Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tortilla, Takos & Co.

Go down 
+13
Fiamma
Eva
Blue
mashikaa
Tahun
Dejan
Sonii
podgANA
Avalon
Tjashy
Nes
AtLanT!da
Cath
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimePet Jan 29, 2010 2:34 pm

Woou, kaj je ogromen Shocked , se spomnim da je bil že takrat velik ko smo prišli po tamale podgance. Smile Ful je lušten. I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 8:07 am

On kar raste in raste naprej.. lol! Najraje pa ima sončnična semena, jih celo posodico na dan zgloda :=)=:
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeTor Apr 13, 2010 6:21 pm

kdaj pa so se tej mladički skotil?
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:19 pm

Kukuc.. Mi pa mamo novo podganco Laughing
Danes sem samo v MR.Pet neki šla in čist slučajno sem šla pogledat žvalce, ki jih imajo in se zaljubila v to malo podganco. Je že pri meni doma :=)=:

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17836832

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Mladi-ruski-hrcki-in-podganice-foto_1313117_17374217_17836830

Ime pa smo ji dali Pika Cool

Je zeloooooooooo crkljiva, čeprav je bila v trgovini zelo plašna, pogumna, pridna in je že skozi pr meni v naročju. Čisto se je navadila name, je že jedla iz roke, zdaj pa se skozi lupčkava I love you I love you I love you

Ljubezen na prvi pogled, vglavnem Laughing
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:22 pm

Oooo kaj je luškana!
A si jo kupila v BTC-ju?
A ne, pomojem je nisi kupila tm! Kje si jo? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:24 pm

A jih je še kej? Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:27 pm

V KP Smile Ponavadi so tam imeli le črno bele in kapučinke, danes pa sem to zagledala in nisem mogla it mimo, brez, da bi jo vzela :=)=: :=)=: :=)=: Pa tudi karakter ima krasen. Legendica mala :=)=:

Ne, samo ta je bila, zato sem kar hitro pohitela k blagajni Laughing Se bom pozanimala za točen datum, kdaj se je skotila, ker ni bilo šefice tam, da bi mi povedala.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:29 pm

Aha! Very Happy
Hvala! Razz
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 2:27 pm

Cath je napisal/a:
V KP Smile Ponavadi so tam imeli le črno bele in kapučinke, danes pa sem to zagledala in nisem mogla it mimo, brez, da bi jo vzela :=)=: :=)=: :=)=: Pa tudi karakter ima krasen. Legendica mala :=)=:

Ne, samo ta je bila, zato sem kar hitro pohitela k blagajni Laughing Se bom pozanimala za točen datum, kdaj se je skotila, ker ni bilo šefice tam, da bi mi povedala.

Mogoče vsaj približno veš, koliko je strara? Wink (po velikosti,..)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 2:33 pm

Po velikosti se mi zdi, da nekje do 2 meseca maximalno Cool Prava navihanka mala je Laughing
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 2:35 pm

Da je navihanka, se vidi že po slikcah! Very Happy Hehe! Razz
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 4:51 pm

Kok je luškana!!
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimePon Maj 10, 2010 5:46 pm

Luškana. I love you
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 11, 2010 1:16 pm

Ooo, cuker!! Kok je dobra. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 7:45 am

I love you


Nazadnje urejal/a Cath Ned Feb 27, 2011 9:24 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 20, 2010 8:43 am

Iii, kok sta luštna! I love you
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla, Takos & Co.   Tortilla, Takos & Co. - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tortilla, Takos & Co.
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tortilla ponovno mamica

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: