Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ponoči podgance

Go down 
+20
sharp
milva
Skinny
Pamy
zverina
Juni
nika_animals
LadyCy
talupu
Eva
Peexy
Cath
Blue
bolha
Lee
Avalon
Olivija
Sonii
Fiamma
sreda_
24 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSob Apr 04, 2009 11:01 pm

moja miša takoj k ugasnem luč ponori:D
razbija..pa stelja kr leti..pa grize kletko Laughing
prej je lahko čist mirna al pa da spi al p kej..pol pa ji utrga čist Rolling Eyes
še katera vaša podganca ista?Very Happy
( je pa zanimiv da je kunc ponavadi ko ugasnala luč in šla spat šel takoj on tudi:D u svojo "spalnico" Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 12:26 pm

podgane so nočne živali, tako da je čisto logično da se jim stga, čim se ugasne luč
Alexi je tudi čito miren čez dan, ponoči pa skoraj sesuje kletko lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 2:43 pm

Mi pa spimo ponoč [Jupi Basketball ]
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 4:56 pm

no ja..moja je čez dan že cela nora Very Happy
bučko je pa leniuc:D
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimePon Apr 06, 2009 4:07 pm

Oli tud ponoc razgraja in prau fnt da ga skos zbuja. Drgac je pa lah tud cez dan hipraktivn ce hoce. Dons sm ga mela u soli in je iz torbe zlezu pr informatki in prfoks total znoru
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimePon Apr 06, 2009 5:11 pm

Za ponoč pa res ne vem, vem pa da Keewi vsa hiperaktivna postane zvečer, sam ponoč pa nimam pojma, je dve sobe med nama razdalje, sploh pa spim ko klada ponavadi Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimePet Maj 15, 2009 7:39 pm

Jaz pa ko ugasnem luč še ene pol ure razbija in skače naokrog potem pa se umiri. queen
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 5:38 pm

Hm.. a mislite da bi čepki za ušesa pomagali? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 8:31 pm

Moja je nekaj časa nazaj celo noč ropotala, sm misnla da se bo kletka sesula. Zdaj pa gre lepo spat, takrat kot jaz. Sleep
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 8:52 pm

Moje tudi ponoči spijo Sleep Sleep Sleep proti večeru pa so vse naspidirane preden grejo spat
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 9:32 pm

Tolko, da se znori, pomoje.. Pa če se že ob koncu popoldneva al pa kej, pol bo ponoč koma spala.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:05 am

Avalon je napisal/a:
Za ponoč pa res ne vem, vem pa da Keewi vsa hiperaktivna postane zvečer, sam ponoč pa nimam pojma, je dve sobe med nama razdalje, sploh pa spim ko klada ponavadi Embarassed

Tudi jaz imam veliko razdaljo, ampak sem 100% prepričana, da podgance spijo, ker imam zraven njih še hrčke in njih pa slišim, da gonijo kolo celo noč Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:58 pm

Jst ne bi vedla, spim kot ubita.
Mami (ona pa vse sliši ponoč) mi je povedala da gre Pepe dvakrat pit in to je to.
Mici pa po vsej verjetnosti razbija kot nora, je še niso čuval, tko da zvem konec tega tedna kaj ona ponoč ustvarja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:00 pm

Js pa slišm ponoč Iks ko gre pit al pa ko skledo s hrano okol obrne in dela cev živžav res.
Aja pa seveda, ko koplje!
Kriminal za ušesa. Laughing
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 11:27 am

Bella pa zvečer laufa in se tolk nalaufa, da gre spat, ponoči je pa itak spuščena, pa se ji učasih da, pa spet laufa, ampak tudi dosti spi. Za Ellie pa še nevem, ker še ni spuščena ponoči.
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 11:47 am

Jaz tudi ko ugasnem luči še kako uro razbijata na veliko potem pa se umirita pa spita vse do jutra. geek
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 4:54 pm

Hei!
Moji dve podganci pa sta prve tri dni tak razbijale s kletko, da sem mislila, da je vojna affraid . Potem pa sem ugotovila, da ju moram pred spanjem malo po rokah vlačit(čeprav ju itak čez dan) in pol spita ko ubiti...skoraj Sleep .
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 5:01 pm

Moji so pa taki lenuhi, da ni nič hrupa. Saj se sprehajajo okrog in delajo kaj, ampak da bi oni kaj tekli in razbijali, ni šans Laughing
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 5:26 pm

Pri meni pa Mona in Pika zmeraj nekaj razbijata, pač ne dobesedno, ampak tako se sliši, Mišo je pa prelen da bi kaj takega delal. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimePon Apr 25, 2011 9:30 pm

bolha je napisal/a:
Hm.. a mislite da bi čepki za ušesa pomagali? Laughing
Jaz sem jih uporabila 2x dokler jih Laja ni našla na posteli ter odnesla v kletko in zgrizla... doh
Kakorkoli že... Ne pomagajo, če ne spiš na hrbtu celo noč!
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSre Apr 27, 2011 9:39 am

Mojedve celo noč razbijata po kletki.... tisti lesni briketi za po dnu mi grejo že prav na živce, ker se po njih valjata in igrata... doh
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 2:14 pm

talupu je napisal/a:
Mojedve celo noč razbijata po kletki.... tisti lesni briketi za po dnu mi grejo že prav na živce, ker se po njih valjata in igrata... doh
ej tut moji dve sta ponoči full hiperaktivni in včasih bi jih najraj vn vrgla ker sta tko glasne sm itak zju3 pa je spet vse navadn! zmeda
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 8:01 pm

Ja sej.. In pol napol zaspiš nazaj in spet BAAAM!!
Te kar dino pokonc vrže.. doh
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimePet Apr 29, 2011 9:29 am

Moji imajo pa skoraj vgrajeno uro Very Happy
Jutranja je nekje od 5h do 8h. Čez dan se tu in tam kakšen sprehodi naokoli, so totalne lenobe,... Popoldanska pa se začne nekje po 5h (no sedaj ko se dan daljša, se zbujajo vedno kasneje), pa imajo "telovadbo" tam do 11h, 12h, 1h zjutraj,... odvisno kdaj se zbudijo in koliko dogajamo...
Ponoči se pa samo tu in tam kak izgubljenec sprehodi po postelji, ker mu je dolgčas ko vsi spijo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
milva

milva


Število prispevkov : 36
Join date : 15/01/2011
Age : 61
Kraj : Prevalje

ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: re:ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitimeSre Maj 04, 2011 4:01 pm

Moja Miša je bila po operaciji pred 14 dnevi kot dojenček- na 2 uri se je zbujala in sva hodile po sobi gor in dol in preverjale,če je še vse na svojem mestu ( oviral jo je ovratnik in preproge na tleh-mi je "kapnilo" šele po 3 neprespanih nočeh da sem jih lepo pospravila in eto,šiba Miša sama Very Happy ) in malo po malo jedle solato in frutek pa čokoladico za tolažbo.Drugače pa ima tudi ona svoj ritem; od 5h do 6h zjutraj me pride pogledat v posteljo,malo me "umije in pofrizira",pogleda kaj je za jest in izgine do 12-13h.Po kratkem preverjanju stanja in popravljanju njene postelje spet izgine do večera.Okoli 20-21h pa "vstane od mrtvih" in takrat pokaže vse kaj zna Very Happy .Družbo imam vse do polnoči ali malo čez,potem pa vsaka na svoj konec spat(po kratkem ritualu cartljanja v postelji).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ponoči podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ponoči podgance   ponoči podgance Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ponoči podgance
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: