Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Odrasla podgana ali mladič

Go down 
+5
mashikaa
Nes
Juni
Tahun
Lee
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 6:30 pm

Moja prijateljica ima doma že eno odraslo podgančico, želi ji pa še samčka.

Je iz Kranja oz. okolice, zato ne bodi predaleč (Lj je ok).

Išče pa albino samčka Smile


Nazadnje urejal/a MetalGirl Sob Jun 05, 2010 5:37 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 6:37 am

A si ji povedala da je možno da se bosta pobili med sabo??
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 11:11 am

Kaaj Shocked pa ravno odrasle podgane se da veliko lažje vpeljat k drugim odraslim podganam. Vsaj stric Google tako pravi, pa tudi jaz sem ravnokar spravila 2 odrasli k drugima 2 odraslima in ni nobenih težav, edino malo so se pogrizli na začetku.

Sicer pa, si pogledala kaj na Bolho? Pa včasih je kaj tudi na podarimo.si.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:43 pm

Malo sem gledala in ni nič pametnega.. tist husky samček ni primeren ker ma ona samičko..

tole se mi pa zdi grozljivo: http://www.bolha.com/oglas1272140089/podgane
v fuul majhnem terariju tolk podgane ja pa res too much ane.. res je da jih ma pomojem sam za hrano žvalem.. za ljubljenčke pa niso primerne, ker niso socializirane. Res da so tut husky podgance in bi jih z veseljam imel kdor koli ampak kaj ko grizejo to sem ziher :S
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:50 pm

Juni je napisal/a:
Kaaj Shocked pa ravno odrasle podgane se da veliko lažje vpeljat k drugim odraslim podganam. Vsaj stric Google tako pravi, pa tudi jaz sem ravnokar spravila 2 odrasli k drugima 2 odraslima in ni nobenih težav, edino malo so se pogrizli na začetku.

Sicer pa, si pogledala kaj na Bolho? Pa včasih je kaj tudi na podarimo.si.

Ares?omg tega pa sploh nisem vedela Embarassed Very Happy
Kako pa to da se da lažje odrasle vpeljat?
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:52 pm

MetalGirl je napisal/a:
Malo sem gledala in ni nič pametnega.. tist husky samček ni primeren ker ma ona samičko..

tole se mi pa zdi grozljivo: http://www.bolha.com/oglas1272140089/podgane
v fuul majhnem terariju tolk podgane ja pa res too much ane.. res je da jih ma pomojem sam za hrano žvalem.. za ljubljenčke pa niso primerne, ker niso socializirane. Res da so tut husky podgance in bi jih z veseljam imel kdor koli ampak kaj ko grizejo to sem ziher :S

Kaaaaaj?! Shocked Evil or Very Mad
A se da to prijavit,ker to je definitivno mučenje živali!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:52 pm

MetalGirl je napisal/a:
Malo sem gledala in ni nič pametnega.. tist husky samček ni primeren ker ma ona samičko..

tole se mi pa zdi grozljivo: http://www.bolha.com/oglas1272140089/podgane
v fuul majhnem terariju tolk podgane ja pa res too much ane.. res je da jih ma pomojem sam za hrano žvalem.. za ljubljenčke pa niso primerne, ker niso socializirane. Res da so tut husky podgance in bi jih z veseljam imel kdor koli ampak kaj ko grizejo to sem ziher :S

O groza, kako žalostno.
Pa grem stavit, da kihajo sirote, ker ni nič zračno tisto.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:54 pm

Tudi to ja... pa repe majo ud dreka.. pa po dreku hodjo.. jao jao..
Na podarimo.si pa ni nič.


Nazadnje urejal/a MetalGirl Pon Maj 31, 2010 4:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 4:55 pm

Da ne govorimo o tem da je podganji urin v večjih količinah zelo strupen in jim zelo skrajša življensko dobo.. Boščki:(
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimePon Maj 31, 2010 6:36 pm

sem videla oglas in se mi zdi res kruto. Temu je čist useen kako jih ma.. Pa en majhen husky je tako fletkan..bi ga kar takoj vzela ker si že en cajt želim kakšnega tazga.Sam bo zdej moja mela mladičke in bom iz legla kerga obdržala. Upam, da bo kakšen drugačn, da bo husky, čeprav dvomim, ker sta in ati in mami hooded črna.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:36 pm

Sem jaz tut videla ta oglas. Kaj pa, če jih majo notr sam tko da jih slikajo?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:38 pm

Resnično dvomim, da je samo zaradi slike.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:41 pm

Tahun je napisal/a:

Ares?omg tega pa sploh nisem vedela Embarassed Very Happy
Kako pa to da se da lažje odrasle vpeljat?

Pač, znajo se že sami branit, pa so tudi že večji in niso potem avtomatično beta živalca v kletki zaradi velikosti, majo že kake izkušnje z drugimi podganami ...
Nazaj na vrh Go down
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 8:57 pm

Še njene druge oglase poglejte na bolhi. Se mi zdi da to žensko nič ne zanima kdo se s kom pari in če imajo primeren prostor, samo da jih je čim več. Verjetno pa te živali pristanejo tudi v trgovini in potem so tukaj različni zdravstveni problemi.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 9:01 pm

Sem videla ja. GROZNO!
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 2:15 pm

MetalGirl je napisal/a:
Malo sem gledala in ni nič pametnega.. tist husky samček ni primeren ker ma ona samičko..

tole se mi pa zdi grozljivo: http://www.bolha.com/oglas1272140089/podgane
v fuul majhnem terariju tolk podgane ja pa res too much ane.. res je da jih ma pomojem sam za hrano žvalem.. za ljubljenčke pa niso primerne, ker niso socializirane. Res da so tut husky podgance in bi jih z veseljam imel kdor koli ampak kaj ko grizejo to sem ziher :S

Imam dve podgani, ki sta tudi na sliki na bolhi. Obe sta zdravi in sta se normalno pustili prijet, ko sem ju prevzela. O načinu prevzema in prijaznosti ne bom komentirala. silent

Odrasla podgana ali mladič 36721_1494481570274_1481117203_31257146_4599042_n
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 2:48 pm

Kaj so res vse podgane v tistem majhnem zabojčku?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 3:10 pm

A jih je poslala po pošti Laughing

Sicer pa, kakšni kjutkani miškici awww!
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 4:11 pm

a to sta prov is tega linka?
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 5:11 pm

Prevzeli sva ju praktično na cesti, na izbiro sem imela 4 samičke, stare nekje 3 mesece, od tega dve albinki in njiju. Izbrali sva si obe barvni, ju napakirali in šli. Nismo si dali niti roke, nihče se ne predstavil in komaj smo govorili.

Miškici sta pa srčkani, zelo različni po karakterju in po moje iz različnih legel, ker je Mis večja od Ka. Kar nekaj časa je trajalo, da sta osvojili 3D kletko, ker so pri njih očitno zgolj na ravni površini. Nista smrdeli, nista se bali, bili sta zelo radovedni in v nekaj urah osvojili vsa igrala v kletki.

Jaz, razen o načinu prevzema in o prijaznosti, nimam pripomb.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 5:15 pm

No usaj nekej Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 5:16 pm

Na pogled sta zelo lepi.
kako je pa kaj s težo? Izgledata kaj podhranjeni, so obnašata, kot da prvič vidita hrano ipd.?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 5:19 pm

Kaj ma pa ta bela okol oči nekaj rjavega? l se sam tk vidi pa nima nič?
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 5:25 pm

Nes je napisal/a:
Na pogled sta zelo lepi.
kako je pa kaj s težo? Izgledata kaj podhranjeni, so obnašata, kot da prvič vidita hrano ipd.?

Lepo priraščata, ne vem veliko o podganah in o velikostih sicer. Se še učim. Ugriznili me še nista nikoli zares, plezata pod kovter, po meni, na ramo, pod obleko ipd. Jesta itak vse, malo manj imata radi bučke, brikete obožujeta (tako podganje, kot tistega enega pasjega na dan). Sicer sta lepi, dlaka se sveti, večino časa itak počivata, ampak kadar pa ne, je pa cel žur.

Ka (husky) je imela sicer manjši zdravstveni problemček, kar ne povezujem z vzrediteljem, imela je namreč tur Very Happy (ja, TUR) nad očesom, ki smo ga predrli in izpraznili pri veterinarju. To se tudi vidi na sliki, še ni spraznjen tu.

Pri meni sta že 3 tedne.
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:44 pm

Dr. Miška to si ju v LJ vzela?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Odrasla podgana ali mladič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odrasla podgana ali mladič   Odrasla podgana ali mladič Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Odrasla podgana ali mladič
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako določit spol mladičem
» Še ena podgana?
» podgana in čaj
» agresivna podgana
» osamljena podgana :/

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: