Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rešena podganica SUNA

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitimePon Okt 31, 2011 1:17 pm

Pod okrilje našega društva je prišla po nesrečno-srečnem naključju mlada podganica (cca. 3 mesece), rjavo bela, ki smo jo poimenovali SUNA. Bila je zelo prestrašena, lovili smo jo z živolovko in jo po kakšnem tednu ujeli. Namenjena je bila prodaji v trgovini, a je ušla iz steklenega terarija in to 2x, zato so nas klicali na pomoč. Zdaj je pri meni, a se z mojim Clydom nikakor ne razumeta, zaradi prevelikega števila živali (med drugim tudi drugih začasnikov) pri meni pa je žal ne morem obdržat Sad. Če bi se našel kdo, ki bi ji bil pripravljen nuditi nov, kvaliteten dom, kjer bo IZKLJUČNO ljubljenček in nikakor hrana drugim živalim:

kontakt: lajkadrustvo@gmail.com

Rešena podganica SUNA Ja7-IMG-40

Rešena podganica SUNA 3cv-IMG-40

Rešena podganica SUNA 1yl-IMG-40

PS: Tale oglas mi je dovolila objavit ena od moderatork, da ne bo kaj narobe Smile.
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitimePon Okt 31, 2011 3:35 pm

Joj presneto, kok si lušna!!
Js sm trenutno lih v procesu iskanja novih ganc, in kot kaže bom kmalu dobila samčka in samičko (ki prav tako iščeta nov dom, samček pa je kastriran). Predvsem želim s samčkom zagotoviti malo družbe mojemu staremu podgančku, hkrati pa želim "začeti" s samičkami, ker sm mela do zdej samo fante, in bi rada vidla, kakšne so punce Very Happy
Vsekakor bi teli ubogi mali zverinci nudila nov dom.. bi se pa šele v naslednjih dneh pokazalo, če jo res lahko vzamem in ji nudim najboljšo nego, kar se da (tudi s stališča podganje družbe).

Tko da, da ne bomo nepošteni.. če se prej javi kdo, ki jo 100% lahko vzame, by all means! Važno, da se punci najde nov dom. Če do konca tedna ne bo interesentov, bom pa z veseljem vskočila jaz. Se opravičujem, če se komu zdi moj post odveč.. razlog, da sem pisala v to temo, je da sem se hotla pofočkat, ker vem, da bo najbrž zanimanja kar nekaj Very Happy
Kot pravim, če jo lahko kdo takoj vzame, se lahko mene kr gladko neupošteva. Če bo še kšn pogojni kandidat, sem pa js prva v vrsti Laughing

Kje točno pa ste našli Suno?
Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitimePon Okt 31, 2011 4:15 pm

Tvoje pisanje nikakor ni odveč, upam, da boš našla podganice zase takšne kot si jih želiš. Za Suno je sicer nekaj interesa (z Lajkinega facebooka), ampak mi zaenkrat ni še nihče kaj dosti všeč, ker si zanj res želim samo najboljše.

Drugače pa je bila ujeta v eni izmed trgovin z živalmi (ne bom nikomur reklame delala Smile).

Ko in če bo kaj novega, bom sporočila v temo, drugače je Sunika še na voljo Smile.

Nazaj na vrh Go down
millyvanilly




Število prispevkov : 90
Join date : 03/12/2010
Age : 37

Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitimeTor Nov 01, 2011 11:43 pm

Tale tema je za v arhiv, saj se je Suna danes odpeljala v nov dom na Štajerko Smile.

Hvala za objavo Smile .
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitimeTor Nov 01, 2011 11:55 pm

Suna, uživaj v novem domu! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Rešena podganica SUNA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rešena podganica SUNA   Rešena podganica SUNA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rešena podganica SUNA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Husky podganica
» Podganica išče nov dom
» Moja podganica E.T.
» Podganica Ellie
» Presuha podganica

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: