Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Shranjevanje hrane

Go down 
+5
Agatha
Juni
choo
Nes
mashikaa
9 posters
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 12:58 pm

Moja Kimmy ima že nekaj časa grdo navado in to tako, da ko v kletko dam svežo hrano si jo iz posodice nese na vrhnjo poličko in si tam zloži vso hrano iz posodice, tako, da ne ostane v posodici čisto nič na vrhnji polički pa je cel kup hrane in to mi gre že pošteno na živce saj ko spucam kletko naredi vedno spet tak kaos. Zaj sem poskusila dati posodico na vrhnjo poličko pa bomo videli, če se bo to kaj obneslo. Kaj vi mislite?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 1:58 pm

Podgane so smotane. kamorkoli nastavim hrano, jo povsod drugam odnesejo.
Da ne govorim o lupincah od sončnic Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 2:51 pm

Boo pa ne dela tega Very Happy Hrano ma lepo na zgornji polički in jo tudi tam poje.Edino kakšno kost včasih po kletki nosi, drugače pa ves nered, povezan s hrano, ostane okoli posodice. No, s priboljški je mal drugače, sem ga par dni nazaj probala k sebi klicat in vsakič, ko je prišel, je dobil en mini košček pasjega briketa. Je vse znosil pod omaro, danes sem pa slišala, kako nekej škrta.. Zgleda jih ne našu Very Happy Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 3:04 pm

Enkrat moram prou slikat. Cel kup si nardi! NAloži si v gobček brikete in jih nese gor čist na vrh. Pa sm že ukrepala tem, da sm jo lepo prjela ji pokazala,d a tm ne sme..pol sm jo okregala pa sm jo nežn nešeškala pa rekla, da je lumpa(clo pozna ta izraz zdej) in pol da glavo čist dol in nardi tist face: sj nism nč!! jst nč nism kriva!
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 7:51 pm

Hah, moji pa tega nikoli niso počeli. Po mojem zato, ker sta bila vedno vsaj dva naenkrat v kletki, tako da če bi si en prav hudo shranjeval hrano, bi mu jo ziher drugi pojedel Laughing
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimePon Avg 09, 2010 8:43 pm

Tudi jaz imam ponavadi dve v kletki pa tudi takrat si nosi hrano na vrhnjo poličko.
Nazaj na vrh Go down
Agatha

Agatha


Število prispevkov : 8
Join date : 12/10/2010
Age : 33
Kraj : Maribor

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 9:54 pm

Tudi moja ima podobno navado, namreč ko jo spustim iz kletke, vedno pridirja do hrane in je v usta zbaše toliko, da komaj še diha, potem pa hitro zgine za omaro, tako da se naslednjih 15 minut sliši samo še škrtanje z zobmi. Prejšnji teden sem jo celo zalotila, kako je skušala za omaro zvleči manjši paradižnik (čisto nora je nanj, se mi zdi da se ji kar očke zasvetijo ko ga samo zavoha).

Ima kdo kakšen predlog, kako naj jo tega odvadim? Če bi jo skrivala po kletki me to ne bi motilo, me pa jezi da moram odmikati omare vsakič, ko ji med hrano pomešam kaj sončnic ali koruze Mad
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeČet Okt 21, 2010 6:44 pm

Ne vem, kolk se jih da odvadit tega, razen če zapreš vse luknje, da ne bo mogla več za omaro... Moji so hvalabogu pridni kar se tega tiče in načeloma vse pojejo v kletki. Če pa že, si pa znotraj kletke hrano raznesejo vsak na svoj konec.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 7:49 pm

A je možno da to delajo samo samičke?ker js mam samca in samico in samček nikoli ne skladišči,samička pa vedno.
In kokr vidim iz vaših komentarjev samičke nosijo hrano samčki pa ne..

Drugače pa nevem kaj bi se dalo narest glede tega:D
Poskusi ju dat notri škatlo od recimo robcev pa naj ma tam skladišče Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 7:56 pm

Tahun: pri meni je enako. Samičke nosijo hrano v svoje skladišče-vsaj Piko sem že velikokrat videla, Mišo pa nič... Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 8:18 pm

očitmo imamo enake iskušnje. Smile
Glede na to, da podgane hranim samo v kletki ni problemom s tem, da bi mi hrano raznašale po sobi, ampak najdejo kak bolj skrit prostor v kletki; ponavadi v tunelu.
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeTor Nov 09, 2010 9:15 pm

Jas pa k mojima podganicama dajem priboljške, si jih hitro neseta v domaizdelano visečko in pritečeta nazaj po "še priboljškov". Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitimeSre Nov 10, 2010 11:56 am

Eeee, enako dela moja Pika! Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Shranjevanje hrane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shranjevanje hrane   Shranjevanje hrane Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Shranjevanje hrane
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Domača mešanica hrane
» ganca se čudno obnaša glede hrane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: