Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rastlina v kletki?

Go down 
+2
choo
ElisaDay
6 posters
AvtorSporočilo
ElisaDay

ElisaDay


Število prispevkov : 2
Join date : 09/10/2011
Age : 31
Kraj : Maribor

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 10:25 am

A ima tudi kdo od vas podganico, ki je čisto nora na rastline? Nam je dobesedno razkopala celo okensko polico z rožami. Very Happy In vsakič, ko jo spustim ven, takoj brzina do rože.
Zato sem razmišljala da bi ji v kletko (ki je precej ogromna ca 1.5mx1.5m) dala kar posodo/lonček od rože, pa v njo malo zemlje, kako korenino..da bi malo kopala.
Kaj pravite? Saj jim zemlja nebi smela škoditi, ne? Smile wink
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 10:37 am

Podgane rade kopljejo, tako da če ti ni problem, da bo zemlja povsod, daš komot en "peskovnik" v kletko Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
ElisaDay

ElisaDay


Število prispevkov : 2
Join date : 09/10/2011
Age : 31
Kraj : Maribor

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 10:56 am

choo je napisal/a:
Podgane rade kopljejo, tako da če ti ni problem, da bo zemlja povsod, daš komot en "peskovnik" v kletko Smile



Sej, sem opazla. Very Happy Malo sem bla edino skeptična glede zemlje, če bo ok. Nisem še nikjer zasledila, da bi kdo mel v kletki zemljo.. Sem pa dala tako visooko posodo v kateri imata lojterco, tak da nebi smelo nič ven letet. upajmo, da mi bosta vsaj tolko prizanesli Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 11:01 am

Z umazanijo podgane ne prizanašajo Rastlina v kletki? 576226
Pri zemlji pazi na to, da ne bo imela dodanih gnojil. Še najboljše je vzet kakšno šoto.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 4:12 pm

... in pazi, da rastlina ne bo strupena! Lahko pa ji posadiš kašno travo ali kalčke Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 7:12 pm

Ali pa sončnična semena, to sploh rade izkopljejo, če imajo pa srečo pa še celo kakšno vzkali Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 7:38 pm

Najbolše pa je kaj od tega posadit v nekaj dnevnem razmaku... pustit, da malo zrase,.. in da je na voljo oboje- in semena in mlade rastlince Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimePon Okt 17, 2011 5:16 pm

Tudi moja je bila cel terorist. jezik
Ko je prišla iz kletke takoj bum do rože in je metala zemljo ven.
To so celi vrtnarji. lol
Nazaj na vrh Go down
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:24 am

Ah ja moja tudi. Takoj ko sem jo postavila na tla je bilo hop do rože in zemljo po celi sobi. Potem me je pa mami grdo gledala, kaj počne zemlja na tleh huh Potem smo pa odkrili krivca, ko sem si ogledala Cocoin smrček, ki je bil cel od zemlje. Potem smo pa čez zemljo pri roži dali kamenčke in ni več kopala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Rastlina v kletki? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rastlina v kletki?   Rastlina v kletki? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rastlina v kletki?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Smrad v kletki :(
» volna v kletki
» PRODAM 2 KLETKI
» Hišica v kletki
» Prodam dve kletki

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: