Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podarim prijazno psičko <3

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 6:57 pm

Shirra je stara 9 mesecev in je zelo prijazna psička.Navajena je ljudi (tudi otrok).
Obožuje dolge sprehode in igranje. Redkokdaj zalaja , je zelo ubogljiva , navajena je na povodec,...
Naučila se je že tudi kar nekaj "ukazov".Rada bi jo oddala v dom, z ograjenim dvoriščem.
Če bi v prihodnosti želeli,da Shirra postane mamica
prosim,če poskrbite za njene male psičke - da jih oddate in ne pobijate - drugače jo sterilizirajte.
Če jo boste sprejeli medse vam ne bo žal,ker
vrača ljubezen v taki meri,da si ne morete predstavljati.

Moram jo oddate zaradi selitve. Zelo sem se navezala nanjo in ne bi
rada ,da se ji zgodi karkoli hudega,zato prosim,da najde topel dom.

Prevzem je možen v Kanalu ali Novi Gorici.

Podarim prijazno psičko <3 DSC09964copy
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 7:39 am

Lepotička. <3
Kako se pa kaj razume z psi/psičkami?
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 7:48 am

Blue je napisal/a:
Lepotička. <3
Kako se pa kaj razume z psi/psičkami?

Sploh ni problema.
Je navajena na vse.

Edino kar jo zmoti-pa še to ne ful-so mačke,ampak potepuške.
Tista dva mačkona ,ki jih imam doma,jo nista nč motla,no....
Ma srček je,meni je tko hudo ,da jo moram oddat Sad
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 12:17 pm

Kok je lepa!!!! Moje najnaj barve psa! Sam nimam vrta.. Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:06 pm

Mislm ... zdej bom izpadla grda in nesramna ampak morm napisat. Tole se mi zdi skrajno neprimerno, da se v lajk 9 mescih odločš da boš se preselil? NO WAY, že to se mi zdi rahlo nepremišljeno. In tut ni primerno do psa. Zakaj ga ne morte vzet sabo? Nakonc ga ne bote mogl oddat pa ga bote porinl v zavetišče, bedni ste do konca, sram vs je lahko, FEJST. To je ravn tko, kt da bi svojga lastnega otroka oz. družinskega člana oddal. Nimate srca in pameti. Sploh. VSAK k vzame žival, bi se mogu zavedat, da se zavestno zaveže, da bo skrbel zanj do konca njegovga življenja. Mi mamo doma že 3 žvali, bi mel tut psa, pa še kej, ampak ni časa, ni sredstev, ni prostora, in ravno zato, ker enostavno ni pravično do PSA ga ne bomo mel. Žival ni stvar. Kakršna koli žival. Al je to pes, podgana, maček, hrček, karkoli. Tut ona ma svoja čustva... Za razliko od vas. Evil or Very Mad Neutral silent pale
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:16 pm

elanor je napisal/a:
Mislm ... zdej bom izpadla grda in nesramna ampak morm napisat. Tole se mi zdi skrajno neprimerno, da se v lajk 9 mescih odločš da boš se preselil? NO WAY, že to se mi zdi rahlo nepremišljeno. In tut ni primerno do psa. Zakaj ga ne morte vzet sabo? Nakonc ga ne bote mogl oddat pa ga bote porinl v zavetišče, bedni ste do konca, sram vs je lahko, FEJST. To je ravn tko, kt da bi svojga lastnega otroka oz. družinskega člana oddal. Nimate srca in pameti. Sploh. VSAK k vzame žival, bi se mogu zavedat, da se zavestno zaveže, da bo skrbel zanj do konca njegovga življenja. Mi mamo doma že 3 žvali, bi mel tut psa, pa še kej, ampak ni časa, ni sredstev, ni prostora, in ravno zato, ker enostavno ni pravično do PSA ga ne bomo mel. Žival ni stvar. Kakršna koli žival. Al je to pes, podgana, maček, hrček, karkoli. Tut ona ma svoja čustva... Za razliko od vas. Evil or Very Mad Neutral silent pale

Predraga Elanor.
Ne vem zakaj me napadaš. Če bi me poznala in vedla zgodbo,ki stoji za tem,izvoli.
Ampak tako si pa misli,kar hočeš. Ne poznaš me...
In raje jo oddam,kot da sameva... In nikjer ne piše da žival lastnika ne sme zamenjat.
Tako ,da zadrži se komentarjev...
Temo sem odprla,da Shirro oddam in ne,da se kregam.
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:18 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Kok je lepa!!!! Moje najnaj barve psa! Sam nimam vrta.. Sad Sad Sad

Kje pa živiš? Sej vrt ni pogoj,ane Smile Ampak pes se itak mora ful gibat...
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:22 pm

Jasmina je napisal/a:
Predraga Elanor.
Ne vem zakaj me napadaš. Če bi me poznala in vedla zgodbo,ki stoji za tem,izvoli.
Ampak tako si pa misli,kar hočeš. Ne poznaš me...
In raje jo oddam,kot da sameva... In nikjer ne piše da žival lastnika ne sme zamenjat.
Tako ,da zadrži se komentarjev...
Temo sem odprla,da Shirro oddam in ne,da se kregam.

Ne kregam se, samo zdi se mi neprimerno, da ljudje ne prevzemajo odgovornosti, sploh pa za tako zahtevno žival, kot je pes. In ja, seveda lahko menja lastnika, ampak ni tko tko, kot ti naprimer kupiš darilo, in ga podariš lastniku, to niso čevlji, k jih kupš in ti ratajo grde, pa jih vržeš v kanto, to je živa stvar, s ČUSTVI, in res je škoda, da se je navezala na tako osebo kot si ti. Mamo v družini tut psa iz zavetišča in se mu vsak dan lahko v očeh prebere njegovo nepopisno hvaležnost. Ampak to ni plačilo za to, kar je preživel. Pa že, tut to ti verjamem, da je psička prijazna in vse, ampak kako pa ti veš, da ji ne bo to udarl na psiho in bo do novih lastnikov nepirjazna in agresivna? Dej pomisl malo. In tvoja zgodba me ČIST NČ ne briga. Gre se samo za psa. I'm off.
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:25 pm

elanor je napisal/a:
Jasmina je napisal/a:
Predraga Elanor.
Ne vem zakaj me napadaš. Če bi me poznala in vedla zgodbo,ki stoji za tem,izvoli.
Ampak tako si pa misli,kar hočeš. Ne poznaš me...
In raje jo oddam,kot da sameva... In nikjer ne piše da žival lastnika ne sme zamenjat.
Tako ,da zadrži se komentarjev...
Temo sem odprla,da Shirro oddam in ne,da se kregam.

Ne kregam se, samo zdi se mi neprimerno, da ljudje ne prevzemajo odgovornosti, sploh pa za tako zahtevno žival, kot je pes. In ja, seveda lahko menja lastnika, ampak ni tko tko, kot ti naprimer kupiš darilo, in ga podariš lastniku, to niso čevlji, k jih kupš in ti ratajo grde, pa jih vržeš v kanto, to je živa stvar, s ČUSTVI, in res je škoda, da se je navezala na tako osebo kot si ti. Mamo v družini tut psa iz zavetišča in se mu vsak dan lahko v očeh prebere njegovo nepopisno hvaležnost. Ampak to ni plačilo za to, kar je preživel. Pa že, tut to ti verjamem, da je psička prijazna in vse, ampak kako pa ti veš, da ji ne bo to udarl na psiho in bo do novih lastnikov nepirjazna in agresivna? Dej pomisl malo. In tvoja zgodba me ČIST NČ ne briga. Gre se samo za psa. I'm off.

Haha,ej draga. Kaj misliš,da mam 14 let,da ne razumem ,kaj je žival,al kaj Smile? Jih mam en kup doma in nobeni se ne godi slabo.
Tko ,da prosim zadrž komentarje. Ne poznaš mene,ne mojega psa.
In nimaš me pravice obsojat.
Mogoče čez par deset let ko odrasteš.
In če te ne briga moja zgodba si zgrešila temo.
Ciao
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:31 pm

Jasmina je napisal/a:
Haha,ej draga. Kaj misliš,da mam 14 let,da ne razumem ,kaj je žival,al kaj Smile? Jih mam en kup doma in nobeni se ne godi slabo.
Tko ,da prosim zadrž komentarje. Ne poznaš mene,ne mojega psa.
In nimaš me pravice obsojat.
Mogoče čez par deset let ko odrasteš.
In če te ne briga moja zgodba si zgrešila temo.
Ciao

Kr obešaj se na starost ja, se v tvojih postih vid, da mam pri 14 več pameti kot ti.
In, sem obpazla še več tvojih oglasov, res ne vem kaj se dogaja v tvoji glavi, oddajaš psa, podgani, mislm KAJ? Ni mi jasno, res. Sicer pa delaj kar hočeš. So tvoje živali, in dvomim, da se jih godi dobro. Še tolk slabš, da jih maš velik doma, glede na tvoj odnos. No silent
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:40 pm

elanor je napisal/a:
Jasmina je napisal/a:
Haha,ej draga. Kaj misliš,da mam 14 let,da ne razumem ,kaj je žival,al kaj Smile? Jih mam en kup doma in nobeni se ne godi slabo.
Tko ,da prosim zadrž komentarje. Ne poznaš mene,ne mojega psa.
In nimaš me pravice obsojat.
Mogoče čez par deset let ko odrasteš.
In če te ne briga moja zgodba si zgrešila temo.
Ciao

Kr obešaj se na starost ja, se v tvojih postih vid, da mam pri 14 več pameti kot ti.
In, sem obpazla še več tvojih oglasov, res ne vem kaj se dogaja v tvoji glavi, oddajaš psa, podgani, mislm KAJ? Ni mi jasno, res. Sicer pa delaj kar hočeš. So tvoje živali, in dvomim, da se jih godi dobro. Še tolk slabš, da jih maš velik doma, glede na tvoj odnos. No silent

Jaz ne oddajam podgan.
Mislim ,ne vem kaj si zmišljuješ.
Nikjer ne piše,da oddajam podgani ,ampak da dve podganci iščeta dom Smile
In prosim te,ne obsojaj me,ker me ne poznaš. In prepričaj se prej o stvareh ,ne
kar nekaj izustit.
Kaj bi rada mela zdej? Maš slab dan? Obrni se na koga drugega Smile
OK?
Tle poskušam oddat psičko,ne pa imet debate s tabo:)

LP
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 4:44 pm

Prosim administratorje,da izbrišejo to temo,
ker se mi ne da ubadat s takimi ljudmi.

Lp
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 5:12 pm

Elanor, prosim pomiri se, ker čene te bom začasno blokirala, vsaj dokler se ne pomiriš. Če ne poznaš zgodbe, potem se res ne oglašaj. Mi smo se tudi nekoč selili in je odločitev padla iz noči na dan, tako da ne krivi Jasmine za to.
Jasnima, psička je ful luškana. Smile Z veseljem bi jo vzela, samo kaj ko v Ljubljani imam majhno stanovanje in nimam preveč časa. Sad
Temo bom jutri zaklenila in premaknila v koš. Če želiš, da jo dokončno izbrišem pa mi napiši.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 5:19 pm

Hvala.
Ni je treba izbrisati,si pa želim,da bi nekateri ljudje bolj razumeli.
Je pa res,da moraš dat neki v lajfu skozi prej ku vse razumeš.
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Sponsored content





Podarim prijazno psičko <3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim prijazno psičko <3   Podarim prijazno psičko <3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podarim prijazno psičko <3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Iščem samičko, prijazno in vajeno rok :)
» Podarim samčka
» Podarim!!!
» Podarim 2 podganci
» Podarim dve podgani

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: