Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PRODAM KLETKO IN PODGANO

Go down 
+5
Tasha.W
Juni
LadyCy
talupu
Ariela
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 9:12 pm

sem že prodala pa ne vem kje je gumb zbriši topic. mogoče ga niti ni. Very Happy


Nazadnje urejal/a Ariela Čet Feb 24, 2011 9:35 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimePon Feb 21, 2011 10:52 am

Zakaj si ga potem sploh vzela..... huh
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimePon Feb 21, 2011 10:59 am

60€ za tako kletko.?? Suspect
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimePon Feb 21, 2011 11:25 am

Meni se tudi zdi, da je tale kletka malo precenjena. Za primerjavo: jaz sem dala 50€ za rabljeno 80x50x80 kletko. Pri taki ceni lahko še dolgo čakaš na potencialnega posvojitelja ... že zastonjskih podganic, ki niso več mladički, nihče noče.

Sicer pa vnaprej opozarjam, da potencialni pridigarji ostanite tiho ... ni ravno lepo videti, da se nekdo kar tako naveliča živali, po drugi strani pa se dekle stvari vsaj zaveda in ga bo oddala, ne pa, ne vem, vrgla ven na cesto. Razglabljanje o brezveznosti kupovanja živali, ki se jih potem naveličaš, ne bo pripeljalo tega podgankota v nov dom. Sad
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:00 pm

Oproszi, ampak tole mi je malo kruto. Kupiš živalico in jo takoj daš stran.
In tola kletka je res malo draga. Jaz jo bom sama naredila doma in bom za material odštela dobrih 20 eur + malo fizičnega dela in je.
Upam, da podganček ne bo pristal kje na cesti. Sad
Drugače pa se malo potrudi, saj s čiščenjem, ni takega zelo velikega napora. Pa povem ti podgance so super družba.
Preden pa si še kdaj omisliš živo bitje raje premisli Wink

Pa bom malo povprašal, če jo kdo želi okei. (samo ceno pa res lahko znižaš)
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeTor Feb 22, 2011 3:00 pm

Jst sm svojo leseno unikat kletko k je fotr vložu velik truda za njo pa z vsemi oddatki notr..leseno hišco k mi jo je naredu od fanta ati pa počivalnik iz jeansa..tud vložen trud notr..pa sm use to prodala za 60 evrov. Tko, da mislm, da je to useen preveč za kletko..
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeTor Feb 22, 2011 3:08 pm

Za 60 eur. že v trgovini dobiš zelo uredu kletko novo, sem danes eno super v Mr. Pet vidla veselje

Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:20 pm

LadyCy je napisal/a:
60€ za tako kletko.?? Suspect

ne, 60€ za kletko, napajalnik, posodico in podgano. torej za kletko 35€ Wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:24 pm

Samo to je še useno veliko zmeda
Posodica je tam do 5 eur, napajalnik 4 eur., Podganica pa 10 eur. ali pa še manj. Tako da to približno 20 eur. skupaj, in če je kletka 35 eur, je useno to veliko, glede na to da je rabljeno.
Mislim, da si vse skupaj malo preveč zastavila:)
Nazaj na vrh Go down
Nika7




Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:28 pm

Vsaj kakšna slika? ^^
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:50 pm

Tasha.W je napisal/a:
Samo to je še useno veliko zmeda
Posodica je tam do 5 eur, napajalnik 4 eur., Podganica pa 10 eur. ali pa še manj. Tako da to približno 20 eur. skupaj, in če je kletka 35 eur, je useno to veliko, glede na to da je rabljeno.
Mislim, da si vse skupaj malo preveč zastavila:)

moja posodica pa je bla (približno) 6€, napajalnik je bil 7€, kletka je bla 54€, podgana pa natanko 10€. tak da približno 77€ za vse skupaj, rabljeno je mesec dni, jaz bi dala za 60€, kaj te vem, meni se zdi dokaj pošteno Very Happy lahko bi dala 55€, sem hotla nekak zaokrožit Smile sicer se pa da vse dogovorit, sem zelo pripravljena na kompromise Smile
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:51 pm

Nika7 je napisal/a:
Vsaj kakšna slika? ^^

može. tekom dneva Smile
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:52 pm

Tasha.W je napisal/a:
Za 60 eur. že v trgovini dobiš zelo uredu kletko novo, sem danes eno super v Mr. Pet vidla veselje


oh mr pet mi je konkurenca Sad
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:55 pm

jaz imam kolegico k bi uzela podganco wink
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 1:03 pm

mashikaa je napisal/a:
Jst sm svojo leseno unikat kletko k je fotr vložu velik truda za njo pa z vsemi oddatki notr..leseno hišco k mi jo je naredu od fanta ati pa počivalnik iz jeansa..tud vložen trud notr..pa sm use to prodala za 60 evrov. Tko, da mislm, da je to useen preveč za kletko..

seveda, trud mora bit poplačan Smile kletka + napajalnik + podgana + posoda = 60€ ojoj, do kakih nesporazumov vodi ta analfabetizem Razz sem se pa pripravljena pogajat za ceno, če si zainteresirana Smile
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 1:05 pm

Tasha.W je napisal/a:
jaz imam kolegico k bi uzela podganco wink

samo podgano? Smile


Nazadnje urejal/a Ariela Čet Feb 24, 2011 9:37 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 1:19 pm

Tasha.W je napisal/a:
Oproszi, ampak tole mi je malo kruto. Kupiš živalico in jo takoj daš stran.
In tola kletka je res malo draga. Jaz jo bom sama naredila doma in bom za material odštela dobrih 20 eur + malo fizičnega dela in je.
Upam, da podganček ne bo pristal kje na cesti. Sad
Drugače pa se malo potrudi, saj s čiščenjem, ni takega zelo velikega napora. Pa povem ti podgance so super družba.
Preden pa si še kdaj omisliš živo bitje raje premisli Wink

Pa bom malo povprašal, če jo kdo želi okei. (samo ceno pa res lahko znižaš)

meni pa se zdi kruto, če jo maš, pa ne skrbiš za njo tak kot si zasluži. podganček ne bo pristal na cesti, lol, če bi mela namen to naredit, bi že in nebi zapravljala časa s podganjimi forumi. ni treba nekaj dramatizirat.
moti me, da lula vsepovprek, lula na kavč, lula na tla, lula v svojo visečo mrežo, lula po ljudeh, vsepovsod in vedno. sem mislila, da me nebo to motlo (so me opozorili na to), ampak dejansko me moti. meni je napor petkrat na dan posteljnino oprat, pač mam rada čisto in se ne kotam rada po fekalijah. podganek pa rad leta zunaj in trpi če je nonstop v kletki, tega pa mu tudi ne mislim delat. naj gre rajši nekam, kjer jih to nebo motlo Very Happy pač nisem človek za to, jbg. če nebi probala, nebi vedla. včasih si pač moreš malo upat, pa naredit napako, da se lahko kaj naučiš Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 1:32 pm

Oprosti, ampak je zvenelo kruto na nek način. Hvala da si mi razložila. In ja tukaj ti dam prav. Jaz si bom kmalu umislila 3 podganice, tako da se zavedam v kar grem wink
Dobra duša si, in oprosti za obsojanje blush
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:02 pm

To bi morala že prej razmišlati, ko si jo hotela. Glede cene pa maš previsoko!
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:16 pm

@LadyCy Se strinjam s teboj. wink
Res moraš prej raznišlati o tem.
Jaz podgance ( 3 punčke ) dobim šele konec julija, pa že zdaj raznišlam kako bo zgledala kleta, kje bo stala,... ali bom imela dovolj časa za vse 3 razposajenke veselje in ali bom z mojimi finančnimi sposobnostni lahko s stroški prišla skozi mesec. In kje bodo ko bom na morju,... Veliko stvari je ja šok
In če se jih ne bom naveličala ali pa ali jim bom sposobna nuditi vso ljubezen, ki si jo zaslužijo, glede na to, da imam šolo in da morem skrbeti še za dva konja veselje

Še danes razmišlam in še bom, ampak zdaj sem 100% da sem vsega tega sposobna in da bom naredila vse da, bodo imele odlično življenje.

Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 11:28 pm

LadyCy je napisal/a:
To bi morala že prej razmišlati, ko si jo hotela. Glede cene pa maš previsoko!

če si za deal, povej, če ne pa me nekak ne zanima tvoje mnenje
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 11:34 pm

Tasha.W je napisal/a:
Oprosti, ampak je zvenelo kruto na nek način. Hvala da si mi razložila. In ja tukaj ti dam prav. Jaz si bom kmalu umislila 3 podganice, tako da se zavedam v kar grem wink
Dobra duša si, in oprosti za obsojanje blush

ok kul
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 11:39 pm

Tasha.W je napisal/a:
@LadyCy Se strinjam s teboj. wink
Res moraš prej raznišlati o tem.
Jaz podgance ( 3 punčke ) dobim šele konec julija, pa že zdaj raznišlam kako bo zgledala kleta, kje bo stala,... ali bom imela dovolj časa za vse 3 razposajenke veselje in ali bom z mojimi finančnimi sposobnostni lahko s stroški prišla skozi mesec. In kje bodo ko bom na morju,... Veliko stvari je ja šok
In če se jih ne bom naveličala ali pa ali jim bom sposobna nuditi vso ljubezen, ki si jo zaslužijo, glede na to, da imam šolo in da morem skrbeti še za dva konja veselje

Še danes razmišlam in še bom, ampak zdaj sem 100% da sem vsega tega sposobna in da bom naredila vse da, bodo imele odlično življenje.


podgana je bla za mene ena izmed tistih stvari, kerih ne rabiš, samo si jih ful ful želiš. potrebe se spreminjajo, kaj se te želje nebi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 8:17 am

@Ariela. Zakaj si se potem prijavila naforum, če te druga mnenja ne zanimajo?? huh
Ali ni forum ravno za to, da poveš svoje mnenje in se o tem razpravlja ?? huh
Ne vem no, ampak tole se mi ne uredu, tvoje obnašanje in to. Veš oglas lahko, daš tudi na bolho ali pa kam drugam, če ti je samo za to da bi nekaj prodala.
Mi pa tukaj izmenjujemo mnenja glede vsega kar je na forumu Neutral
Nazaj na vrh Go down
Ariela




Število prispevkov : 14
Join date : 20/02/2011

PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 9:14 am

Tasha.W je napisal/a:
@Ariela. Zakaj si se potem prijavila naforum, če te druga mnenja ne zanimajo?? huh
Ali ni forum ravno za to, da poveš svoje mnenje in se o tem razpravlja ?? huh
Ne vem no, ampak tole se mi ne uredu, tvoje obnašanje in to. Veš oglas lahko, daš tudi na bolho ali pa kam drugam, če ti je samo za to da bi nekaj prodala.
Mi pa tukaj izmenjujemo mnenja glede vsega kar je na forumu Neutral

samo prodala bi rada ja, nimam časa za čvekanje, nimam počitnic, tak kot ti, hihi.. sem dala na bolho tudi
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PRODAM KLETKO IN PODGANO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKO IN PODGANO   PRODAM KLETKO IN PODGANO Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PRODAM KLETKO IN PODGANO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prodam kletko za miško/podgano
» Prodam kletko za dihurja, činčilo ali podgano =)
» Prodam kletko
» Prodam kletko
» Prodam kletko

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: