo dosti prostora za se zlavfat.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 6:39 pm

Nekaj v tem stilu Smile Se mi je zdelo, da si namerno od tam vzela : afro

A ni vseeno ali maš v stanovanju malega ali velikega psa? Mislim, razgibava se tako potem zunaj ne v hiši. Pa se mi zdi, da so ta velki leni in je več verjetnosti, da bo večino časa lepo dremucko na kavču.
V primerjavi z mini kužki ,ki so ful energetični.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 7:26 pm

Neee, fora je, da ni bilo namerno. Laughing Ker sem pač tisti film že dolgo od tega gledala in se ne spomnen niti enega citata.
Jah, odvisno od pasme. Pastirski psi so ponavadi dosti bolj hiperaktivni kot pa kakšni hišni psi. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 11:33 pm

Meni se že podgane zdi smotano imeti v eni sobi, kaj šele psa...

Frfra pa ne mara preveč paparacov, je tak zloben pogled naredila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 12:41 am

Zina, hvala, res si se potrudila!
Dnevnik kraševke Eve in vse ostalo bom seveda z veseljem pokazala moji prijateljici. Super je! (Je pa tudi ona začela s svojo borderko Bajko obiskovati program za Tačke pomagačke, ker jo zelo veseli tako delo Smile

In seveda hvala za mačje slikce - tazadnja je prav za plakat, prekrasna (seveda pa sta tudi obe mačji gospodični prelepi - sploh Frfra izgleda tala kraljevska mačka queen )
Nazaj na vrh Go down
Joanna.




Število prispevkov : 7
Join date : 27/10/2009
Age : 31
Kraj : Dolenjska

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimePon Nov 02, 2009 4:35 pm

Frfra je že malo stara in betežna, pa ji včasih ni prav, da se jo moti pri "kraljevih" opravilih. Laughing
Kraševec ni tako velik pes- nasprotno, spada med srednje velike pasme in je najmanjši od pastirskih pasem- na plečih so samičke visoke 53-58cm, samčki pa 58-63 Wink Veliko jih živi v stanovanjih, na splošno pa so zelo socialni psi in zelo iščejo in potrebujejo bližino človeka... Ali ovac, če so vzgojeni za to Wink Zelo težka naloga je kraševca posvojiti enkrat ko je že bil neko časovno obdobje pri določenih ljudeh. Pravijo, da se kraševec zares naveže le enkrat in, da sicer kljub prilagodljivosti postane duševno "mrtev" pes. Da včasih traja mesece in leta, da se odpre in začne spet sprejemati okoliške ljudi za svoje. Mene taka predanost vedno zelo gane, sploh enkrat ko sem poslušala pripoved gospoda, ki je v mladosti živel v vasi, kjer so ga vsi otroci zaničevali. Sosedje so imeli kraševca, ki naj bi bil hud in je veliko grizel. Ampak menda sta s tem gospodom vzpostavila tak odnos in drug v drugemu našla prijatelja, ki ga drugje nista imela..Ta kraško ga je branil pred nesramnimi vaškimi otroci, njegova smrt pa kot pravi ta gospod je bila nekaj najtežjega v njegovem življenju Sad
Pa še to- zadnje čase se precej govori o hiperaktivnosti, kot zaželjeni lastnosti, kar seveda ni- ampak je lahko resno stanje. Pri kraševcu je lahko to izključujoča hiba, saj je kot pes povprečno živahen in se prilagaja aktivnosti lastnika. Seveda pa noben mladič ni miren in potrebuje veliko ukvarjanja in socializacije Wink
Še malo našega utrganca - ni še v polni dlaki, ampak nekje do januarja bi moral biti v medvedjem stanju Razz Very Happy
Zina se predstavi x) P1250944

Zina se predstavi x) P1250900 Zina se predstavi x) P1250902 Zina se predstavi x) P1250866

Evo, toliko za danes!
Lp Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimePet Feb 19, 2010 7:36 am

Vse najboljšee. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitimePet Feb 19, 2010 11:59 am

Vse najboljše. jocolor
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zina se predstavi x) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zina se predstavi x)   Zina se predstavi x) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zina se predstavi x)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: