Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 velikost podgane :)

Go down 
+2
Puppy
loona
6 posters
AvtorSporočilo
loona




Število prispevkov : 2
Join date : 19/04/2012

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 6:57 pm

oilaa Smile
mene pa zanima kake so najmanše vrste podgan.. pa kuk zrasejo in a se ih da dobit kod Razz kr ekhm.. mama bi znorela če bi prnesla neko ful veliko -.- js si jo pa ful želim :DDDD

hvala za odgovore že unaprej veselje

cheer
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 8:04 pm

Samičke so manjše od samčkov. Seveda je pač tut odvisno, kok podganco zrediš jezik

Tko da magari samičko vzemi (:
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimePet Apr 20, 2012 9:01 am

http://everwildrattery.webs.com/dwarfratcare.htm

tu si malo preberi veselje dwarf rats so menda najmanjše možne podgane... ne vem pa če se da to pri nas dobit...primanjkuje jiim rasnega hormona, velike so pa za 1/3 normalne podgane.. malo se pač pozanimaj Smile več pa ti ne znam povedat zmeda
Nazaj na vrh Go down
loona




Število prispevkov : 2
Join date : 19/04/2012

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimePet Apr 20, 2012 3:11 pm

aha.. kod bi se pa dalo dobit te pritlikave podgane? kr doma bi tisto veliko podgano slabo sprejel .. -.- sad
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimePet Apr 20, 2012 5:45 pm

zdej ti bom pa povedala mojo zgodbo o nesprejemanju podgan s strani staršeu wink

Prašam mojo mami če lahk mam malo živau in to podgano. Pa mami reče zakaj glih podgano. Nasledn dan grema po mlado samičko in jo je bla na konc skor bol vesela ko js. hihihi No js ne morm brez svoje podgane zato jo vlečem usepousod zram sebe. Enkrat me par dni ni blo dama in ko sm pršla nazaj jo je bla bol vesela ko mene. veselje Uglaunem js ti garantiram da se bojo tvoji starši glede tega umehčal.
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimePet Apr 20, 2012 6:15 pm

ne vem kje bi se pritlikave ganice dobile, priporočam pa ti da greš 13. maja na slo exo, tam majo polno exotičnih živali - baje tudi podgane.. tut jaz grem tja malo pogledat če bom našla kako družbo za moja 2 Smile verjetno maš tam najboljše možnosti da jo najdeš boing

http://slo-exo.com/ tu še je link od njihove strani Smile
Nazaj na vrh Go down
hellcat666




Število prispevkov : 36
Join date : 12/09/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimePet Apr 20, 2012 6:17 pm

jz pr nas doma sploh vprašala nism, sn jo samo prnesla Very Happy in je bla mami usa u smislu o fuj podgana, zej jo pride pa vsak dan pogledat ko pride iz službe in pravi da je (poleg naših skakačev) najbl luškano bitje na svetu Very Happy wave
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/lucka.sincic
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimeSob Apr 21, 2012 7:24 pm

loona je napisal/a:
aha.. kod bi se pa dalo dobit te pritlikave podgane? kr doma bi tisto veliko podgano slabo sprejel .. -.- sad

Eh, sej prineseš domov mlado samičko (še boljše kar 2 - podgane rabijo družbo!), pa sploh ne bojo opazili, kdaj bo zrasla... in tudi ko bo, ne bo tako velika, kot samček, pa je Smile
Glede teh pritlikavih podgan pa pojma nimam, ampak pri nas še nisem slišala ali vidla, da bi jih kje imeli...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitimeSob Apr 21, 2012 8:44 pm

drugače bo pa moja kmalu mela mladičke...pa bo podganica (po možnosti 2 Smile ) gotovo vesela če bo dobila prijeten domek Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





velikost podgane :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: velikost podgane :)   velikost podgane :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
velikost podgane :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Rodovniške podgane
» So to podgane?
» Podgane v avtih.
» Podgane splošno
» spol podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: