Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 lahko bi začeli kej..

Go down 
+16
Nes
Cath
Lee
Avalon
Katarina
Sonii
Olivija
mamaF
Eva
AtLanT!da
njana
Dejan
elanor
*Tinky*
Fiamma
sreda_
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 1:08 pm

Ampak zvončki pa rastejo Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 11:37 pm

21. marec je zgolj dan ko je običajno enakonočje. To je ( s5 zgolj) uradno prvi pomladanski dan, ki ga naprimer v Murmansku (SZ Rusije) praznujejo na smučeh, ker je tam takrat še globoka zima. Jaz marca razen določenih izjem kot je bil naprimer lanski marec ne štejem za pomladanski mesec, v bistvu gre za en prehod med zimo in pomladjo. Ko se aprila začnejo topli in sončni dnevi s temperaturami (senci) nad 15 stopinj bi se to že lahko štelo za začetek pomladi.
Rad da sem čim hitreje ponovita pomlad in poletje kot sta bili leta 2003- (mišljeno za obdobje od 10.4 do 30.8 ) ter jesen in zgodnji del zime 2006 . Smile

Naj "živi" globalno segrevanje. lol!
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 5:29 pm

lol! a si ti zapiske delaš? Laughing lol!
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 10:07 pm

To ravno, me pa klima zanima, pa še stvari ki so mi vredu si ponavadi zapomnim.
V prejšnem prisspevku sem pozabil dodat, še prve tri mesece v letu, ki so mi bili najboljš všeč s klimatskega vidika. To so jan., feb., in marec 2008. To še posebej velja za prva 2 meseca, marec ga je pa že začel malo "srat". Tam približno za veliko noč je padal dež s snegom.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 12:35 pm

Hudo Laughing

Jdt mam spomin na ravni zlate ribice kar se tiče vremena. lol!
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 11:47 am

Elanor je napisal/a:
Hudo Laughing

Jdt mam spomin na ravni zlate ribice kar se tiče vremena. lol!

Haha js mam tut podobn spomin Laughing
Pa nej bo ze res poletje pa pocitnce pa vrocina pa morje paa ahh...usaj sonck se je mal pokazu cheers
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:16 pm

Katarina je napisal/a:
Pa nej bo ze res poletje pa pocitnce pa vrocina pa morje paa ahh...usaj sonck se je mal pokazu cheers
Približno na vsake 3 leta se zgodi, da je čez poletje vsaj en dober mesec tistega res pravega poletnega vremena. Tako je maprimer bilo 3, 6 in 9 let nazaj. Se pravi se nam letos teoretično obeta vsaj en mesec pravega poletnega vremena.
To pomeni, da mora biti odklon od povprečne mesečne temperature za vsaj dobre 3 stopinje. Povprečna julijska temperatura za Ljubljano je 19.9 °C, torej mora biti vsaj 23 °C, povprečna avgustovska je 19,1 °C zaželjena pa je okoli 22,5 °C. To je pa to kar je pri nas poletja. Tudi junij imam včasih dobre momente, na "vsake kvatre" pa tudi maj in september. Na srečo je vsaj na velikem delu primorske bolje.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 1:34 pm

Za letos pravjo, da bo kul vroče poletje.. hope so.. Cool
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 9:46 am

Elanor je napisal/a:
Za letos pravjo, da bo kul vroče poletje.. hope so.. Cool

Sam veš nebi useen rada mela prevročga... K pol si čist crknn lol!
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:16 am

V okolici Kranja imamo precej koncev kamor se gremo lahko kopat na najbolj vroče dneve. Sicer pa grem vsako poletje za nekaj dni še na obalo. Pa tudi na poletnih taborih ponavadi zmeraj najdemo kak plac za kopanje.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 5:40 pm

Dejan je napisal/a:
V okolici Kranja imamo precej koncev kamor se gremo lahko kopat na najbolj vroče dneve. Sicer pa grem vsako poletje za nekaj dni še na obalo. Pa tudi na poletnih taborih ponavadi zmeraj najdemo kak plac za kopanje.

Res, ampak Kranjski bazen je pa o moj bog, ne hvala. Rolling Eyes Laughing
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 9:43 pm

Tja se tud jst že dolg časa nism šu kopat. Grem rajš v Kokro je mal mrzla voda ampak ni treba nič plačat, pa še voda je mn poscana kot na bazenu. Kadar je prevoz pa grem tud na Bled pogledat. Na vsakih par let ko je več tednov toplega poletnega vremena se pa tud Bohinjsko jezero kar segreje. Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 2:49 pm

Dejan je napisal/a:
Tja se tud jst že dolg časa nism šu kopat. Grem rajš v Kokro je mal mrzla voda ampak ni treba nič plačat, pa še voda je mn poscana kot na bazenu. Kadar je prevoz pa grem tud na Bled pogledat. Na vsakih par let ko je več tednov toplega poletnega vremena se pa tud Bohinjsko jezero kar segreje. Smile

V Bohinju sem nekaj let nazaj fasala tako pljučnico da je blo kokr holokavst v mojih plučih. IN od takrat naprej se nisem enkrat kopala tam, letos in ziher še kakšno leto naprej, mi pa jezero poleti ne uide, me bo fant zvlekel noter, hočeš ali nočeš. Embarassed Very Happy

Ravno danes sem prišla domov z Bohinja. Lepo je preživet vikend takole, res, pa čeprav je deževalo ves čas.
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 8:29 pm

Avalon je napisal/a:
V Bohinju sem nekaj let nazaj fasala tako pljučnico da je blo kokr holokavst v mojih plučih. IN od takrat naprej se nisem enkrat kopala tam, letos in ziher še kakšno leto naprej, mi pa jezero poleti ne uide, me bo fant zvlekel noter, hočeš ali nočeš. Embarassed Very Happy

Ravno danes sem prišla domov z Bohinja. Lepo je preživet vikend takole, res, pa čeprav je deževalo ves čas.
Holokavst v pljučih..... Laughing Laughing Laughing Dobro si to napisala. Mene so tud že pluča bolela in vem da ni lih fino. No
Mislim,da sem se nazadnje v Bohinju kopal julija 2003. Tkt je imela voda dobrih 20 stopinj. Blejsko jezero jih je imelo takrat okoli 25. Brat se je šel lani kopat v B. jezero pa so zelo hitro zaključili z kopanjem. V to jezero teče čez celo leto ledenica. Zato je teden do dva lepega in sončnega vremena premalo, da se jezero ogreje. Mora biti vreme kot je poletje 2003 ali pa julij 2006.

Jaz sem bil danes na vipavskem in je bilo tudi fino ne glede na dež. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 10:35 pm

Jest sm se prvic kopala v Bohinskm jezeru lani k sm mela enotednsko jahanje po triglavskem narodnem parku. Moram rect da je bla voda dokaj mrzla,ampak ce si fajn migu s kraki je blo prijetn
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 6:22 pm

Hahaha Dejan, v Kokri sm se enkrat v eno skalo zadela, da sm mela cel kolen iznakažen, o ne, nikoli več Laughing
Če ma voda 20 cm sm jst papež v vatikanu Laughing
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 7:31 pm

Elanor je napisal/a:
Hahaha Dejan, v Kokri sm se enkrat v eno skalo zadela, da sm mela cel kolen iznakažen, o ne, nikoli več Laughing
Če ma voda 20 cm sm jst papež v vatikanu Laughing

cm al stopinj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 8:49 pm

V Kokri zna biti poleg temperature tudi globina zelo minimalistična. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimePet Maj 29, 2009 3:12 pm

sreda_ je napisal/a:
Elanor je napisal/a:
Hahaha Dejan, v Kokri sm se enkrat v eno skalo zadela, da sm mela cel kolen iznakažen, o ne, nikoli več Laughing
Če ma voda 20 cm sm jst papež v vatikanu Laughing

cm al stopinj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sej je napisala cm.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 9:00 am

kako pa to, da tukaj ne poteka nobena debata več? Embarassed lol!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 1:16 pm

Lahko ti z eno začneš. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 1:28 pm

Takosu sem postrigla vse krempeljčke in se ni čisto nič jezil, prav priden je. Tortilla pa se ubada z mladički, itak. Včeraj so se mi skotili še eni hrčki, 6 mladičkov Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 4:08 pm

Cath je napisal/a:
Takosu sem postrigla vse krempeljčke in se ni čisto nič jezil, prav priden je. Tortilla pa se ubada z mladički, itak. Včeraj so se mi skotili še eni hrčki, 6 mladičkov Very Happy Very Happy Very Happy

še eni hrčki.?
a ti maš tovarno doma? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 5:34 pm

Ja, skoraj... to pa bo tudi vse zaenkrat, ker ni več nobena živalica breja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 5:45 pm

Cath je napisal/a:
Ja, skoraj... to pa bo tudi vse zaenkrat, ker ni več nobena živalica breja Very Happy

A sem prav prebrala da imaš že vse podganje samčke rezervirane?
Ponavadi vsi punčke prej pograbijo Smile


Pa vidim, da dobiva forum člane Smile Super.
To je še edni prostor, kjer lahko rečem, da imam podgano doma in me nobeden ne gleda kot da sem mentalni pacient
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





lahko bi začeli kej.. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lahko bi začeli kej..   lahko bi začeli kej.. - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
lahko bi začeli kej..
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Katere kosti lahko?
» Je podgana lahko sama čez vikend?
» So lahko v kletki skupaj podgane različnih spolov?
» včeraj je razgrizel oglje v svinčniku, danes-bobki tako mehki da bi lahko rekla, da ima drisko

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Druge živali-
Pojdi na: