Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Temperatura sobe

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimeNed Jun 05, 2011 10:49 am

Živjo!
Mene zanima, koliko stopinj mora imeti soba, kjer so gance, da ni prehladno/premrzlo? Ker moram jaz mojadva podgančka nekaj časa imeti v garaži, so se starši nekaj izmislili Rolling Eyes
Pa a bi bil mogoče problem, ker se bodo garažna vrata odpirala, zapirala; zaradi hrupa?
Hvala za odgovore in lep pozdrav veselje
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimeNed Jun 05, 2011 8:21 pm

Zdaj ko je poletje, temperatura ne bi smela bit problem, samo daj mu kakšno gnezdo al pa nekaj malo toplejšega, kamor se lahko skrije in se pogreje, če mu bo ponoči hladno. Glede hrupa od odpiranja in zapiranja vrat po mojem ni tak problem, samo znajo bit pa prestrašeni zaradi menjave okolja in hrupa vsaj od začetka. Mene bi bolj skrbel prižgan avto v garaži, pa še bolj ropota... Ne vem, kaki so razlogi, da bi morali miški v garažo, ampak mogoče se vseeno probaj vsaj za kopalnico zmenit namesto tega?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimeNed Jun 05, 2011 8:56 pm

Jah, problem je, da velikokrat pozabim prezračit sobo (nista v moji sobi) Embarassed
Res ne vem, kako naj ju prepričam, da se podganici vrneta v sobo, kjer sta bila prej. Sploh ne vem, kaj ju tako moti ... huh Ima kdo kakšne pametne razloge, da ju prepričam, ker se mi res smilita ..
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimePon Jun 06, 2011 7:46 am

Jah, meni se zdi najbolj pameten razlog ta, da domača podgana ni glih za v garažo narejena, no... Zarad hrupa, zraka, vsega. Ne vem, kako garažo imate, ma probaj se nekaj zmenit. Pač podgance majo nek določen vonj, tukaj se razen rednega čiščenja ne da kaj dosti narest.. zakaj pa ju ne bi v svoji sobi imela?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimePon Jun 06, 2011 12:20 pm

To pa sploh nebi dovolila No Ju bom poskusila prepričati.. Čeprav mislim, da je bolje, da nekaj dni počakam, ker sta trenutno prijetno nastrojena, ko omenim, če bi se lahko podgančka preselila nazaj . Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 6:54 am

No, da poročam veselje
Podgančka sta se preselila v klet, kjer ponoči spi tudi naš kuža. Tako da, če bi bilo premrzlo, bi zakurili ...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 1:00 pm

No, super Smile Eh, saj zdaj, ko je poletje, jima bo kvečjemu fino malo bolj na hladnem Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
TinnaS

TinnaS


Število prispevkov : 3
Join date : 27/03/2013
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimePon Apr 01, 2013 12:54 pm

Kakšna naj bi bila temperatura sobe v kateri biva podgana??
Imam termometer v sobi in povprečna temperatura je 22°C - je to uredu?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitimePon Apr 01, 2013 8:44 pm

Idealne temperature sicer ne vem, ampak 22 je sigurno ok. Načeloma je tako, da če je tebi prijetno, bo podgani tudi ok:) je pa res, da bolje prenašajo nizke kot visoke temperature.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Temperatura sobe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temperatura sobe   Temperatura sobe Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Temperatura sobe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Telesna temperatura podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: