Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 MUČENJE PODGAN!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 26
Kraj : Fužine,Ljubljana

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 12:48 pm

No prvo kot prvo oprostite če ta tema že kje obstaja, ampak mislim da ne. V glavnem, moja 'ne prijateljica' ki je hodila z mano v vrtec je dobila baje albina podganco in na facebook je napisala da ji misli pramene z modro bravo narest!!! Evil or Very Mad Mislim jaz sem se tok potem spravla na njo kaj je ona normalna ali ne. Evil or Very Mad In me zanima a se lahko zdaj kej naredi? Mogoče nekateri mislite da sem neumna ker takele teme delam, ampak sem nekje zasledila da se lahko pač prijavi na mučenju živali al kaj. Ker tole je pa res nenormalno kar ta 'ženska' misli delat s podgano. Evil or Very Mad Pa je rekla da je njena prijateljica podgani že naredila pramene. :O No res sem znorela takrat. Potem pa je rekla da ne ve če bi ji delala pramene ker noče da trpi, ampak da vseeno ne ve ker je bilo s tisto podgano vse v redu.. Pa sem ji rekla naj pač pusti ubogo žival normalno živet pa je rekla da jo bo samo ji ne verjamem preveč. Suspect
V glaven ja ne vem zakaj sem naredila to temo ampak pač sem nekako morala povedati kaj drugi ljudle želijo delati s svojimi podganami. Sad

Lp, Ines. Smile



Nazadnje urejal/a ines. Sre Okt 27, 2010 1:58 pm; skupaj popravljeno 3 krat (Reason for editing : Odstranjena povezava)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:54 pm

Lahko ji poveš, da lahko občutljiva koža podgane razvije hudo reakcijo na kemikalije.
Aleregija, zastrupitev, vse je možno.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 26
Kraj : Fužine,Ljubljana

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:55 pm

Okej ji bom povedala.
Samo nevem kako lahko kaj takega delajo podganam. Sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:58 pm

Pa prosim v prihodnje ne objavljaj osebnih podatkov drugih ljudi kartako po forumih.
Spoštuj zasebnost ljudi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 26
Kraj : Fužine,Ljubljana

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:59 pm

No okej, oprostite. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 2:00 pm

Mah, prijavit je nima smisla, ker za take stvari se pri nas žal nihče ne pobriga ... če ji starši ne znajo razložiti, da se tako z živaljo ne dela, potem praktično nimaš kaj. Lahko ji samo poveš to, kar je že Nes rekla - da je to za žival škodljivo in da mogoče je podgana že zgledala v redu, ampak da ni nujno, da je tudi zares bila.
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 26
Kraj : Fužine,Ljubljana

MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 2:05 pm

Ja prav imaš, samo saj mamo ima pa pomoje takšno da se ne briga za njo ker nebom povedala kaj vse ta punca dela, pa ji mama nič ne reče.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MUČENJE PODGAN! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MUČENJE PODGAN!   MUČENJE PODGAN! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MUČENJE PODGAN!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zaščita živali-
Pojdi na: