Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Izziva psičko, nato zagradi stranico xD

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Izziva psičko, nato zagradi stranico xD   Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Icon_minitimePet Feb 11, 2011 4:18 pm

No, moja Bella pa zelo rada izziva mojo psičko Lumpo. Lumpa učasih s prednjimi tačkami skoči na mizo in laja. Ellie se skrije, Bella pa zanalašč bride zraven in se zaganja, da ven rep, nato ga da noter in vse načine izivanja.
Ko jo ima pa dosti, si pa pod 1. poličko (v prtličju) celotno stranico, kjer jo Lumpa gleda, zagradi s senom, ali s papirčki, tako da se ubistvu "skrije" na nek način. veselje Prav med rešetke to zatlači, sem jo ravnokar gledala. Sem se eno jutro zbudila, je imela celotno stranico prekrito s papirčki, niti luknjice prazne vmes. xD

A to še kakšna podganca dela? wink jezik
Nazaj na vrh Go down
ratmaster




Število prispevkov : 23
Join date : 03/03/2011

Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziva psičko, nato zagradi stranico xD   Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Icon_minitimePet Mar 11, 2011 11:26 am

jaz sem imela podgano, ki je priblizno isto pocel samo da si ni zagradil nikoli nobene stranice ker je zivel prosto v moji sobi tako da je samo najdel en koticek kjer psi niso mogli blizu, ko pa je videl, da je "varno" je pa pokukal ven in jih ponavadi ugriznil za nos jezik ....moji psi se jih naceloma malo bojijo pa ceprav so stafordi ( ki naj bi lovili podgane oz manjse glodalce)... veselje
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziva psičko, nato zagradi stranico xD   Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Icon_minitimePet Mar 11, 2011 1:20 pm

Haha, stafordi- najnevarnejši. veselje
Bella si ne upa ven, če je Lumpa blizu, sam ugrizne jo za ušes. xD
Nazaj na vrh Go down
ratmaster




Število prispevkov : 23
Join date : 03/03/2011

Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziva psičko, nato zagradi stranico xD   Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Icon_minitimeSob Mar 12, 2011 11:03 am

=)....se civava je bolj nevarna od njih =)....zdaj cele dneve bezijo od nase kuncice ker jih grize hehehhe =)...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izziva psičko, nato zagradi stranico xD   Izziva psičko, nato zagradi stranico xD Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Izziva psičko, nato zagradi stranico xD
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Podarim prijazno psičko <3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: