Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila

Go down 
+8
Juni
mashikaa
mamaF
Tahun
Tajson
Nes
zverina
fate
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:14 am

Tajson&Silwester je napisal/a:


_ tahun: Baje je tudi žaljivka ***, kar naj bi bilo prepovedano na forumu. V splošnih pravilih pa piše, da se ne žali uporabnike.

Predvsem je tole forum ljubiteljev podgan.tako da če bi res bila 2. breja,kot sem mislila da je,bi si zaslužila še par krepkih,ker to meji na mučenje živali.

Sem pa vesela za podganco da je bila pomota.
(Čeprav kot sem jaz razumela je takrat ko je krvavela splavila)
nevem kako lahko delno splavi in kako naj bi zdaj normalno donosila mladičke?
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:25 am

Ni krvavela, temveč je imela nek izcedek (ta je blazno smrdel). Lahko da je imela samo v netje, čeprav je takrat rekla njena veterinaka da je možno da je splavila. Samo če je že takrat splavila bi morali ven priti zarodki, te pa niso prišli. Trebuh ima večji od takrat, seski niso nabrekli in če na rahlo potipaš se nekaj čuti.

Ja sej je že takrat dovol jasno rekla da je ne bo dala več pariti. Pa ne moreš kar takoj začeti zmerjati duge, če sploh ne veš ali je bilo vaše sklepanje res ali malo preveč domišlanja. Lhko bi se pa saj kdo od vas opravičil, glede na to da ste se vi zmotili oz. niste dobro prebrali Evil or Very Mad . Samo zgleda da imate preveč ponosa. Če bi jaz takole komu napisala bi se takoj opravičila, ker bi vedela da to ni bilo fer od mene kar sem napisala.

Lepo da si vesela za podgano:) . Me pa skrbi, da če je takrat splavila da je kaj vstalo notri, samo če bi bi bila že zdavnaj mrtva. Upam da bo vse v redu z njo
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:39 am

Kaj, če bi pa ti Fate in Roxy vzela k sebi, dokler Fate(Anja) ne pride nazaj? Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:42 am

Ne grejo mi datumi v poštev, to je vse.


Sicer pa kako veliki zarodki še niso mogli biti pri tisti starosti.
Sem pa res zmotno mislila, da je splavila vse mladiče Tako da obtožbe niso bile na mestu. Se opravičujem.

Še vedno me pa jezi, da odgovornost za svojo žival preloži na nekoga drugega, sama gre pa na morje uživat. Potem se pa name jeziš, da se ne opravičim takoj, njeno ravnanje te pa ne moti.
talupu, zakaj bi zdaj še s spremembo okolja podganico mučili?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:51 am

Ja, če bi bilo kej narobe. Sej drugače vem, da morš podgano čibolj namir pustit pred kotitvijo, samo kaj če gre kej narobe?
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:54 am

O to bi jaz z veseljem naredila. Sm k tale moja predraga ljuba mati ne posti-.-". Tko da ja, zdaj moram vsak dan do tja se sprehajat. Jaz bi pa raje mela Fate in Roxy pri sebi da jih mam pod nadzorom dan in noč. Pol bi mogla tudi paziti na izpuste podgan- samice dopoldne, samci popoldne. Moja 2 sta pa navajena da sta cel dan spuščena, tako da ne vem kako bi to onadva prenašala. Una mačka pa itak nima dovoljenja v mojo sobo(da mi skoplje še kakšno lukno v mojih rožah bom znorela-boge moje rože). Sej se potrudim, da sem čim dlje pri njima da imata družbo. P tejle moji mami sem že miljonkrat povedala da bi bilo zame in za podgane lažje da so pri meni. Samo tega ona ne sliš, preperati se mi pa ne da ker je to izguba časa

Lep da si se opravičila. S ne jezim samo nate. Me tudi njeno dejanje moti, se mi zdi da je bolje da med tem ko je ona tam da jaz skrbim za njih, kot pa kakšen ki nima pojma kaj je sploh podgana. Me je že dosti stvari zmotilo pri veliko ljudeh, da se raje ne spuščam v kakšne prepere, samo ko imam jaz dosti tega mi pa živci popokajo. Lahko bi tudi upoštevala njeno starost. Glede na to, da ima 13 let bi ji morala biti vzor in je nebi smeli tako napadati. Tudi ona ima čustva. Mene je tukaj najbol zmotilo to, kako se znašate nad 13 letnim otokom-nič drugega samo to me je najbol jezilo.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 8:33 pm

No ja, čakaj malo.

1. Fate je napisala 13. 6., da je veterinarka rekla, da je podganica verjetno splavila 'enega ali dva' mladička. Kot prvo ni bilo nikjer rečeno, da je še kak mladiček ostal. Kot drugo so bili mladički stari celih pet dni. Pri taki starosti se ob splavu (po mojem, no) ne vidi prav ničesar razen malo gostejšega krvavega izcedka.

2. Res je, da nisi napisala, da ob spet kotila, ampak nisi napisala niti, da bo prvič kotila.

Naša 'zmota' je tako bila povsem na mestu in se ti nimamo kaj opravičevati. Sem pa vsaj jaz zelo vesela, da smo se dejansko zmotili.

O tvoji jezi nad našim znašanjem nad ubogim otrokom pa pojdi kar komu drugemu razlagat. Otrok gor ali dol, dekle je povsem neodgovorno, ti pa nisi kaj prav boljša. Če bi bila, ji ne bi posodila samca za parjenje - tu sta obe enako krivi (ne glede na to, kako si je ona želela pariti podgano, bi ti kot starejša in potencialno pametnejša morala reči NE, dokler ne bi bila 100% prepričana, da se lahko pari - poleg tega pa ne vem, kako da nisi videla, kako je Fate drobcena in da zelo verjetno ni stara 4 mesece, kaj šele, da bi bila sposobna imeti mladičke). Saj si lahko prebereš tisto temo še enkrat in si zamisli, da govorimo tebi, če ti je tako bolj všeč.
Iti na morje medtem, ko je Fate še vedno breja, kljub prejšnjim komplikacijam - super odgovorno! Ti nimaš toliko denarja, da bi Fate peljala k vetu, čeprav je nekaj očitno narobe - tudi super odgovorno (saj vem da ni tvoja, ampak kaj pa, če bi pa Tajson zbolel, bi potem tudi samo čakala in gledala ali bi od nekje napraskala denar?). Vse skupaj se res samo vse bolj in bolj razvija v odličen primer neodgovorne oskrbe, tako da res ne vem, zakaj se čudiš, da se jezimo.
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 10:36 am

Nes je napisal/a:
Ne grejo mi datumi v poštev, to je vse.

Tudi meni vse ne štima, sploh glede na datum tega posta (9.junij 2010):
fate&roxy je napisal/a:
Pričakujem mladičke čez približno tri tedne.
Starša: mati Fate-sivo bele barve (na slikici mojega profila),oče Tajson- črno-rjave bele barve (slika na profilu Tajsona).
Oba starša sta zelo prijazna, pametna, socializirana, zdrava in lepa.Fate je nekaj časa kihala ampak se je zdaj pozdravila!!
Podarjala jih bom!!!!! Sem iz Ljubljane. Very Happy

Če si kdo želi imeti podganco naj jo tukaj rezervira, zraven pa naj napiše barvo,spol in od kot je. Very Happy
wave
.... potem pa včeraj, 3. julija tole:
Tajson je napisal/a:
Ne ne ne!!! Fate sploh še ni kotila!! ...........
Aja pa Fate je še od takrat breja ko ste se prepiral an, da ne bo SPET kakšne pomote.
.

Zdaj mi ni jasno to, da je od 9. junija (ko naj bi se mladički skotili "čez približno 3 tedne") pa do 3. julija, ko Fate še vedno ni skotila, minilo že 24 dni - torej kaj - je Fate post oddala tisti dan, ko je parila ali pa je podganca "breja" že blizu 30 dni?
Question

Tajson, si morda danes že bila pri Fate doma? Kako je s podganco?
Daj, v vsakem primeru prepričaj njeno mamo, da podgano peljeta k veterinarju na pregled, prosim!
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 12:38 pm

Po mojem je kar verjetno, da je Fate oddala oglas takoj po parjenju. Kar se pa tiče dni, jaz jih vztrajno naštevam 26, kar je pa vseeno že preveč. Po mojem smo se na Kimmyjinem primeru kar dobro naučili, da taka dolga brejost ne pomeni nič dobrega :/
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 1:23 pm

Jaz štejem od 7., ker je tam nehala z antibiotiki.
Ampak zakaj bi že nekod objavil, da je podgana breja in da oddaja mladiče,
če je bil tisit dan šele sam naskok?

Ne vem, zakaj mora biti ona doma, da lahko njena mama pelje k veterinarju?
Lahko ta mama tudi sama gre, se vam ne zdi. Če boste zdaj čakali s tem lahko res pride do sepse, sploh v tej vročini.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 2:18 pm

Meni se zdi da so jo že peljali. Danes še nisem bila tam, tako da ne vem :/. Sem bila tam včeraj in ni nobenih mladičev, sem jo poklicala in ji povedala celotno situacijo. Moram se počasi spokati tja, da vidim kaj je zdaj.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 5:00 pm

Kako zdaj kaže?
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 5:04 pm

Bika sem tam, mladičev ni. Če so jo peljali k vetu pa ne vem, saj jih ni bilo doma :S
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 6:49 pm

Juni:
1. jaz nisem odgovorna za njene živali, da jih peljem k vetu sj ni moja, nism niti kaj v sorodu zdeklico, tako da nisem jaz dolžna dati denar če ga nimam za njo an. Za zdravstveno vskrbo živali bi morala skrbeti njena mati, dokler ni ona dovolj stara za delo.
2. Podgana je bila in je še zdaj dovol stara za paritev. Podgane se lahko da pariti od 4meseca dalje. Kar ste ji pa baje da že na srečanju to povedali.Parila se je pa ko je bila 4 mesece stara. Ni nujno da so vse podgane enako veliko pri taki starosti. Ene so malo manjše ene malo večje.
3. Takrat ko je imela izcedek ni imela krvavega, tako da ne verjamem da je splavila, če praviš da bi bil krvav izcedek. Pa če je takrat veterinarka rekla, da je kakšnega mladiča splavila ni glih nujno, da se drugi nebi morali dokaj normalno razviti. Recimo da je imela 4 zarodke in da je 2 splavila, se pravi sta se 2 razvijala dalje.
4. Če bi moj Tajson zbolel bi mi mama posodila denar in bi ji takoj ob plači vrnila denar. Sploh mi ne govor o njegovem zdravju kje bi dobila za njega denar. Meni lahko posodi denar mami, teta,babi....za tuje živali pa vem da nebi posodili ker so zelo dvomlivi če bi dubili denar nazaj(pri čemer pa jaz ne morem pomagati). Zame vejo da jim vrnem, ker me poznajo.
5. Glede znašanja sem mislila kot: P******,če te dobim v roke se ti ne piše dobro (to je še od prej),...pa še kaj bi se najdlo, samo nimam volje do iskanja...
6. Glede sposoje samca: Če ji ga nebi jaz posodila, bi ga lahko kje drugje dubila in ta po možnosti sploh nebi bil zdrav (kar je še huje, saj bi Fate še huje zbolela). Tako da raje vidim da ga pari z mojim k je 100% zdrav. Ti si jo najbrš takrat videla ko je bila še čisto drobčkena. Res je da se ne more ravno uvrščati med nevem kakšne ogromne podgane (Tajson se tudi ne more), tako da glede starosti in velikosti se mi ne zdi noben problem. Je pa res da je bila takrat nekaj bolna in je imela antibijotike, za katere sploh nisem pomislila takrat koliko časa po njih se ne sme pariti(zdaj vem). In če bi takrat dubila bolanga samca nebi bilo slabo samo za Fate temveč tudi za mladiče.

Z tem se ne bom več ubadala, ker je šlo preveč mojih živcev, zdaj pa še tole kar je bilo včeraj so šli še dodatni živci. Obljubila sem si že pred leti ko sem imela težave zaradi tega, da se ne bom več živcerala za vsako stvar. Tko da hvala stem sem jaz zaključila o tem.
Lp!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 7:05 pm

Živciranje škoduje lepoti, močno odsvetujem.
Sem si nekoč skoraj pridelala čir na želodcu.

Samo če je prijavljena pri veterinarju, bi tako njej izstavili račun, a ne?
In če ne plača, jo lahko veterinarka izvrši.
Edino je še zanka v tem, da je žival, ki je pri tebi v oskrbi določeno število dni avtomatsko postane ''tvoja'' .. nekaj v tem smislu.

Lahko pokličeš na njeno veterinarsko postajo in vprašaš, ali bodo pravi lastnici
izstavili račun, če ti ne plačaš?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 7:24 pm

No tegale za račun pa nisem vedela. Hvala Nes.
No jaz sem pa dubila pred leti zaradi živceranja čir na želodcu in nato še anoreksijo. Zato res nočem imeti kakoršnih koli težav z želodcem, ker me že tko nadzorujejo al jem dovol al ne. Tko da sory ne morem več uničevati svojega zdravja.
Hvala še enkrat Nes, jutri bom takoj poklicala lastnico za številko in takoj za tem poklicala veterinarko. Wink
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 7:39 pm

Tajson je napisal/a:

1. jaz nisem odgovorna za njene živali, da jih peljem k vetu sj ni moja, nism niti kaj v sorodu zdeklico, tako da nisem jaz dolžna dati denar če ga nimam za njo an. Za zdravstveno vskrbo živali bi morala skrbeti njena mati, dokler ni ona dovolj stara za delo.
Seveda nisi odgovorna in/ali dolžna, ampak glede na to, da je situacija resna in da je bila podganica zaupana tebi v varstvo, bi jo pa lahko peljala. Je pa tu definitivno Fate tista, ki je bila izjemno neodgovorna že s tem, da ti je kar pustila brejo podgano in šla, pa očitno niti staršem ni pustila nobenih navodil. Jaz bi znorela na tvojem mestu Neutral

Tajson je napisal/a:

2. Podgana je bila in je še zdaj dovol stara za paritev. Podgane se lahko da pariti od 4meseca dalje. Kar ste ji pa baje da že na srečanju to povedali.Parila se je pa ko je bila 4 mesece stara. Ni nujno da so vse podgane enako veliko pri taki starosti. Ene so malo manjše ene malo večje.
Ja, ampak so še vedno neke osnovne velikosti. Jaz sem videla Fate, ko je bila povsem drobna in ni izgledala ne 4 mesece stara, ne sposobna, da donosi mladiče, in to sem oboje tudi povedala njeni lastnici. Sem tudi delala v trgovini z malimi živalmi in vem, kako prodajalke 'vedo', koliko je podgana stara (tj. ne vedo, ampak se vedno reče neko približno isto številko, tam okoli 2 meseca).

Tajson je napisal/a:

6. Glede sposoje samca: Če ji ga nebi jaz posodila, bi ga lahko kje drugje dubila in ta po možnosti sploh nebi bil zdrav (kar je še huje, saj bi Fate še huje zbolela). Tako da raje vidim da ga pari z mojim k je 100% zdrav. Ti si jo najbrš takrat videla ko je bila še čisto drobčkena. Res je da se ne more ravno uvrščati med nevem kakšne ogromne podgane (Tajson se tudi ne more), tako da glede starosti in velikosti se mi ne zdi noben problem. Je pa res da je bila takrat nekaj bolna in je imela antibijotike, za katere sploh nisem pomislila takrat koliko časa po njih se ne sme pariti(zdaj vem). In če bi takrat dubila bolanga samca nebi bilo slabo samo za Fate temveč tudi za mladiče.
Tudi tu se žal ne strinjam s tabo. Meni se zdi, da nekastriranega samca ni prav lahko dobiti; Fate sem pa videla mogoče en teden prej, kot jo je Fate dala parit (tako da ni kaj hudo mogla zrasti v tem tednu). Ti bi tukaj kot starejša res lahko rekla 'ne, ne posodim ti samca' in tudi malo presodila, v kakšnem stanju je Fate.

Pa te nočem s tem čisto nič živcirati, samo zmotilo me je, ko si rekla da se 'znašamo' (kar si zdaj tudi razložila in vidim, da si mislila res samo na tiste bolj agresivne komentarje) in želela sem reči, da tudi ti nisi prav nedolžna pri vsej stvari oz. da tudi tvoje ravnanje ni bilo ravno odgovorno.

Hkrati mi je pa zelo bedno, da si v tako nemogočem položaju - brez denarja, pa prevzela si odgovornost za skrb podgane, ki bi nujno potrebovala veterinarsko pomoč, lastnica je pa šla lepo na morje in pustila, da se ti s tem ukvarjaš. Upam, da se stvari čim prej rešijo in da bo s Fate vse v redu :/
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 7:56 pm

Men je tudi bedno da ne moram posoditi denarja. Glede varstva ni dobila nobenega ki bi bil doma, za to je v bistvu mene prosila. Kot sem že prej napisala ko mi je Nes predlagala za veta: juti pokličem in probam vse urediti.
Upam pa da je že zmenjena z njeno mamo kako in kaj z Fate.
Ja glede velikosti: Nikoli nisem imela prej mlade podgane (po tem sem dobila Silwestra) pri temu sem ga pa res posrala :/. Meni je ona takrat rekla da je za zih4 mesece stara. Sm zdaj je kar je ://, zdaj jo je treba samo še v red spravit.
Upam da je takrat res splavila in da je takrat tudi šlo vse ven(sam meni se zdi tale njen trebuh velik O.o, pa čudno mi je da bi splavila brez kakšnega krvavega ali podobne barve izcedka :/)
Lahko noč
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 06, 2010 6:48 pm

In kakšno je zdaj stanje? Je še živa, miška uboga?

Glavna pomanjkljivost mojega predloga je, da je to bolj za pse, ki so čipiriani intako brez težav dokažejo identiteto. Podgane so si pa podobne in se lahko potem lastnik lepo zlaže, da nikoli ni imel takšne podgane ipd.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 06, 2010 7:10 pm

Z podgano je v redu. Sem klicala in ja točno to so mi rekli po telefonu kar si ti napisala. Tudi njena mama zdaj za njo skrbi, saj imam jaz službo in tja pridem samo zamenjati vse skupaj, za družbo in ostalo skrbi njena mama.Glede tega ali so jo peljali k vetu ne vem saj sva se spet zgrešile, a se mi zdi da je bila.
Zdaj grem pa spat, ker sem tako zmatrana. Lahko noč, pa lepo se imejte
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 12:07 pm

Kdaj pa Fate pride nazaj?
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 12:11 pm

Originalno konec julija (vsaj po njenem postu sodeč), kaj več bo pa vedela povedat Tajson.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 08, 2010 8:08 pm

Naj bi prišla 10.7. to je čez 2 dni....Upam da ne bo prišlo do kakšnih sprememb, ker se moram tudi jaz zelo dobro pogovoriti z njo (ni glede brejosti...nekaj drugega) :/
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 5:33 pm

Danes je torej 34 dan ''brejosti'', kaj se dogaja s fate?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 7:58 pm

Fate zgleda ni breja, temveč je samo tako debela. Jah lastnica nej bi prišla 10.7. A zdaj ne vem kako je z tem saj je danes njena mama klicala in je rakla da nobenga ne bo doma, saj je ona v bolnici, lastnica pa na morju :/. Sploh nimam več besed ej...Kot sem pa že enim parim osebam povedala, se imam z njo zelo resne stvari za pogovoriti, ko pride nazaj...no comment
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Starost parjenja
» Obnašanje v času gonitve/parjenja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: