Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kahloo, moja pikica

Go down 
+8
AtLanT!da
Eva
elanor
mamaF
Olivija
Katarina
Fiamma
Avalon
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 5:19 pm

AtLanT!da je napisal/a:
ooo, luškana!! kje si pa to dubla?? ful se vid da je mlajša, kok so zdj stare vse 3 prbližn Question kok so lušneee! pa ful majo huda imena vse 3..

Dobla sm jo od ene blontne sošolke, ki ni znala ne skrbet zanjo, ne jo socializirat, ne nč, in se je je bala k nevem kaj, k jo je enkrat ugriznla, večkrat spizdila. Zj pa jo mam js dva dni pa jo že lah božam pa nosm okol pa to.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 5:49 pm

moo kako lep parček Smile
če se razumeta je super in imata obe družbo cheers
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 12:21 pm

Avalon je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
ooo, luškana!! kje si pa to dubla?? ful se vid da je mlajša, kok so zdj stare vse 3 prbližn Question kok so lušneee! pa ful majo huda imena vse 3..

Dobla sm jo od ene blontne sošolke, ki ni znala ne skrbet zanjo, ne jo socializirat, ne nč, in se je je bala k nevem kaj, k jo je enkrat ugriznla, večkrat spizdila. Zj pa jo mam js dva dni pa jo že lah božam pa nosm okol pa to.

Piksi le ni tak hudiček, glede na to, da se te je tako hitro navadila. Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 2:13 pm

Dejan je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
ooo, luškana!! kje si pa to dubla?? ful se vid da je mlajša, kok so zdj stare vse 3 prbližn Question kok so lušneee! pa ful majo huda imena vse 3..

Dobla sm jo od ene blontne sošolke, ki ni znala ne skrbet zanjo, ne jo socializirat, ne nč, in se je je bala k nevem kaj, k jo je enkrat ugriznla, večkrat spizdila. Zj pa jo mam js dva dni pa jo že lah božam pa nosm okol pa to.

Piksi le ni tak hudiček, glede na to, da se te je tako hitro navadila. Smile

Ane, js sm tud pričakovala da bo hujš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 2:20 pm

ja, to je najhuj, k koga sam enkrat ugrizne pa se je začne lastnik kr bat Evil or Very Mad jao.. lepo da si jo rešila..
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 9:40 pm

joooj zdej sta pa take bajse Very Happy
pa noro cute fotke <3

[ej a maš un posnetk k sta se Keewi pa Roni rausale?? Laughing pirat ]
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 4:59 pm

Avalon je napisal/a:
Da ne bo vse tako črno z mojo belo podgano, vam predstavljam novo članico naše družine, Keewi (Kivi). Je še čisto micena črno bela podganica, skotena v začetku februarja, njen originalni lastnik pa je bil Vili. Dobila sm jo v petek, malo prezeblo, na smrt prestrašeno stvarco.

Glede njene obarvanosti, sm že slišala ene par pripomb, na primer, glej ko ma kapuco!^^ Ali pa: Se točno vidi kakšne podgane sta jo delali, fifty - fifty Very Happy

Ampak v teh štirih dnevih se je mala spremenila v pravo hiperaktivno raziskovalko, ki ni nikoli na miru in je neizmerno prisrčna, in trenutno jo neizmerno zanima moja tipkovnica Very Happy

V glavnem, teh nekaj slikic, ki sem jih uspela naredit, imate tukajle. Razz

Kahloo, moja pikica - Page 2 Keewi
Kahloo, moja pikica - Page 2 Keewi1
Kahloo, moja pikica - Page 2 Keewi2
Kahloo, moja pikica - Page 2 Img3154

V glavnem, mala je lušna. In zart nje malo manj pogrešam Kahloo.

Čist ista je k moja Aqua Smile Exclamation Pa ona tut ful raziskuje mojo tipkovnico heh.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kahloo, moja pikica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kahloo, moja pikica
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moja Sunny
» Coco & Pikica
» Pikica, Lumpa in Bella
» Moja druščina :)
» moja Mišika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: