Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 choo :)

Go down 
+3
moja-zverrrina
talupu
choo
7 posters
AvtorSporočilo
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 2:37 pm

Ola Very Happy

Tako, glede na to, da zadnje čase kar veliko tle okrog strašim, bi se lahko pa še jaz predstavla, ne?
Kje začet? No, čist zares mi je ime Alja, stara sem 21 in sem iz Ljubljane. Od kod "choo" je kar dolga zgodba, ampak se me je med nekaterimi prijatelji prijelo nekaj let nazaj (po tem, ko sem svojo morsko pujso že tako poimenovala, tko da si z njo delim ime Very Happy). Študiram ruščino in francoščino na FF in je fajn, sploh ruščina <3
Drugače mam pa ful rada živali. Doma smo meli že skakače, trenutno mam pa eno morsko pujso, enga podgančka (pa pričakujem še eno podganico v kratkem Smile), s fantom si pa skupej lastiva eno hudobno malo črno mačko, ki je zares pri njem, ker moji doma nad mački niso najbolj navdušeni Smile Več o živalah drugič, ko bom mela možnost še kakšne slikce nalepit Smile
Ko bom velika bom mela dihurja.

Kaj še... eno leto sem se učila solo petje, pa sem zarad pomanjkanja volje in financ zadevo mal opustila... Zdej se taki in drugačni "treningi" dogajajo samo še na raznih žurih Wink Drugače pa rišem (no, zadnje čase spet zaradi pomanjkanja inspiracije, volje in časa bolj ne) - večina mojih stvari je na http://nellaf.deviantart.com . Poslušam bolj al manj metal, ampak zares pa vse, pač odvisno, če mi je všeč al ne Very Happy

pa še slikca (če bo ratalo...). Je stara par mesecev, sem se vmes kar dost postrigla Smile

choo :) 29905_400466793512_536623512_4009227_1939953_n
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 3:16 pm

Dobrodošla! Like a Star @ heaven
Lepa slikca!
Nazaj na vrh Go down
moja-zverrrina

moja-zverrrina


Število prispevkov : 20
Join date : 21/07/2010

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 3:21 pm

welcome! cheers

p.s ZELO lepo rišeš Laughing tut jaz rišem sam nimam na nobeni strani slikic lol!
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 5:43 pm

Dobrodošla! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 7:35 pm

Dobrodošla (=
Kakšne dolge lase si mela.. O.o
Mene Choo najprej spomne na čevlje in torbice od Jimmy Chooja xD
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 7:59 pm

Hvala vsem Very Happy

Haha, ne, s čevlji in torbicami pa res nima veze Very Happy
Ja, lasi so bli pa kar dolgi, sam precej scepljeni... Pa dolgočasni Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:56 am

Dobrodošla! Smile
Pa lepi lasje! I love you Ja bi tudi take! Razz Jih imam do pol hrbta pa so celi bogi razcepljeni, grem tudi jaz krepko krajšat. Neutral
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:47 pm

Dobrodošla. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





choo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: choo :)   choo :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
choo :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» naše 3 male podgance

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: