Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pika je breja

Go down 
+15
fate
Tajson
Megaschmts
mashikaa
doris
sloncek
Tjashy
Juni
talupu
mamaF
Jasmina
Fiamma
Nes
Tahun
zverina
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:24 pm

Ja stara je približno 3 mesce pa pol. Vem, da je premlada in sem že velikokrat napisala, da je bilo ponesreči. Upam, da bo vse uredu.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:30 pm

Kako pa veš, da ni navidezno sam breja?
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:33 pm

Ker ima trebušček dosti večji in je napet. Tudi seske ima večje in zgleda kot da ima notr mleko. Dela si gnezdo, je mal plašna, skos je, pije, velik spi,... Ko sem povedala to MetalGirl je rekla, da so to znaki brejosti.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:10 pm

Ej a bi lahko prišla k tebi domou, ko se mladički skotijo.Da vidim te male cukrčke Smile . Sam na zadnje ko sem videla Piko je res bila bajskana...prou kjut Smile :=)=:
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:15 pm

Itak, da lahko! Very Happy Od takrat ko si jo nazadnje videla, je trebušček dosti večji. Mislim, da kar 1x večji! Tako hitro raste zdaj. Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:19 pm

Upam da bo čim večji tale Pikin trebušček!! Very Happy wave
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:31 pm

Več mladičkov kot bo, večji telesni napor bo to predstavljalo zanjo, bolj bo izčrpana, bolj manjše rasti bo, ko odraste in krajšo življenjsko dobo bo imela. Vas to dejansko res ne moti, ko se odločate za parjenje? In ste tudi v resnici veseli tega, pač ni važno, samo da bodo maldički?

In med glavnim in odvisnim stavkom vedno stoji vejica. Pogostokrat pred veznikom.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:31 pm

O! Dobro pol, zdaj jo lahko preimenuješ iz Pika na Bajsa hehehe hec hec Wink ne me resno jemt
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:35 pm

Kličem jo že tako, samo ime ji bo pa zmeraj Pika! Very Happy

Nes: seveda se mladičkov zelo veselim, vendar sem ob enem tudi žalostna in upam, da ne bo imela mladičkov več kot 10.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:44 pm

Smile Vesela sem vejic.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 2:03 pm

Danes je 18. dan! Very Happy Samo še 3 dni, jeej! Razz
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 2:09 pm

Komaj čakam da bo imela mladičke Pika je breja - Page 3 Rottebabyer . Po moje bo vse v redu (sem pač optimist) Pika je breja - Page 3 Yogie
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 2:22 pm

Tudi po moje bo bilo vse uredu, ker je še vedno živahna, se rada igra, je solato, rada se crklja... Pika je breja - Page 3 Wink Samo malo bolj plašna je, dosti več je, pije in spi.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 2:53 pm

Vrjamem da je plašna. Saj ponavadi so med brejostjo in neki časa po njej tudi napadalne. Samo če je tvoja samo plašna imaš srečo te saj grizla ne bo in napadala Pika je breja - Page 3 Rotteaan taka je pa zdej tvoja bajsa Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 3:04 pm

Glede napadalnosti imam res srečo: edino do drugih podganic je malo napadalna, npr. do Fate. Zdej ma približno tak trebušček: http://www.shrani.si/?1C/OS/1U6kzxaq/p2504091600.jpg , no malo manjši.Pika je breja - Page 3 Giggle lol!
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 3:09 pm

OOOOOOOO! Kok kjut. Pika je breja - Page 3 Nottelling Pika je breja - Page 3 Sirwwt No saj tebe ne napada. Pika je breja - Page 3 Wink Vidim da tudi ti uporabljaš smejkote. Lepo to.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 3:20 pm

So sicer lušni, ampak ni treba, da jih je več kot pa samega besedila.
Tako da vas prosim, da se nekoliko omejte pri njihovi uporabi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 3:25 pm

Slikca ni od Pike, ampak od Snežke, tako da ne bo pomote. Pika je breja - Page 3 Cool. Je pa res ful pridna, tudi gnezdo si je že naredila. Joj, bi rada te 3 dni kar spala in se zbudila v sredo ponoči. Komaj čakam! Pika je breja - Page 3 Raticon_mrgreen
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 3:49 pm

Jooj, sem misnla, da je Pika že skotila, ko sem vidla, objavo na to temo. Še 3 dni do malih pikcev...Pika je breja - Page 3 Grouphug
Takoj, ko bo skotila sporoči.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 4:10 pm

Bom, hehe! Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:58 pm

A piko si dala parit?
Si pazla malo na starost...' Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 6:01 pm

Bilo je po nesreči in mi je res zelo žal, kar sem pa tudi že velikokrat napisala. V glavnem sedaj zelo pazim na prehrano in da je ne prijemam preveč za trebušček, sicer se pa super drži. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 6:04 pm

Aja no nisem vidla, ampak še vedno nevem kak se lahko to po nesreči zgodi.
Če je z njo vse ok, super! Smile Lepo jo pobožaj od mene, pa držim pesti da bo vse ok Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 6:07 pm

Evo je lih pri meni pa sem jo pobožala od tebe in se ti zahvaljuje in pravi, da pobožaj še svoje podgance. Very Happy Sicer pa ni nobenih komplikacij ali problemov tako, da mislim, da bo use uredu. Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 6:31 pm

Hehe super, jaz pa sem ravnokar one tri razgrajače nesla nazaj not, Gimli pa se še tudi tukaj carta... Smile
Me veseli da je vse ok Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pika je breja - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pika je breja   Pika je breja - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pika je breja
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pika nenačrtovano breja
» KUPLJENA BREJA PODGANA
» Pika in Poka
» Didi je breja
» Kimmy je breja - oskrba in prehrana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: