Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Lumpiiiiiiii

Go down 
+5
Fiamma
Nes
zverina
Skinny
talupu
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 3:58 pm

Zlo lepo podganco maš (no jo boš dobila) Very Happy Razz ko jo dobiš me takoj pokliči pa pejmo ven Very Happy
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 1:42 pm

D


Nazadnje urejal/a talupu Sob Jan 31, 2015 9:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 2:30 pm

Juhu! Veliko veselja z novo podganco Wink Pomoje najbol, da ju maš čimveč v istem prostoru, pa da jima dovoliš, da se vohata skozi rešetke pa tko. Nimam lastnih izkušenj, ker psa nimam, mačke pa nisem preveč na glodalce hotla navajat, mi je bolj všeč, da jih ignorira Wink
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 4:16 pm

Ja sej zdaj je že velik bolš. Sm jih skupaj dala in sta se vohali skozi rešetke. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePet Avg 20, 2010 1:46 pm

Še


Nazadnje urejal/a talupu Sob Jan 31, 2015 9:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePet Avg 20, 2010 2:03 pm

Kar se kopanja tiče ni problem, sam ni nujno, da ji bo voda všeč, tko da jo probej počasi navajat nanjo. Nekje na youtube-u je en super posnetek o tem od uporabnika "opupo", se mi zdi. Ne vem točnega linka. Kar se pa temperature vode tiče, pa jaz kadar kopam pujso (podgan še nisem, sam bo pomoje treba ker Boo ni ravno najbolj dišeča zver Very Happy), dam malo bolj toplo vodo - ne vem, po občutku, tko da je men prijetno toplo, ko dam roko not Very Happy Se tudi precej hitro shladi ker je pač v takem malem lavorju voda. Edino mej neko brisačo pri roki,da jo pol malo obrišeš lih tolko, da ne bodo luže povzod pa da se ne prehladi Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePet Avg 20, 2010 2:29 pm

Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSob Avg 21, 2010 11:19 am

Hvala vama.

Sem učeraj v banjo dala čist mal vode, toliko, da sploh ni bila cela površina mokra, pa je Bella sama šla notri, pa je bila ene 30 sekund tam, potem je pa po moji roki splezala nazaj k meni. Smile
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePon Okt 04, 2010 7:21 pm

Be


Nazadnje urejal/a talupu Sob Jan 31, 2015 9:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 10, 2010 5:00 pm

Danes ponoči sta bili Ellie in Bella 1. skupaj spuščeni tako dolgo časa. Tudi podnevi sta skupaj v kletki, pa je šele 4. (na pol peti) dan, odkar sem prevzela Ellie. Res pa je, da sta se že prej videli velikokrat. cheers
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 30, 2011 1:07 pm

Ell


Nazadnje urejal/a talupu Sob Jan 31, 2015 9:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 10:37 am

Ju3 bo moja Bella stara že eno leto!!!! lol
Nazaj na vrh Go down
metka




Število prispevkov : 2
Join date : 03/06/2011
Age : 48
Kraj : Nova Gorica

Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Živjo!Jaz(oz.moja sinova)imamo dva podgančka,Jacka in Jerrya,ki ju umivam kar z mehko zobno ščetko.Oba zelo uživata in sploh nočeta končati.Na koncu ju le malo obrišem z brisačo.LP,Metka   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 25, 2011 10:12 pm

choo je napisal/a:
Kar se kopanja tiče ni problem, sam ni nujno, da ji bo voda všeč, tko da jo probej počasi navajat nanjo. Nekje na youtube-u je en super posnetek o tem od uporabnika "opupo", se mi zdi. Ne vem točnega linka. Kar se pa temperature vode tiče, pa jaz kadar kopam pujso (podgan še nisem, sam bo pomoje treba ker Boo ni ravno najbolj dišeča zver Very Happy), dam malo bolj toplo vodo - ne vem, po občutku, tko da je men prijetno toplo, ko dam roko not Very Happy Se tudi precej hitro shladi ker je pač v takem malem lavorju voda. Edino mej neko brisačo pri roki,da jo pol malo obrišeš lih tolko, da ne bodo luže povzod pa da se ne prehladi Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Lumpiiiiiiii - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lumpiiiiiiii   Lumpiiiiiiii - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Lumpiiiiiiii
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: