Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.

Go down 
+10
Fiamma
Skinny
talupu
Dejan
Nes
Juni
Tahun
Kalisto
fate
zverina
14 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 2:07 pm

Mišo je črni hooded samček. Kotil se je 11.2.2010 in je sedaj star tri mesece. Kupila sem ga na razstavi eksotičnih živali pri rejcu podgan in kač. Je zelo prijazen in nagajiv samček. In ni kastriran! Razz

Pika je albino samička, ki sem jo dobila danes od prijateljice Lare-Kalisto. Kotila se je 25.3.2010, tako da bova rojstni dan praznovale kar skupaj, no dva dneva kasneje ga bom jaz. Sedaj je stara mesec pa še malo. Je zelo prijazna, za enkrat še malo sramežljiva. Njena starša: mati-Zverina, oče-Mali. Very Happy

Ko je Mišo videl Piko prek rešetk, je začel kar skakati okrog in hotel priti do nje. Mislim namreč, da se je Mišo zaljubil! Smile

Več o Piki, ko jo bolje spoznam.

Slikice pridejo kasneje oz. zvečer. Wink


Nazadnje urejal/a zverina Tor Feb 15, 2011 3:11 pm; skupaj popravljeno 8 krat
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 3:50 pm

Slikce,slikce!!
Very Happy wave
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 5:40 pm

Na žalost danes ne pridejo slikce, ker so baterije za fotoaparat prazne, novih pa tudi nimam. Sad No Slkce pridejo takoj, ko kupimo baterije. Upam, da bo kmalu! Razz
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 8:17 pm

Danes sem ju stehtala:
Mišo-290g
Pika-95g, s tem, da tehtnica ni glih najbolj točno, ker je že stara, pa čist boga! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 9:22 pm

Hej!

Kak se počuti Pika, zdaj ko je že malo dlje pri tebi? =)
Pozdravi jo, pa tudi Miša! Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 5:43 am

Kalisto je napisal/a:
Hej!

Kak se počuti Pika, zdaj ko je že malo dlje pri tebi? =)
Pozdravi jo, pa tudi Miša! Smile

Počuti se fajn in je navdušena nad Mišom. Je zelo pogumna in če ji dovolim, pride sama iz kletke. Seveda jo potem vzamem takoj v naročje. Rada skače po kletki in se igra z hrano. Smile
Pozdravi tudi svoje podgance. Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 12:37 pm

Super, me veseli da se razumeta pa da se je navadla. Smile
Bom pozdravla moje nagajivčke, hvala, lepo se imej Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:10 pm

Pika je že kar veliko zrastla odkar jo imam, se razlika že kar pošteno opazi. Je res ful pridna, rada se pa tudi stiska k Mišu. Mišo jo pa samo nedolžno pogleda in pomisli: "Pa kaj ti misliš, da sem tvoj naslonjač in bom na mestu stal dokler se ne prebudiš??? Kar misli si!" Potam pa gre po kakšni minuti stran, pa Pika čist uno zaspano pade, k se nanga naslanja in spi. Zgleda zelo smešno!!! Very Happy Laughing :=)=: lol!
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:51 pm

a je mišo kastriran?
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:57 pm

Ne, ampak sej k ju mam skupi ju skos gledam, no Mišo itak nima volje do tega. Pa itak ju mam sam par minutk skupi, sam tko mal da se poigrata, drgač pa ju mam po sebi. Mi je pa ful čudn, ker Mišo je zaljubljen, ampak mu ne paše, pa v ločenih kletkah ju mam, sej to pa itak da veš! Hehe Razz
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 7:37 am

aha lepo Very Happy
tko sem ju tud jaz mela dokler ni bil dovolj star za kastracijo Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 8:04 am

Jaz Miša ne bom kastrirala. Mislim, da sem v eni temi to že napisala. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 10:51 am

Saj se ni treba ves čas citirat, če imata poste druga za drugo xD Sem vama pobrisala zaenkrat.


Sicer pa kar se parjenja tiče, lahko da se Pika še nič ni gonila, ali pa je Mišo tisti, ki še mora malo spolno dozoreti. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 11:05 am

Ali pa sta se ji že sparila za hrbtom.
To je še ena možnost.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 12:04 pm

Nes je napisal/a:
Ali pa sta se ji že sparila za hrbtom.
To je še ena možnost.

Nista, nista sem ju ves čas gledala. Skupaj sta bila pa samo 3x pa še to 5-10 minut. Smile Sicer se pa ves čas gledata in ližeta prek rešetk. Razz Vsaj upam tako!

Juni je napisal/a:
Saj se ni treba ves čas citirat, če imata poste druga za drugo xD Sem vama pobrisala zaenkrat.


Sicer pa kar se parjenja tiče, lahko da se Pika še nič ni gonila, ali pa je Mišo tisti, ki še mora malo spolno dozoreti. Smile

Mislim, da se Pika ni še gonila. Very Happy Rolling Eyes


Nazadnje urejal/a mišo/miško&pika Pon Jun 07, 2010 7:24 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 02, 2010 7:18 am

Bomo videli čez nekaj tednov. Smile Wink
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 02, 2010 11:49 am

Dejan je napisal/a:
Bomo videli čez nekaj tednov. Smile Wink

Jp! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimePon Jun 07, 2010 7:19 pm

Danes sem ju zopet stehtala:
-Mišo (300 g)
-Pika (165 g)

Mislite, da se je Pika preveč zredila? Question

Predvčerajšnjim: 10.6.2010:
-Pika (210 g)
-Mišo (305 g)


Nazadnje urejal/a mišo/miško&pika Sob Jun 12, 2010 5:25 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimePon Jun 07, 2010 7:48 pm

Ne. Mladički ne pridobijo težo v tem smislu, da bi bilo za njih nezdravo, ker vso hrano pretvorijo v rast.
Punčke pa tako morajo pridobit nekje 300 + g .
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeTor Jun 08, 2010 4:56 pm

To sem še pozabila povedati od prejšnjega tedna imam v začasnem skrbništvu hooded kapučino samičko od Ercesija. Ime ji je Meli. Je pridna, rada se oglaša, pa crklja se tut rada. Čez neki časa pa jo dobi moja teta, ubistvu je njena že, ampak jo morm prpelat v Prekmurje. Razz
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 7:48 pm

Hudo...Kok časa pa?
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 7:52 pm

talupu je napisal/a:
Hudo...Kok časa pa?

Na kaj misliš? Smile


Nazadnje urejal/a mišo/miško&pika Sre Jun 09, 2010 7:58 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 7:58 pm

Kok časa boš imela Meli? Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 7:58 pm

talupu je napisal/a:
Kok časa boš imela Meli? Smile

Samo še do tega petka.
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 8:01 pm

Aha. Potem pa konec nove družbe. Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.   Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chaos, Jinx in Draco aka. Speedy Gonzales & all the rest of the gang
» Kleo,Puhi,Mimi,Misi
» Kaj je potrebno vedeti preden kupite podgano! Za novince in tudi za poznavalce!
» Podgani Pika in Poka ter dihur Bobi
» Pika in Poka

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: