Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO   dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 8:59 am

Vem, da še ne smem oddajati oglasov glede mladičev, glede na to da še nimam 50 postov ampak je precej nujno.

Dve podganici - črna in husky iščeta dom. Stari sta okrog 3 mesece. Ni od rejcev, ki bi se želeli podganic znebiti zaradi novega legla, ampak se ju je fant (NI mo fant Smile, ki ju je imel enostavno naveličal že po dveh tednih in ju želi oddati na takšen ali drugačen način (torej tudi po kačinem grlu).
Jaz imam že preveč živali in še dveh res ne morem vzeti k sebi glede na to, da grem študirat.
Sta pa carteka.
Super bi bilo če bi se kdo javil in ju vzel k sebi, vsaj začasno pa če ji potem najde nov dom.


Slike še naložim.
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO   dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 9:40 am

Iz kje pa je ta fant? Sta to 2 samički?
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO   dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 9:55 am

Štajerska. Predala pa ju bom jaz. Ne samčka sta, saj naložim slike ko jih dobim.
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO   dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Icon_minitimePon Avg 15, 2011 10:11 am

Pozabila sem napisati, da bosta podgankoja ostala pri meni Smile cheer
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO   dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: