Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 [color=green]Moj cukrček^^[/color]

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimePet Jul 30, 2010 11:36 pm

Zdravo,
sem nova na tem forumu. Poganco imam od včeraj(se pravi dobr dan, sedajle že dva). Ni prevč sramežljiva, hrano mi že vzame iz roke in vedno ride iz hiške, ko ropotam po sobi Very Happy
Ime še nisem izbrala razmišljam pa nekaj me Gliy, Giny ali Ivy. Kletka ima dva nadstropja, veliko igrač, videča mreža, ki je nažalost še ni odkrila. Navdušena je nad vato in briketki. Začudena sem saj se sira komaj dotakne scratch , marelice pa obožuje Very Happy Veliko prespi v hiški iz lesa sklepam, da je še utrujena od vseh teh novosti.
Emmm je temno sive-bele barve s svetlo sivo liso na strani. Pol repa ima rožnatega pol pa črnega. Je zares en velik šikec flower

Moram pa reči, da sem prebrala cel vaš forum, še predenj sem jo naročila Very Happy . Edino na tej strani sem izvedela vse kar me je zanimalo.
No to bo za sedaj vse....poročam o novostih:)
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimeSob Jul 31, 2010 12:04 pm

Dobrodošla!
Hotela bi te samo opozoriti, da je ta podforum namenjen predstavitvi UPORABNIKOV. Predstavitev podganic pa je v sosednjem podforumu.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimeSob Jul 31, 2010 7:50 pm

uu oprosti, sem prepozno ugotovila. Not potem pa še nekaj o meni. Stara sem 15 let, moje ime je Lea:)
Zelo rada imam živali. Rada slikam, prav zato obiskujem umetniško gimnazijo. Brez glasbe bi umrla. Poslušam reggae, dub, rock, punk in na kakih žurih k so predskupine tudi metal.
Emm sem vegi, vendar moja podganca je meso. Rada imam rastline posebno drevesa in kaktuse. Hmmm kaj naj še povem...rada si šivam in preurejam oblačila. Moja naj trgovina je Sariko (in vse ostale indijske trgovine).
Zelo rada bi prepotovala cel svet, za moj 18 bday gremo z Nušo(bf) v Indijo. No ne bom več pisala...to je to cherry

Peace, love&unity
Nazaj na vrh Go down
moja-zverrrina

moja-zverrrina


Število prispevkov : 20
Join date : 21/07/2010

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimeSob Jul 31, 2010 8:26 pm

Dobrodošla cheers

kam pa hodiš v gimnazijo? ker tut jaz razmišljam da bom drugo leto šla na umetniško Wink
Nazaj na vrh Go down
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 10:35 am

Hodim v Celje Gimnazija Celje Center Umetniška - Likovna Smer Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitimeNed Avg 08, 2010 6:27 am

Dobrodošla! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





[color=green]Moj cukrček^^[/color] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [color=green]Moj cukrček^^[/color]   [color=green]Moj cukrček^^[/color] Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
[color=green]Moj cukrček^^[/color]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: