Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podarim 13 mladičkov

Go down 
+17
choo
Nes
ket
lolo
podganar
magijamarko
sarA7x
igor
elanor
albu
Karo
amarillo
Juni
zverina
Claire
Tasha.W
ananxi
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 7:01 pm

Super!
Bi lahko objavila posamični sliki mojih dveh? Prosim Very Happy
Pa kdaj bi ju lahko prevzela? Kakšn gsm bi koristil Wink
Nazaj na vrh Go down
lolo




Število prispevkov : 10
Join date : 07/04/2011
Age : 36
Kraj : Ptuj-Ljubljana

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 7:36 pm

Hvala anaxi!!

Podganci sta se vselili in sta čisto živahni Smile
Nazaj na vrh Go down
ananxi

ananxi


Število prispevkov : 66
Join date : 25/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 21, 2011 8:09 pm

lolo je napisal/a:
Hvala anaxi!!

Podganci sta se vselili in sta čisto živahni Smile

Super, me veseli veselje hvala tudi vama za sporocilo:) a ze imata imeni? Smile
Nazaj na vrh Go down
tinmat




Število prispevkov : 3
Join date : 22/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 2:13 pm

jooj sam upam da je še kakšna podganca frej? al ni več nobene kokr sm razumela :/
iščem tudi jst novo članico ali člana družine ker mi je žal pred tednom dni ena umrla Sad in mam občutek da je hiša 3x bolj prazna.
bi bla zelo vesela nove, v Lj-šiška bi jo z lahkoto prišla iskat. če pa slučajn ni nobene več za oddt bi pa samo prosila da če se kdo premisli da mi sporočiš ker jst bi jo z veseljom sprejela Smile

pa če mi lahko pišeš na tina.matevzic@gmail.com ker me na forum ni velikokrat, hvala wink
Nazaj na vrh Go down
amarillo

amarillo


Število prispevkov : 44
Join date : 22/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 3:20 pm

No prispeli brez težav, avto bil hlajen jezik
Lepa ko 100 vragov... smo že vsi čist zalubleni v njih...
Edino zdaj me mal skrbi če bosta ušla iz kletke (1cm reže so) ker se čist sploščita... tko da mogoče jih bom imel kar v hobuku za nekaj dni da še zrasteta

EDIT: Pat in Mat sta moja, kok jih je luštno gledat ko se igrata


Nazadnje urejal/a amarillo Pet Apr 22, 2011 4:47 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
lolo




Število prispevkov : 10
Join date : 07/04/2011
Age : 36
Kraj : Ptuj-Ljubljana

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 4:39 pm

ananxi je napisal/a:
lolo je napisal/a:
Hvala anaxi!!

Podganci sta se vselili in sta čisto živahni Smile

Super, me veseli veselje hvala tudi vama za sporocilo:) a ze imata imeni? Smile

Lada in Niva Smile
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 22, 2011 8:59 pm

tinmat je napisal/a:
jooj sam upam da je še kakšna podganca frej? al ni več nobene kokr sm razumela :/
iščem tudi jst novo članico ali člana družine ker mi je žal pred tednom dni ena umrla Sad in mam občutek da je hiša 3x bolj prazna.
bi bla zelo vesela nove, v Lj-šiška bi jo z lahkoto prišla iskat. če pa slučajn ni nobene več za oddt bi pa samo prosila da če se kdo premisli da mi sporočiš ker jst bi jo z veseljom sprejela Smile

pa če mi lahko pišeš na tina.matevzic@gmail.com ker me na forum ni velikokrat, hvala wink

Samo za premislek, si ziher, da ne bi dveh?
Nazaj na vrh Go down
tinmat




Število prispevkov : 3
Join date : 22/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 8:29 am

sem ziher Smile če se bojiš da nebo mela družbe to sploh ni problem ker smo prejšnjo imeli spuščeno po cele dneve in povsod je šla z nami wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 9:44 am

Žal moram odpovedati rezervacijo Sad zaradi zapletov doma - starši in to Sad
Žal mi je Sad


@tinmat, lahko vzameš moja , edina neoznačena Wink
Nazaj na vrh Go down
magijamarko




Število prispevkov : 67
Join date : 01/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 8:04 pm

Ojla...
mi smo ravnokar prišli domov...vožnja - vse super... Manca(tako je mali lepotički ime..)super..ful cute in oh in sploh..

1. kontakt s Hano (ki je pri svojih 3,5 mesecih za 3 Mance) super...malo povohali..malo polizali..in to je to..sedaj pa lepo na varno v kletko...vsaka v svojo za ta hip...

Še enkrat najlepša hvala..in se kaj vidimo/slišimo/beremo.

LP
Marko.
Nazaj na vrh Go down
ananxi

ananxi


Število prispevkov : 66
Join date : 25/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeSob Apr 23, 2011 8:59 pm

magijamarko je napisal/a:
Ojla...
mi smo ravnokar prišli domov...vožnja - vse super... Manca(tako je mali lepotički ime..)super..ful cute in oh in sploh..

1. kontakt s Hano (ki je pri svojih 3,5 mesecih za 3 Mance) super...malo povohali..malo polizali..in to je to..sedaj pa lepo na varno v kletko...vsaka v svojo za ta hip...

Še enkrat najlepša hvala..in se kaj vidimo/slišimo/beremo.

LP
Marko.

Super veselje veselje samo sem vama dala pa napacno podganico? sad zdej sem vidla po sliki, takrat pa sem komaj prav čas prisla iz sluzbe in nisem pogledala, katera je vajina...sem bila pa prepricana da sem vama prinesla pravo sad upam da ni problem in da vama je všeč.
no, veliko veselja z malo pikico in upam, da kmalu vidim kaksno slikco jezik
Nazaj na vrh Go down
tinmat




Število prispevkov : 3
Join date : 22/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 7:33 am

Tasha.W je napisal/a:
Žal moram odpovedati rezervacijo Sad zaradi zapletov doma - starši in to Sad
Žal mi je Sad


@tinmat, lahko vzameš moja , edina neoznačena Wink


sm šla že včeraj po eno!! Very Happy boing lubica je sivo bela, zdej nevem če je tvoja ampak je res cort Smile) rahlo skodrana, Bibi ji je ime,vožnjo je pa supr prežvela ceu cjt je po kletki plezala hehe, še enkrat hvala ananxi wink
Nazaj na vrh Go down
podganar




Število prispevkov : 27
Join date : 11/09/2010

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 9:31 am

Ananxi, sem ti poslal ZS Smile
Nazaj na vrh Go down
magijamarko




Število prispevkov : 67
Join date : 01/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 2:58 pm

Hm..nekako nimam očutka da je napačna...ampak kakorkoli ....ta ki je je super...mala iskrica, vse povsod je je polno...nekako nisva mogla se upreti skušnjavi in sva dala skupaj Hano in Manco...Smile

nekaj od teh slik je tukaj..Smile

Čistilna akcija:
Podarim 13 mladičkov - Page 6 Imag0120

Too cute
Podarim 13 mladičkov - Page 6 Imag0126

Together
Podarim 13 mladičkov - Page 6 Imag0130

In še zadnja slika...za danes:)
Podarim 13 mladičkov - Page 6 Imag0131

Sem se prav bal kako bo spraviti ti 2 skupaj...ampak je Hana UBER potrpežljiva...mali dopusti skakanje po glavi..itd..skratka..super se je izšlo:)

LP
Marko
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 3:19 pm

Iiii, to je pa lepo videt, da sta se takoj ujeli Very Happy cukra mala
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 3:22 pm

Iiik, kok sta lušni! jezik wink
Nazaj na vrh Go down
ananxi

ananxi


Število prispevkov : 66
Join date : 25/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 24, 2011 5:30 pm

oo super, vidim da je prava, ja veselje no, se tok boljse. sem ze mal pomesala zadeve blush

drugace pa zeloo lepe slike, ful sta luskani skupaj Very Happy res super, da se razumeta I love you
Nazaj na vrh Go down
podganar




Število prispevkov : 27
Join date : 11/09/2010

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 11:36 am

Naša nova podganica Fani se je že prvi dan razživela. Prav nič je ni strah, je zelo radovedna. Čatka pa ni ravno zadovoljna. Imamo jih vsako v svoji kletki, Čatka pa ves čas piha na Fani. Danes je že malo manj jezna, vsaj tako se nama zdi. Čatka je rojena šefica Smile Včeraj sva spustila Čatko po sobi, Fani je pa ostala v kletki. Čatka je hodila okoli njene kletke kot morski pes okrog plena Wink Fani je pa iz radovednosti prišla na "ograjo" od kletke in Čatka jo je ugriznila v tačko Sad Nič hujšega, nič se ne pozna, a naju skrbi kaj še bo. Čatka je zelo napadalna do Fani. A ima kdo kakšen nasvet kako ju spraviti skupaj? Sicer sva že veliko prebrala, ampak mogoče še kdo od vas ve kaj več Smile


Hvala
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 1:49 pm

Počasi pa vztrajno. Dajta Čatki čas, da se navadi nove zverinice, te stvari včasih lahko trajajo kar nekaj časa. Ne ju na silo skupaj dajat, ker bodo samo težave. Posvečejta se čimveč Čatki (jasno tudi Fani), da bo videla, da je nimata nič manj rada zaradi nove podgance, čez čas bi moralo biti ok. Pač ko bosta videla, da Čatka ni več tako nastrojena proti Fani, ju probajta dat skupaj na nevtralnem teritoriju, potem pa cela zadeva z menjavo kletk itd. Pa srečno Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 8:02 pm

Točno tako - lepo previdno in počasi, pa poskušat z združevanjem na nevtralnem teritoriju. Malo pretepov in tega bo v vsakem primeru.


Me pa zanima, če so mladički že oddani, da se tema zaklene. Smile
Nazaj na vrh Go down
ananxi

ananxi


Število prispevkov : 66
Join date : 25/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimeČet Apr 28, 2011 8:05 pm

Niso, zaradi odpovedi sta prosta 2 samčka in 1 samička. Bom posebej slikala in obesila gor ju3.
Nazaj na vrh Go down
magijamarko




Število prispevkov : 67
Join date : 01/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 29, 2011 7:05 am

Hm...

Jaz sem bral da nekako pretepi..bockanje, kotaljenje ni nič napačnega.. nekje je celo pisalo "No blood - no foul"..

Manca in Hana sobivata, ena teka za drugo, ena pleza na drugo..potem se vloge obrnejo... Kdaj pa kdaj je slišati malo cviljenja.. Ampak danes sta prvič spali skupaj v skupni kletki..In sem xtra poslušal kar celo noč ali bo kaki kraval nastal:) NIČ..!!!
Menim da bosta že sami ugotovili kako in kaj..Kdo je kdo..Smile

Pač..moje mnenje..

LP
Marko
Nazaj na vrh Go down
KukO




Število prispevkov : 2
Join date : 29/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 29, 2011 12:04 pm

Še kakšna samička prosta ? Lp, Matic
Nazaj na vrh Go down
ananxi

ananxi


Število prispevkov : 66
Join date : 25/03/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 29, 2011 1:03 pm

ja, 1 samicka je prosta Smile
Nazaj na vrh Go down
KukO




Število prispevkov : 2
Join date : 29/04/2011

Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitimePet Apr 29, 2011 1:34 pm

Kdaj in kam se jo lahko pride iskat ? Lp
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podarim 13 mladičkov - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim 13 mladičkov   Podarim 13 mladičkov - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podarim 13 mladičkov
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 14 mladičkov :)
» Skotilo se je 13 mladičkov
» 11 podganjih mladičkov...
» podarim podganico
» Podarim!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: