Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila

Go down 
+8
Juni
mashikaa
mamaF
Tahun
Tajson
Nes
zverina
fate
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 12:29 pm

Imam prijateljico iz veterine,in sem jo uprašala če Fate lahko dam parit ker je že en teden brez antibijotikov, in odgovorila mi je da jo lahko in da je že popolnoma zdrava!!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 12:47 pm

Ne slišiš, kaj želim povedat.

Sem se že naveličala bedarij, tako da velik sreče z oddajo mladičev in upajmo, da preživi kotitev.
In hvala, da si poskrbela še za več mladičev s slabo gensko dediščino.


Lep pozdrav,
Vanesa
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 12:49 pm

O kako prikladno,ko ti pa 10 ostalih pove da NI popolnoma zdrava pa nič ne pomeni ane?
Me zanima kaj bo Fiamma rekla na to.Btw tudi ona hodi na veterino.
[ampak sej važno da ti je prijateljica rekla da jo kr pari,nima veze kaj drugi rečejo]


Najhuje pa je da se tebi zdi popolnoma uredu da si jo parila.Tudi ko ti povemo dejstva zakaj je bilo to popoplnoma egoistično in neodgovorno vstrajaš.
Kot je rekla Nes,ustvarila si še eno vejo podgan z zelo vrjetno skrajšano življensko dobo zaradi nepremišljene reje!
Upam da si ponosna nase.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 12:56 pm

Nebom se več prepirala, kar sem napisala na taka sporočila sem napisala!!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 4:47 pm

Kot jaz vem je karenca antibiotikov kar malo več kot samo en teden. Nimam še farmakologije, več bom znala povedat naslednje leto.
Na kakšno veterinarsko pa hodi tvoja prijateljica? Če hodi v 1. letnik srednje veterinarske, mi prosim niti ne govori o tem!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 5:23 pm

fate je napisal/a:
Saj je starejša od 4 mesecev!!
Dobili smo se 20. maja, ko si mi rekla, da je stara tri mesece, meni je pa od oka izgledala okoli dva. Minilo je 21 dni, tako da v nobenem primeru ni stara 4 mesece (razen če je bila 'uradno' ravno tri mesece in en teden, ko smo se dobili). Jaz sem ti pa lepo povedala, da sigurno še ni stara tri mesece, in ti priporočila, da še vsaj dva meseca počakaš s paritvijo, ti si se pa še prav navdušeno strinjala. Pa nimam nič proti tebi, ampak me pa razjezi, ko vidim, kako takele punčke, ki niso še niti iz osnovne šole, kar mislijo, da vse najbolje vejo, pa čeprav jim kar nekaj ljudi pove drugače. Da ne bo pomote, meni se zdi, da so tudi ljudje tvojih let lahko odgovorni do take ali drugačne mere, ampak žal ti nisi.

Je pa tukaj vsaj še en krivec: tvoji starši. Kaj so pa oni rekli na to, da bo Fate imela mladičke? So ti jih pustili imet, so se kaj pozanimali o tem? Jaz sem imela pri tvojih letih zajca, pa vem da mi mama niti pod razno ne bi pustila, da ga parim. Če bi bila jaz tvoja mama, bi ti vzela podgano, ker očitno ne znaš odgovorno ravnati z njo. Tukaj torej vsaj delno krivim starše, ker jim je očitno precej vseeno (razen, če si stvar izpeljala za njihovim hrbtom).

Pač ... si še mlada, razumem tudi, da ne pomisliš prav veliko, preden kaj storiš, ampak ko se gre za stvari, kot so življenje nekega drugega živega bitja, te to nikakor ne opravičuje. Če bi šlo za nevednost, bi še šlo, ampak tako si imela pa na voljo poln forum informacij. Škoda je samo, da te bomo pokregali samo mi in ne tudi starši, ker nas pač lažje ignoriraš (kot si nas glede tega, kar smo ti govorili o Fate).
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 5:28 pm

Se podpišem Juni.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 5:47 pm

Temo sem ti premaknila v Razmnoževanje, da bo v skladu s forumskimi pravili in v zgled ostalim, ko pa bodo mladiči skoteni, pa odpri novo temo v Malih oglasih.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 7:07 pm

fate je napisal/a:

Zakaj bi hotela zaslužiti z oddajo mladičev?
Zakaj boš pa ti imela mladiče?
Pa zakaj si postila da se pri z Tomijem?

Jah napisala si tako..Tako je izgledalo! Zdaj si popravila, da jih oddajaš prej je pa pisalo:prodajala jih bom za 5 evrov! Pa saj me to ne moti ampak moti me, da si parila podganico,ki ni najbolj zdrava. Moja je zdrava kot dren in je hiperaktivna in ima dober začaj. Prej sem si tudi vse prebrala in se pozanimala. Kar se tiče tega,da sem "pustila" sem pustila šele takrat, ko sem videla, da jo je že naskočil in to je stvar sekunde...in sem vedela, da zdaj je kar je. Sprva si tega nisem želela. Če bi bila situacija drugačna tega nebi pustila.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 4:43 am

Fiamma je napisal/a:
Kot jaz vem je karenca antibiotikov kar malo več kot samo en teden. Nimam še farmakologije, več bom znala povedat naslednje leto.
Na kakšno veterinarsko pa hodi tvoja prijateljica? Če hodi v 1. letnik srednje veterinarske, mi prosim niti ne govori o tem!

Je že v službi!!
Naredila je maturo že dolgo let nazaj. Very Happy
Stara je 30 let. Very Happy


Nazadnje urejal/a fate Pet Jun 11, 2010 12:03 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 4:50 am

Juni je napisal/a:
fate je napisal/a:
Saj je starejša od 4 mesecev!!
Dobili smo se 20. maja, ko si mi rekla, da je stara tri mesece, meni je pa od oka izgledala okoli dva. Minilo je 21 dni, tako da v nobenem primeru ni stara 4 mesece (razen če je bila 'uradno' ravno tri mesece in en teden, ko smo se dobili).


Kotila se je 5.2.2010.
Ko smo bili na srečanju je bila že starejša od 3 mesecev,bila je že skoraj 4 mesece. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 10:35 am

Kako pa veš, kdaj se je kotila, če je iz trgovine?
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 11:59 am

Juni je napisal/a:
Kako pa veš, kdaj se je kotila, če je iz trgovine?

Povedali so mi kdaj so se skotili.
Kupila sem jih pri rejcu na razstavi! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 12:01 pm

Včeraj zvečer sem pri Fate opazila da ji je iz spolovila pritekla kremnata snov. Suspect
Kaj bi bilo to?
Question Question
Pa oproščam se za svoje vedenje in vse kar sem napisala! Zdaj mi je žal da sem dala parit Fate. No Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 12:38 pm

To bi po mojem znal samo veterinar povedat. Pa čimprej, če že ne danes.
Pri iskanju sem našla samo vnetje maternice s takimi sindromi.

Išči kaj v smislu vaginal discharge pregnant rat ipd.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 12:49 pm

Nes je napisal/a:
To bi po mojem znal samo veterinar povedat. Pa čimprej, če že ne danes.
Pri iskanju sem našla samo vnetje maternice s takimi sindromi.

Išči kaj v smislu vaginal discharge pregnant rat ipd.

Ali je možno da bo splavila?
Že jutri jo bom peljala k veterinarju!! In nebom je dala več parit!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 1:39 pm

Ne vem, ne spoznam se na vaginale izločke podgan, ker sem zmeraj imela samo samčke in nisem še temeljito raziskovala, kaj vse je možno pri brejih podganah.

Samo jaz se ne bi igrala in ugibala, za to so veterinarji izšolani.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 1:48 pm

Pa čakaj, če se jaz prav spomnim, si mi ti rekla, da je tvoja podganica iz trgovine, z razstave ga je pa prinesla mišo/miško.
Ampak vseeno, glede na to, da je imel Mišo garje povsod po ušesih, jaz ne bi rekla, da so bili to neki hudi rejci (bi rekla, da so jih 'redili' za hrano kačam). Pa saj niti ni tako važno, jaz sem te opozorila, da podganica izgleda premlada, pa tudi vedela si, da kiha. Tvoje ravnanje v nobenem primeru ni bilo odgovorno.

Zdaj pa držim pesti, da bo s Fate vse v redu.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 2:27 pm

Juni je napisal/a:
Pa čakaj, če se jaz prav spomnim, si mi ti rekla, da je tvoja podganica iz trgovine, z razstave ga je pa prinesla mišo/miško.
Ampak vseeno, glede na to, da je imel Mišo garje povsod po ušesih, jaz ne bi rekla, da so bili to neki hudi rejci (bi rekla, da so jih 'redili' za hrano kačam). Pa saj niti ni tako važno, jaz sem te opozorila, da podganica izgleda premlada, pa tudi vedela si, da kiha. Tvoje ravnanje v nobenem primeru ni bilo odgovorno.

Zdaj pa držim pesti, da bo s Fate vse v redu.

Z mišo/miškom sve podganci skupaj kupili.
Hvala!!
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 8:58 am

Si jo peljala k veterinarju??
Kaj je rekel?
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 1:27 pm

Tahun je napisal/a:
Si jo peljala k veterinarju??
Kaj je rekel?

Ja,rekla pa je da je splavila enega ali pa dva mladiča ker je še prešibka za parjenje.


Nazadnje urejal/a fate Ned Jun 13, 2010 4:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 1:35 pm

Česa ne poveš!In potem daš se smeška zraven. Kako si lahko tako ponosna nase?

Da te ni v dno duše sram!
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 1:53 pm

Te punce js res ne razumem!
Rajš ne začnem pisat kaj bi takim nardila ker to ni za na forum.
Ampak bolš da se ne srečava na kšnem srečanju..


Nazadnje urejal/a Tahun Ned Jun 13, 2010 1:58 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 1:55 pm

No, toliko o strokovnem mnenju tvoje prijateljice, pa o tem, koliko je Fate stara. Če bi bilo mladičev več ali bi prišlo do kakih komplikacij, bi lahko umrla. Tako je pa samo možno, da nikoli ne bo imela mladičkov. Nič od tega ni prav posebno veselo, tako da res ne vem, kaj dela smejko v tvojem postu.
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 1:58 pm

Prtegnena je to je.Ma zelo hude psihične problem in je čustveno nezrela.
Absolutno neprimerna za lastnico živega bitja!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: