Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kupim podganjega samčka

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 4:24 pm

Ker je Tom poginil želim družbo za Jerryja (in zame)...Me pa zanima nekaj stvari. Najprej naj povem, da ima Jerry cca 4 mesece (2 meseca je pri meni), tehta 240 gramov in je zdrav, živahen, socializiran..Jerry ni kastriran in ker ne želim pariti bi rad dobil samca. Nevem sicer kako se razumejo oz. obnašajo nekastrirani in kastrirani samci med seboj, a raje bi nekastriranega.
Zanima me kolikšna starost bi bila primerna? (Ker ima Jerry že 4 mesece). Ali je mlad npr. 2-mesečni samček primeren? Ali mora biti enako star?
Kar se tiče kletke in tega, to bi jih že navajal, da bi se zaštekala.

Samo še nekaj. Nočem biti pretirano zahteven oz. izbirčen ampak ker je Jerry belo-črne barve (najbrž hooded), bi si želel samca, ki bi bil vsaj malo drugačen po zunanjosti. Da ne bi bila skoraj ista. (bel trebuh in ob strani, črna glava in vrat ter črna črta po sredini hrbta). Drugače pa mi je precej vseeno, lahko je albino, povsem črn, rjav, siv...
Samo, da bi bil zdrav!!! Ne želim doživeti še ene negativne izkušnje..

Zdaj pa pričakujem predloge, nasvete in upam da bo kakšen samček kmalu na voljo..Sicer pa bom najbrž res moral poskusiti v MrPetu, ki se mi zdi še edina vredu trgovina s podganami.

ps.: (upoštevajte, da je Jerry zdaj star 4 mesece..)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 5:24 pm

Mladiček nad starostjo 6 tednov bo ravno pravšnji.
Kastrirano živalico boš pa zelo težko dobil, tako da na to ne računaj preveč.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 5:28 pm

Saj bi raje ne kastriranega, tako da ni problema. Upam, da ima kdo oz. bo imel v kratkem... Neutral
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 6:02 pm

Hei! =)
Jaz pričakujem leglo, zverince sta se včeraj sparile, upam, da uspešno.. Če te zanima ti lahko na ZS pošljem slike staršev =) Sta pa oba starša zdrava, tako da.. Wink
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 6:03 pm

Saj boš videl, kako se bodo razumeli, ampak kastriran je drugače verjetno boljši. Mojedva sta bratca, pa sta se pred kastracijo grozno tepla, kar se tebi tudi zna zgoditi, če ne bo en samec izrazito dominanten, en pa izrazito podrejen. Ti kar išči nekastriranega samčka, ampak bodi pripravljen, da jih bo morda treba kljub vsemu dati kastrirati. Smile
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 6:03 pm

Ja daj prosim. Se pravi, da bi načeloma, če se odločim trajalo približno 10 tednov?
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 7:05 pm

Sem ti poslala Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kupim podganjega samčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kupim podganjega samčka   kupim podganjega samčka Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kupim podganjega samčka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» iščem podganjega mladička
» Podarim samčka
» Oddam samčka
» Iščem samčka!
» iščem samčka.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: